Какво става с Ва-Ва??

  • 3 372
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 506
Добро утро момичета,
Аз също съм тук отскоро,но реших да споделя с вас мнението си.Съвсем честно заявявам че всички вие ми помагате много-не само с мнения по моя случай но и дори само като чета всички теми и разговори.Засега тук е единственото място където мога да споделя спокойно без да се притеснявам тревогите си,защото определено имам проблеми с общуването по принцип.Така че участването ми в този форум е една много сериозна крачка в решението на моя проблем.
Тук не се чувствам сама,за което ви благодаря на всички.
Аз лично много се радвам,когато някоя от нас успее (с двете чертички).Това ми вдъхва надежда че и аз ще успея и ще има кой да се радва и за мен.
Така че много се надявам обстановката тук да си остане такаква каквато досега.
И пак благодаря...

# 31
  • Мнения: 3 376
Мили бременни мами, бивши чакащи 2 чертички като нас, от сърце ви моля, не напускайте нашия форум, а продължавайте да пишете тук и да споделяте вашия опит! Та нали и вие сте минали по същия път и има какво да споделите или съвет да дадете! Без вас този форум ще бъде малко като "изолатор". Защото ако всяка мама, която успее да забременее, се откаже от старите си дружки все едно вече не са на нейното ниво, наистина ние, посетителките на този форум, ще се чувстваме като второ качество членове на БГ-мамма.

Честно казано никога не съм се дразнела ако видя в този форум лентичка със седмици от бременността. Напротив, действа ми като някакъв стимул. Казвам си: ето, тези момичета някога са били в моето положение, но вече най-страшното е минало за тях и им предстои голямата радост в живота! Значи и за мен има надежда да се получи по същия начин!

Скъпи МОФ, Съни_зт, Зъхи и останалите, вие сте нашите почетни членове и като такива много ни радвате с постингите си и не бихме искали да ви загубим. Същото се отнася и за Ва Ва, Ренци, Таня79 и другите момичета, които не са бременни все още (или?), но винаги са се отзовавали със съвет или окуражаване на всяко момиче, което е имало нужда и е споделило във форума. Без вас нищо няма да е същото! Пожелавам ви много скоро да имате повод да ни забравите, но вие да не го направите и да се сещате за нас от време на време!

# 32
  • София
  • Мнения: 366
С риск да разбутам страстите, и аз ще се обадя. Този форум се казва "Искам да забременея" и затова и аз си позволявам да пиша в него. Защото и аз искам. Нямам още зелена светлина от доктора, но и този момент ще дойде. А и само Господ знае след това колко време ще чакам. Искрено съчувствам на тези, при които по една или друга причина се забавя така желаното забременяване. И се възхищавам на търпението и вярата, с които продължават да опитват. Дълбоко в себе си вярвам, че ще успеят. Трябва ли да има разделение на тези, които опитват от повече време и тези, които са започнали скоро? Не е ли най-добре, когато всички единно се подкрепяме? А за пишещите тук бременни майчета - нали те са символ на надеждата, че и на нашата улица ще огрее слънце?

# 33
  • Мнения: 3 205
Цитат на: vassbil
С риск да разбутам страстите, и аз ще се обадя. Този форум се казва "Искам да забременея" и затова и аз си позволявам да пиша в него. Защото и аз искам. Нямам още зелена светлина от доктора, но и този момент ще дойде. А и само Господ знае след това колко време ще чакам. Искрено съчувствам на тези, при които по една или друга причина се забавя така желаното забременяване. И се възхищавам на търпението и вярата, с които продължават да опитват. Дълбоко в себе си вярвам, че ще успеят. Трябва ли да има разделение на тези, които опитват от повече време и тези, които са започнали скоро? Не е ли най-добре, когато всички единно се подкрепяме? А за пишещите тук бременни майчета - нали те са символ на надеждата, че и на нашата улица ще огрее слънце?


Аз съм напълно съгласна. Иначе и аз не би трябвало въобще да пиша тук.

# 34
  • Мнения: 104
Момичета, аз просто питах как е Ва-Ва, защото ми липсват нейните постинги и затова се поинтересувах за нея. Това е всичко. Съжалявам, че го направих.

# 35
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Тази, която определено съжалява, че е повдигнала темата съм аз. Не съм искал да стават такива караници, защото форума няма нужда от това, както и не съм искала да гоня никого, защото има нужда от такива истории тук и от съвет, нито съм искала да има някакъв "стаж", за да можеш да питаш или споделяш.
Много съжалявам, че не ме разбрахте, много се радвам за тези, които разбраха какво искам, но нещата няма да се променят.
Не мога да седна и да ровя за теми, чиито място не е тук, защото ще обидя още много хора, но има достатъчно такива. И всяка една от вас или поне половината ги е боляло четейки тези теми нали? Но и това няма да се признае.
Както казах аз съм нормален човек и всеки ден заспивам и се събуждам само с тази мисъл в изминалите 18 месеца и не виждам никаква светлинка в тунела, та не ми е нужно и мястото, което така уважавах да ми е тягостно и да ме натъжава и наранява допълнително.
Това, което исках е да помислите преди да напишете нещо, защото и вие сте били в такава ситуация и знаете колко е болезнено, защото има върпоси, които са за  форума бъдещи майки, но някой е решил , че вс епак незабременели жени ще могат да ми отговорят или защото му е уютно тук? Е да е уютно тук, но цената е прекалено високо.
Може да не ме разберете, както и стана, но ви пожелавам най-скоро всички тези опити, разочарования и сълзи да са зад гърба ви и да не ставата зли и злобни, за каквато ме мислите мен

# 36
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мила Ва Ва, имам чувството, че се самонараняваш. Не го прави, никой тук не е виновен за нищо. Просто всички толкова сме се доверили на този форум, че се хващаме за него като удавник за сламка. Ти си една от най - земните момичета тук. Моля те не се наранявай така, всечки те разбираме и тади тема е недоразумение. Пожелавам ти успех скъпа и лично ти се извинявам ако по някакъв начин съм ти причинила болка!

# 37
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, предлагам да спрем дотук с темата. Който си е взел поуки - добре, извинения -достатъчно. Вижте само на какво прилича - 3 страници караници и недоразумения. Нека не отблъскваме тези, които отскоро са тук. Милите няма да посмеят нищо да споделят. А нали това ни е целта - да си споделяме и помагаме. А кой колко ще споделя, нека всеки сам реши. И без повече обвинения. Всички сме малко или много изнервени и напрегнати и затова сме тук. Е, аз свърших. Дано да свърши и темата.

Общи условия

Активация на акаунт