Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 182

  • 33 369
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ни вопъл ни стон  Wink

# 736
  • Мнения: 0
Girls Who is the person who wish to be in this place  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Момичета Кой е човекът, който иска да бъде на това място  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 737
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735

# 738
  • Мнения: 10 240

Но има


НОВА ТЕМА

която ни очаква!

# 739
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Girls Who is the person who wish to be in this place  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Момичета Кой е човекът, който иска да бъде на това място  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



 Joy Joy Joy Joy Joy
NOT ME FOR SURE  hahaha hahaha

Arij, be ready to go to the next chapter....don't get lost please  Joy Joy Joy each forum has 50 pages, as soon as we get to the 50th page we go to new chapter, Rina will give us the link. Don' t get lost, ok?  Wink
now we are on page 50, will wait for Rina (you know her, right? ) to give us the link  Laughing

# 740
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Arij

click here for new chapter, this one will be closed shortly  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716901.0

see you in chapter # 183  Wink

# 741
  • Мнения: 260
Меги ,ти мила пак си изчезнала яко дим .Недре сте мили мои аз си и поспах даже малко ,и оферти за дедо и внуче поразгледах да ги изпратя малко на почивка и оооо изненада вече няма балони ами сега как ще се залъгваме ?Аз също да си кажа какво почувствах като ги изчетох всички тези дами попревели нещичко ,че то толкова години ни се навира щастливия семеен живот на двойката Мурат Бурчин аз лично наистина вече си ги чета а и разглеждам тези "звездни клюкини"отгоре ,отгоре и за да не съм голословна ами поне в турските кино среди има многотакива звездни двойки ето първото което сега изкача е Бергюзар и Халит ама как не си отделиха от вренето да ни се появят и да ни навират щастливия си семеен живот хайде холан само жълти а и да не са жълти вестници и списания само това СЕМ.да следят и да кръжат като орли сакън някой да не каже нещо лошо ,сакън да не се помрачи това безоблачно щастие на драгото семейство а другите семейства кучета да ги ръфат,дамата достолепна и близка приятелка на когото и да е от близките на това младо семейство дори не си прави труда да си проучи информациято която и навират пред лицето ами си ги ръси сякаш има филия и и трябва чубрицата.Аз пак си стигнах до думичките "кучетата си лаят а кервана си върви".Жалко ,че тази млада дама Бурчин не си взима ама хич от всичките забележки отправени към самата нея ако е имало фенове на Мурат които са искали той да се разделя с жена си ами те са изчезнали вече ,усмирили са си мечтанията болни защото щом Мурат или който и да било мъж си обича жената то тези фенове няма какво да направят ,друг е въпроса ,че аз като негова почитателка си го харесвам много и различните негови превъплащения си ги гледах ,оцених си ги за себе си и тозиобраз с който той ме заплени си го гледам и до днес но аз не съм длъжна да си захаресвам и жена му та тя като му е съпруга да не би да са скачени съдове и аз няма не искам трябва и нея да си я обгърна с обожание,с възхищение е това не става за това не са ми нужни скалъпени интервюта а нещо друго ,трябва да ми трепнат същите пеперуди които пърхат когато си гледам АСИ и ДЕМИР а иначе си е красиво младо момиче дори в Езел ми хареса как играе но...другото което на всяка цена ми навират е това аз не приемам ама за това не съм и нейна фенка а само на мъжа и а на него само в професионален план личния му живот дано да е успешен ,щастлив ,така ще изиграе още по хубави роли сега иска да играе в романтична комедия прекрасно а и лошия герой да изиграе ако успее аз пак ще го аплодирам.

# 742
  • Мнения: 0
Teofilova   Hug Thank you dear you are interested and having me with you
Saw you earlier on the Facebook page  this

https://www.facebook.com/pages/Asi-i-Demir-oni-su-se-zaista-volj … i/163164400402161

Теофилова  Hug Благодаря ви скъпи проявен интерес и ми като взе с вас
Видях, че по-рано на страницата Fb тази

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Привет!
Лили, Ени, Меги благодаря ви за преводите.  Hug
Кате, Сиси, Меги, Рина, Рени, Ариж  Hug




# 744
# 745
  • Мнения: 3

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 06:53 от sisi56

# 746
# 747

Общи условия

Активация на акаунт