Бебешка козметика?

  • 4 954
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 926
Достатъчно е. Даже не виждам смисъл от два измивни продукта наведнъж, но все ще им дойде времето. Моята беше зимно бебе и имаше смисъл от олио след баня, за лятно бебе не знам дали някаква по-лека формула като мляко или лосион не е по-добър вариант. Но си зависи от кожата на самото бебенце. Крем против подсичане като превенция не съм ползвала, само при нужда, но подсичането почна след захранването чак.

# 16
  • Мнения: 2 286
Аз  да ви кажа се спрях на Мустела. Купих си шампоан- пяна за новородено, измиващ гел от първият ден и масажно олио за след баня. рем против подсичане имам вече. Смятам, че това ще ми е достатаъчно??? Ако изпускам нещо моля кажете ми да си го набавя?? Simple Smile
Аз имах и крем-сапун, с който миех нааканото дупе през деня.

# 17
  • Мнения: 2 052
Достатъчно е това, което си взела Peace

Аз съм доволна от А-дерма.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Себамед.
А-дерма.
Мустела.
Някои неща на Бюбхен.

# 19
  • Мнения: 23
Аз се колебая между Себамед и Авене,за авене не намирам много отзиви обаче.

# 20
  • Мнения: 33
Здравейте мами , Направо се видях в чудо с тази козметика . За каката ползвах Пинатен и бях доволна, но от преди 13г нещата са се променили много . Козметиката вече трябва да е без парабени и без полиетилен глигол . Единствените марки които намерих да отговарят на тези изисквания са Мустела , Хип, Нуби Д-р Талботс и Тьопфер  / и естествено да отговарят и на цената която е разумна за мен за такива продукти / Много мнения намерих за Мустела , но много противоречиви,а  за другите марки почти нищо и така съвсем се обърках . Та въпроса ми е някой ползвал ли е някоя от останалите марки и какво ви е мнението за тях.

# 21
  • Мнения: 2 286
На Хип ползвах душ гела за коса и тяло, много бях доволна. Икономичен е и на добра цена.
Друга козметика на Хип не съм ползвала.

# 22
  • София
  • Мнения: 81
От Себамед съм изключително доволна, друга козметика не съм ползвала вече 7 месеца.... Naughty

# 23
  • Мнения: 513
Лосионът на Хип за след къпане не понесе на дъщеря ми. За нея ползвам основно Себамед , защото и е чувствителна кожата. За сина ми съм ползвала Себамед, Нивея, Бюбхен, Саносан, Бочко, Клоран, май и някои неща на Мустела и не сме имали никакви проблеми.

# 24
  • Мнения: leet
Винаги си искам тестери от аптеката,затова и никога съм нямала проблем с козметиката.Първите месеци ползвах LA ROCHE ,AVENE,SEBAMED,бочко и судо крем-превантивно,но за подсечено не помагат.Сега вече сме на годинка и си позволявам да разнообразявам и с др.Скоро взех сапун на Чико за ръце и съм много приятно изненадана.От другите мами чувам и добри отзиви за БГ козметиката,което ме радва.Всичко опира до финансовото положение,всяка майка иска най-доброто за своето бебе,понякога се усещам,че много се вживяваме.Само не прави компромис със слънце-защитните кремове,нека бъде най-доброто.Най-важното за козметиката е да гледате в коя държава е произведено,най-лесно ще се ориентирате по баркода (594-Румъния,869-Турция и 690–695 Китай ги забравете за вашите деца).Много се разписах,дано съм била полезна.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 496
За бъдещото бебе мисля да купя Авен. Ползвах го със сина ми- ми много ми хареса. Без аромат, което за мен е голям плюс.

Клоран също съм купувала, но имам лоши спомени от аромата на бебешкото мляко, иначе беше хубаво.

Към Хип съм със смесени чувства- някои продукти ми харесваха, други ми бяха ужасни.

А-Дерма, Ла Рош и т.н. медицинска козметика ми харесва, ползвала съм някои продукти и за детето и за мен, без оплаквания.

Мустела и Веледа, така популярни през последните години, на мен ми бяха ужасни. Едните ми миришеха лошо, другите ми бяха неприятни като консистенция, не бих повторила.

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
При всички случаи трябва да е нещо хипоалергично.

Дано бебенце няма алергии.

Общи условия

Активация на акаунт