Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим сделките, тема 34

  • 50 987
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 70
Аз днес бях на маникюр по тази оферта: http://ozo.bg/offer_10810 в салон Си Стайл в Двете кули. Останах изключително недоволна. Чаках повече от 30 минути при условие че имах час, оправдава се с колежките си които неправилно записали часовете и т.н.. Русото момиче, което ми прави маникюра едва държеше пилата, аз бях ходила при другото момиче с черната коса и си мислех че тя е зле, но се оказа, че тази е многооооооо по-зле от предходната. Бях си избрала 2 цвята - оказа се че лакът е на свършване и нямало да може да ме лакира (чудя се защо го предлага тогава), избрах си други два - но реши че няма да стои добре (въпреки че не съм и искала мнението, все пак това са моите нокти), в крайна сметка реших да е едноцветно както тя искаше, защото явно друго не може да направи и за да не ми нацапа смешно ноктите, макар че не виждам кое е сложното на френски маникюр с други цветове, различни от бяло, и на безименните пръсти да има декорации. Искам за уточня че през цялото време настоявах за декорации на безименните пръсти. В крайна сметка ме лакира само с 1 цвят, без декорации защото не разбрала че съм искала, на едната ми ръка шилака е без блясък, дори не е изсъхнал-което е странно за този вид лак. Но като се има предвид, че не знаеше как да си пусне лампата - нищо чудно че така се получи.
Никога повече няма да отида в този салон, добре че поне беше с ваучер на по-ниска стойност ( вероятно и затова са напускали ваучери-защото никой не ходи) моля някой да ми препоръча салон, в който ще ми направят хубав маникюр и педикюр.
Victoria Style- Младост 1. Мисля,че все още имат активна оферта. На място в салона също от време на време съм виждала промоции.

На мен по некадърно никой не ми е правил маникюр, както маникюристката във Victoria Style- Младост 1. Направи ми гелиша, топ лака, изпече го и накрая ми пили балончетата които се бяха получили.....резултата-отвратителен....

# 721
  • Мнения: 499

 Shocked Shocked Shocked Shocked Никога не ми се е случвало, даже съм я гледала как топва съвсем леко четката и нанася минимално количество лак без да се напластява.. Направо ме замисли..да не е сменена?

# 722
  • София
  • Мнения: 1 914
Хубави ли са крилцата в Лагуна? Гледам има оферта...

Къде е тази оферта?  Thinking

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте.
Скоро попаднах на ето тази оферта
http://www.deals.bg/60min-klasicheski-relaksirasht-masazh-na-tsy … udio-Safiga_10259

Мога да ви споделя, че останах очарована от масажа. Момчетата, които работят там са специалисти кинезитерапевти и правят страхотен масаж.  Отговориха ми на много важни за мен въпроси, свързани със здравословния ми начин на живот.
Сега се замислям за другата тяхна оферта:
http://www.deals.bg/Masazh-umoreni-kraka-i-refleksoterapiya-samo … lv-v-Safiga_10199
тъй като ми предстои дълга разходка из планината.

# 724
  • Мнения: 3 803
Хубава реклама добре ти се получи  Mr. Green.

# 725
  • Мнения: 0
Хубава реклама добре ти се получи  Mr. Green.


Ако не съм доволна, едва ли ще им направя реклама. Мисля че за това си заслужава.

# 726
  • Мнения: 3 803
Доволната сладоледка с първо мнение и мейл в профила на krasko-88 ..хайде да не сме тук от вчера..

# 727
  • Мнения: 0
Доволната сладоледка с първо мнение и мейл в профила на krasko-88 ..хайде да не сме тук от вчера..

Явно тук има много заядливи лелки със замъглено съзнание, предполагащи неща, за които не са напълно сигурни.
Съжалявам, че се регистрирах от чужд компютър и веднага реших да им направя реклама... За някои хора това е недопустимо и могат само да се заяждат.

# 728
  • Мнения: 3 803
Добре Краско ,спокойно мойто момче,убеди ме веднага си купувам десетина ваучера!

# 729
  • София
  • Мнения: 872
Добре Краско ,спокойно мойто момче,убеди ме веднага си купувам десетина ваучера!
Наистина защо се заяждате? Защо винаги трябва като се регистриаш да си даваш верният имейл. Нормално е да дадеш и някакъв набързо създаден за да можеш да се регистрираш, защото понякога има такива нахалници....
Стига сте се заяждали, че някой рекламира нещо. От едно доволно мнение всички ли ще се юрнете да си купите ваучери????
Айде малко по-споко и ведро:)

# 730
  • София
  • Мнения: 1 040
Ваучер за пилешки крилца в Лагуна има в безплатен.бг.Взех си преди малко.

# 731
  • Мнения: 3 803
Както виждаш се шегувах,даже младежа ме оцени и на лични ми предложи да заповядам на безплатен масаж при тях та и от "заяждането" ми имаше "полза".

# 732
  • София
  • Мнения: 1 914
Ваучер за пилешки крилца в Лагуна има в безплатен.бг.Взех си преди малко.

Интересно защо по-рано с търсачката нищо не излезе. Сега видях. Мерси.  Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 872
Както виждаш се шегувах,даже младежа ме оцени и на лични ми предложи да заповядам на безплатен масаж при тях та и от "заяждането" ми имаше "полза".
хаха. яко:))))

# 734
  • Мнения: 61
Някой да си е купил такава масичка? Дали е удобна? http://ozo.bg/offer_12099 Лаптопа ми доста прегрява, но все пак се чудя дали ще върши работа или по-добре да си взема само охлаждаща поставка с по-мощни вентилатори Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт