Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 57

  • 54 203
  • 722
  •   1
Отговори
# 270
  • софия
  • Мнения: 25 780
Virtual Visa или Virtual MasterCard да поръчвам  newsm78
аз имам виза на пиб само, просто там ми превеждат майчинството, но явно ще трябва да разширя кръгозора.

Моята е Мастер Peace

# 271
  • Мнения: 1 210
Да имате друг актуален телефон на UKtoBG, че за втори път ги търся на този от сайта и все на телефонен секретар попадам.

# 272
  • Мнения: 8 242
Да имате друг актуален телефон на UKtoBG, че за втори път ги търся на този от сайта и все на телефонен секретар попадам.
Само от сайта им, но винаги са ми вдигали. По кое време звъниш?

# 273
  • Мнения: 1 210
Да имате друг актуален телефон на UKtoBG, че за втори път ги търся на този от сайта и все на телефонен секретар попадам.
Само от сайта им, но винаги са ми вдигали. По кое време звъниш?
Последно преди малко. Преди имаха един Вивакомски номер, който изгубих, чудех се дали е още актуален.

# 274
  • Мнения: 8 242
Да имате друг актуален телефон на UKtoBG, че за втори път ги търся на този от сайта и все на телефонен секретар попадам.
Само от сайта им, но винаги са ми вдигали. По кое време звъниш?
Последно преди малко. Преди имаха един Вивакомски номер, който изгубих, чудех се дали е още актуален.
0988945446

# 275
  • Мнения: 870
Имам нужда от помощ  Praynig
Опитвам се да се регистрирам в Теско с адреса на Габко, но не ми приема телефонния номер. Вие как го изписвате, за да го приеме?

# 276
  • Мнения: 36
Не знам дали тук е мястото, ако не е извинявам се, искам да попитам някой да е срещал шампоан NISIM F.A.S.T из английските сайтове на добре изгодна цена?

# 277
  • Мнения: 2
Имам нужда от помощ  Praynig
Опитвам се да се регистрирам в Теско с адреса на Габко, но не ми приема телефонния номер. Вие как го изписвате, за да го приеме?
Преди малко си направих поредната регистрация, и го изписах така - 07833 197527. Нямах проблем, прие ми го Peace

# 278
  • София
  • Мнения: 117
КД са дали това указание:
МОЛЯ ИЗПРАЩАЙТЕ ТОВА СЪОБЩЕНИЕ ДО ПРОДАВАЧИТЕ, ЗА ДА БЪДАТ ПРАТКИТЕ ВИ БЕЗПРОБЛЕМНО И УСПЕШНО ДОСТАВЯНИ:
•Please deliver ALL parcels to OXAGON’s loading area at the back of premises.
•Working hours:
•Mon-Fri
•09:00 – 18:00h
•Please enquire at reception for directions

Та се чудя как да го пращам... някъде в данните за адреса на доставка или като своботно съобщение, но дали ще го прочетат своевременно  newsm78

# 279
  • София
  • Мнения: 5 752
Здравейте.
Приблизетелно за колко време идват неща поръчани от Спортсдирект без посредник директно до Бг? Как мога да проследявам пратката Rolling Eyes

# 280
  • София
  • Мнения: 3 179
Здравейте.
Приблизетелно за колко време идват неща поръчани от Спортсдирект без посредник директно до Бг? Как мога да проследявам пратката Rolling Eyes
От СД доставката се извършва от DHL до адреса, на който сте пуснали поръчката. Когато ви изпратят поръчката ще ви предоставят и номер, с който можете да я проследите. Рядко поръчвам, но по спомен отнема около седмица -10 дни. Събота и неделя, DHL не доставят пратки, та ако пристигне в петък се налага да изчакате до понеделник за доставка. Има и тема за СД http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=723049.0

# 281
  • Мнения: 36
Преди около час-два се опитах да финализирам една поръчка от ASDA щях да плащам директно с карта, а не с PayPal, но се "задържах" на прозореца с въвеждането на данните от картата около 20-тина минути. След като кликнах на "продължи" ми се изписа, че ми е празна кошницата. Все още сумата ми не е блокирана в картата. Бъгнало ли се е нещо, да плащам ли пак, пак директно с картата или с PayPal е по-добре ? И изобщо има ли какво да му мисля или да поръчвам отново ?

# 282
  • Мнения: 1 346
При мен днес се случи нещо подобно. Проверих си картата, сумата е задържана. Влез си в сайта на АСДА да си провериш My order. Според мен имаш вече пусната поръчка  Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 8 242
Преди около час-два се опитах да финализирам една поръчка от ASDA щях да плащам директно с карта, а не с PayPal, но се "задържах" на прозореца с въвеждането на данните от картата около 20-тина минути. След като кликнах на "продължи" ми се изписа, че ми е празна кошницата. Все още сумата ми не е блокирана в картата. Бъгнало ли се е нещо, да плащам ли пак, пак директно с картата или с PayPal е по-добре ? И изобщо има ли какво да му мисля или да поръчвам отново ?
Излязло ти е от акаунта затова.
Логни се наново и всичко ще ти е в кошницата.
Нямаш пусната поръчка.

# 284
  • Мнения: 36
Продукта си стои в кошницата, в историята нямам никаква поръчка. Значи да поръчвам смело отново така ли ?

Общи условия

Активация на акаунт