Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 250
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 371
Бойче,  Hug това е така, ама аз имам друго обяснение за този неоспорим факт !  Peace

# 736
  • Мнения: 432
Благодаря за пожеланията, дами!   bouquet

Ох, много ми е сладък Кузей - като чета преводите ( още не съм го гледала ), как й казва, че хем е ревнива, хем е грозниче. Много ми е сладък.  Crazy
Hug Kралице, Честит празник! Трябва да се извиниш на Зейнеп. Разбра ли, че Дж сама се издъни.

От това, което прочетох разбрах, че Джемре сама е казала на Гюней. Извинявам се за недоверчивостта от моя страна спрямо Зейнеп, абсолютно незаслужено!  Peace Извинявам се на Зейнеп и се надявам да остана до края такава, каквато беше в началото.   bouquet

# 737
  • Мнения: 1 012
Дами, пускам още веднъж линк към НОВАТА ТЕМА

# 738
  • Мнения: 18 543
Зизко, Добро утро  newsm51
Ами споменавам Зейнеп/ що пък не, да не е забранено случайно?/защото помня тя как си поиска с..с от Кузей без да се притеснява ни най-малко...опровергайте ме, ако можете! А Джемре отиде при Кузей, защото трябваше да разбере, защо той не си изпълни обещанието, което и даде. Много ясно, няма да стои като патка и да го чака кога най-сетне ще вземе да направи нещо по въпроса относно тяхното бъдеще. Има право, след като той и обеща това. Или и с това не сте съгласни?
Кралице  Heart Eyes джемре нищо не му каза, оня г.з сам се сети и тя не можа да отрече. Има голяма разлика...

# 739
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Eeeeee, Дафне, Hug не мой така с лошо...аз чета, ама това, че някой е написал нещо, не означава, че е гласувал... Peace
Аз примерно първа казах Гюла...ама не съм гласувала изобщо. Забравих...та това ми беше интересно....как си разбрала, че е гласувала...а, не дали и какво е написала.
Кралицата я отразявам на макс...така, че не търпя такива заключения.

# 740
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Дафне, Релакс  Joy Joy Joy Joy Joy Joy това да не му е Зейнеп ? Аз и не очаквах, че той ще прави с нея това, на което повечето се надяваха...Не виждате ли как се отнася към това момиче...с каква нежност, внимание, обожание...тя е наистина специална за него. Ще спи с нея, само след годежа или сватбата. А това, че Джемре отишла там само да го съблазни...глупости. Тя искаше да се гушкат, да се целуват, но никога не би и минало през ума за друго...не помните ли, когато беше по хавлия как се притесни...ако беше Зейнеп например, нямаше да и пука. Джемре е толкова невинна, как изобщо ви хрумна да я подозирате в долни помисли hahaha И целувката щеше да е страхотна, ако оня късия не беше звъннал тогава точно. Да, все нещо им пречи, но това няма да продължи вечно, убедена съм. Колкото до рускините Дафне, и там са 2-3 върли антиДжемрейки, които се подиграват на тази красива любов, всички останали са възхитени и от държанието на Джемре и от това на Кузей. А когато прочетох превода на разговорът им, когато я догони, отново се убедих в чувството, което изпитах, докато го гледах този момент - Джемре се умори Кузей всеки ден да мени мнението си, затова си тръгна. Подкрепям я напълно. Крайно време е това момче да реши, щом толкова много я обича, да прати по дяволите тъпия си брат и да си я вземе. И аз се уморих да го чакам Joy Joy Joy казвам ви, честно - възхитена съм от любовта и търпението на Джемре...до сега да съм го зарязала 100 пъти, нищо, че е толкова красив. Вече го видяхме как тръчка по нея, още 2-3 такива изпълнения и е готов. Когато го попита дали е слушал смс и, той каза, че последния ден бил много обезпокоен от липсата на такива и че, ако тя не била дошла, щял да и звънне. Извинете ако не тече гладко мисълта ми, ама съм толкова уморена, че направо ми е блокирал мозъка...даже мислех да не пиша, но някои дружки тук ме предизвикаха, не можах да се удържа. Лека и синеока, момичета! Hug До утре!

Браво,Фенче! newsm51 smile3525.

# 741
  • Мнения: 3 371
Всичко, което не е забранено , е позволено Фенче !  Peace Ама, хайде по- спокойно, аз просто попитах, няма нужда от подобен тон ! Интересно, ако не беше Зейнеп, с кого щяхте да сравнявате Джемре, че да могат да изпъкнат “добродетелите “ и !

И що да не си поиска секс от Кузей, да не е забрането случайно ?  Mr. Green Пожела да спи с гаджето си, пък той хич даже не се дърпа, нали така ?
И като Джемре отиде при Кузей затова, защо нито веднъж не го попита ?
И не съм съгласна, че има каквито и да е права върху Кузей ! Да не припомням тя колко пъти му обещава, че ще го остави, че ще се оттегли, пък и до сега не го е направила !

# 742
  • Мнения: 2 282

Представям си, ако Зейнеп беше хукнала да го търси, какви щеше да ги отнесе !  ooooh!
Hug  Това няма да е нищо, в сравнение с клетвите, които ще отнесе след финала. Joy Joy Joy

# 743
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Представям си, ако Зейнеп беше хукнала да го търси, какви щеше да ги отнесе !  ooooh!
Hug  Това няма да е нищо, в сравнение с клетвите, които ще отнесе след финала. Joy Joy Joy
Никой няма да я кълне Дафне Hug Ние даже вече я харесваме...може да е за малко, ама за сега е така. Peace

# 744
  • Мнения: 2 282
Зизко, Добро утро  newsm51
Ами споменавам Зейнеп/ що пък не, да не е забранено случайно?/защото помня тя как си поиска с..с от Кузей без да се притеснява ни най-малко...опровергайте ме, ако можете! А Джемре отиде при Кузей, защото трябваше да разбере, защо той не си изпълни обещанието, което и даде.
HugЗейнеп си е стерва, това го знаем, ама сега коментираме девицата-светицата-великомъченицата.
И Дж. отвори дума за обещанието, едва когато я настигна в горичката. Изшантажира го. Преди това спомена ли обещанието. И веднага след пристигането, по време на обяда отвори темата за секса със З.. Е,  говори ли се за секс, докато се храниш. Ako не е намек за нещо си.

Общи условия

Активация на акаунт