Лакове за нокти- 77

  • 56 732
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Ел, 2 са холотата, както Ради ти е отговорила.  Peace
В четвъртък ще покажа и синия. Hug

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Дени, мерси за темата   bouquet
От пясъците ми харесва Джинкс.
Искам да ви кажа, че вече втори път ползвам минералния заздравител на Ейвън за основа и ноктите ми спряха да се цепят. Ивче, благодаря ти  Flutter

# 32
  • Мнения: 38
На мен Бондските пясъци не ми харесват...или поне нищо не ме грабва  за сега.
Едва ли ще взема нещо от серията.
Мерси за темата   bouquet

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Маришка, радвам се. Heart Eyes Hug

Аз поръчвам едни минита от Бондовите момичета и спирам. Mr. Green
Макар, че ме изкушават и другите 2 големи, но ще ми дойдат много.. поне засега съм пас. Blush Embarassed

# 34
  • София
  • Мнения: 1 782
Аз да споделя една информация за любителките на хайверен и кадифен маникюр /последния така ли се казва незнам  Mr. Green/. Та в събота ходих на изложението Произведено в БГ и видях щанд на Ъмбрела. Имат сетчета и с двата вида ефекти. Мисля 8 или 9 лева им беше цената. Стори ми се, че има цветово разнообразие, но не съм 100% сигурна, защото не заглеждах много подробно.

Мерси за темата   bouquet.
На снимки най-харесвам Джинкс  Peace.

# 35
  • София
  • Мнения: 74
От колекцията имам само два - Solitaire и Honey Rider. Днес съм с Honey Rider, ето го:



На снимката ръцете ми са с по-розов подтон, който в действителност липсва, и съответно лакът ми стои доста по-добре  Blush Mr. Green
Малко е гъст и трябва да се внимава с нанасянето, но пък пълната покривност на един пласт компенсира.  Peace

Моят любимец от колекцията е Honey Ryder  Heart Eyes

# 36
  • Plovdiv
  • Мнения: 174
Записвам се да следа темата аз започвам работа сега и ми е интересна темата.

# 37
  • Мнения: 797
Грапав Скитълс  hahaha

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Ааааа, Надя, голяма си зарибителка. Twisted Evil
Заради снимките ти тръгнах да гледам суочове на зеления и оранжевия, вече ги искам. ooooh!
Синия не го броя, защото знаете съм фен на този цвят и не мога да го пропусна. Mr. Green

Ноарче, много хубаво ти стои този пясък. Моля те покажи Чайните тези дни и по-специално оранжевата, синята, Itty Bitty Gritty и зелената. Абе всички. Mr. Green
Може и да комбинираш, както тук:

# 39
  • Мнения: 14
Всички пясъци са интересни на пръв поглед

# 40
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз вчера бях с най обикновен сребрист лак, но не ми хареса как стана, целия беше на балончета, та днес му сложих розово отгоре както няколко момичета се бяха направили в една от миналите теми. Не мислех, че ще се възприема, но ми харесва. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 556
И аз да се похваля с новите си придобивки от конкурс- лакчета oт Португалия на една фирма, която и аз не знам как се чете Laughing Но пък са готини като ефекти Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 1 914
Най-после вчера му дойде редът на червения пясък на P2. Много е нежен, според мен не е типичен пясък. На слънце е по-прекрасен.  Flutter

Скрит текст:

# 43
  • София
  • Мнения: 90
Страхотни маникюри момичета!
Ноар, Надя, много хубаво ви седят пясъците Heart Eyes
Аз все още съм резервирана към тях, допадат ми някои цветове само - този беличкият и светло розовия от бондовските bowuu

# 44
  • София
  • Мнения: 3 328
Денси   bouquet

Най-после вчера му дойде редът на червения пясък на P2. Много е нежен, според мен не е типичен пясък. На слънце е по-прекрасен.  Flutter

Скрит текст:
Красив!

На мен ми допада Джинкс и онази пясъчна Зоя, която като цвят наподобява Зоя Рика.

Общи условия

Активация на акаунт