Враца- 37

  • 91 076
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 119
Някой случайно да може да ми каже телефон на Виваком, на който да се обадя и да им обясня колко недоволна съм от интернета, който ми предлагат?
Писна ми всеки след обяд да нямам нет по 3-4 часа.

# 706
  • Мнения: X
Някоя знае ли във Враца има ли и какви са цените на клоуни или аниматори? Дали си заслужава, че на 18-ти ще правим кръщене и се чудя дали да наема.

Тони, нали не си ни забравила, хихихи, аз щях да ти звъня тия дни, но нещо все се отплесвам и забравям. Надявам се си ни записала в някой тефтер. Wink  Hug

На един рожден ден родителите бяха поръчали аниматори "Калпазани", случихме на лошо време така че без тях не си представям празника, децата щяха да издивеят. Аз лично много ги харесах, момче и момиче, свежи и готини. Рисуваха им по лицата, измисляха най-разнообразни състезателни игри, танци, накрая имаше награди, много весело беше.


Някой случайно да може да ми каже телефон на Виваком, на който да се обадя и да им обясня колко недоволна съм от интернета, който ми предлагат?
Писна ми всеки след обяд да нямам нет по 3-4 часа.

Ние пък година сме с техния нет и телевизия и нямаме никакъв проблем. Защо не отидеш до някой офис да се оплачеш? Много е неприятно да не получаваш това за което плащаш.

# 707
  • Враца
  • Мнения: 800
Благодаря ти много Simple Smile  Hug

А за виваком и ние сме с тях. И тв и интернет без оплаквания. Но сме с оптичното окабеляване. Вие да не би да сте със сателитна чиния,  при тях съм чувала за подобни оплаквания. Защо не звъннеш на 123 и да се свържеш с оператор за да те насочат какво е най-добре да направиш?

# 708
  • Мнения: 7 119
Не сме със сателитна чиния,  ползваме техен нет и кабелна. В началото беше добре, сега всеки след обяд сме без нет, писна ми вече. Понякога ми е много важно да имам добра интернет връзка.
Благодаря ви, момичета, ще ходя до някой техен офис.

# 709
  • Мнения: 3 663
Неее, не съм забравила, как Simple Smile ще се чуем 2-3 дни преди това да стиковаме финално плана Simple Smile За аниматори и аз само Калпазани знам във Враца (+лелите от кукления театър, но те са за по-малки деца според мен). Един Васко има, който много харесвам, той не е в града, но пърува, обаче зависи колко са децата и на каква възраст. Ще ти изпратя утре страница във фейса, че през тел трудна работа Simple Smile

# 710
  • Мнения: 399
Някоя от вас ходила ли е при д-р Иво Ралчовски, офталмолог?
Доволни ли сте, защото дочух добри отзиви, работи ли с НЗОК, евентуално работно време и телефон? Доколкото разбрах работи някъде срещу Суми... Simple Smile

# 711
  • Мнения: 1 817
Не съм шизофреничка но за Ралчовски съм и "за" и "против"... Зависи за какво е, защото ако е за дете, съм против! Иначе да си запазиш час при него с направление, си е чиста лотария. Първо звъниш в клиниката, телефони има в нета, и чак като получиш час, отиваш за направление. Чакането е голямо и можеш да получиш час за след 50 дена, примерно. Иначе може и даже е съвсем вероятно да ти изгърми едно направление. Абе всеки гледа парата, но там е..... Tired

# 712
  • Мнения: 399
За мен е, не съм дете.
Ех, не знаех, че е такова положението. Трябваше ми час за понеделник или вторник.

Препоръки за друг, който би ми свършил работа?

# 713
  • Мнения: X
За мен е, не съм дете.
Ех, не знаех, че е такова положението. Трябваше ми час за понеделник или вторник.

Препоръки за друг, който би ми свършил работа?


Пак там работи Петинка Петкова (не съм убедена за фамилията) освен при нея да се опиташ да се вмъкнеш. Друг във Враца няма добър според мен.
Между другото съм много приятно изненадана от Ралчовски, ние ходихме с бебето, заради секрет от едното око и го оправи, но освен това много добро отношение. Не знам защо бях се настроила за друго  Laughing


Много лошо впечатление ми направи някакъв Цветков ли какъв беше, дето идва от София един ден в седмицата. По претупан преглед в живота си не съм имала. Да не говорим, че ме изкара със съвсем друг диоптър от моя си и хич не си взех очила по неговото предписание, карам си със старите и са ми идеални, просто исках лещи, но той каза "Абе какви лещи, не ме занимавай с глупости" ! Сложи ми на бързо стъкълцата, нито ми капва капки, нищичко! Нямаше и 2 минути прегледа!

# 714
  • Мнения: 643
Здравейте, има ли някъде във Враца, където да тренират малки деца някакъв спорт? Дъщеря ми е на 3г и половина и искам да я запиша на нещо,независимо какво (танци също може). Определено има нужда да си изразходва енергията и смятам, че ще и се отрази добре.

# 715
  • Мнения: 7 119
В Младежкия дом имаше някога спортни танци, обади се и попитай.

# 716
  • Мнения: 1 335
Здравейте, има ли някъде във Враца, където да тренират малки деца някакъв спорт? Дъщеря ми е на 3г и половина и искам да я запиша на нещо,независимо какво (танци също може). Определено има нужда да си изразходва енергията и смятам, че ще и се отрази добре.
При нас в градината си имат разни танци. Моята още от първа група ходи ня художествена гимнастика, а от миналата и на народни танци.

# 717
  • Мнения: 643
Ние не сме от Враца. От малък град сме и тук никой не се занимава с малки деца. Дали мога да я запиша без да посещава детска във Враца?

# 718
  • Мнения: 1 335
Нямам представа. Но наистина питайте в младежкия дом.

От кой малък град, ако не ставам нахална? Имам нещо предвид.

# 719
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Първо звъниш в клиниката, телефони има в нета, и чак като получиш час, отиваш за направление. Чакането е голямо и можеш да получиш час за след 50 дена, примерно. Иначе може и даже е съвсем вероятно да ти изгърми едно направление.

това и аз го правя тук, в София.

За Ралчовски само положителности... Ама той е личен френд на баща ми  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт