Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 78

  • 44 663
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 214
allisas73  Peace Съгласна съм с теб!

ili,ili  Hug

Гюней завижда на брат си и за жените му, според мен. Знаейки какво ще му причини би използвал Симай, за да го уязви за пореден път. С какво перверзно удоволствие му каза за Симай и Баръш, дори Шереф го гледаше с укор, че не е тогава момента да му обърква главата допълнително с тази информация. Направо ми се сви сърцето, когато Кузи седна на стола под тежестта на думите му.  ooooh!

# 721
  • Мнения: 0
Алиса, и на мене ми стана мъчно, въпреки че съм си коравосърдечна по природа, но винаги ми изплува разговорът на Симай с приятелката й,  когато точно Гюней стайл й каза, че се е направила пред Кузей на любителка на простите неща без вкус към лукса, а пък това с бебето беше върхът просто Sad

# 722
# 723
  • Мнения: 0
Джам диалога, Зизу, решетъчния Joy Joy Joy
Ама ще го доразвиваме ли?
Щот вече съм нахвърляла някой щрихи...нали знаеш, че за простотиите съм първа китка на мегдана. Joy hahaha
Е как, разбира се! Ама като си му е редът - графическо оформяне, ремарки...като ще помагаме - да е докрай Joy

# 724
  • Мнения: 5 267
здравейте дами...да попитам-кой е този дето диша във врата на нашето момче???за акътьор на годината питам .. ooooh!да ми кажете в коѝ филм играе,че да го скивам???застрашително близо е #2gunfire Peace

# 725
  • Мнения: 1 012
здравейте дами...да попитам-кой е този дето диша във врата на нашето момче???за акътьор на годината питам .. ooooh!да ми кажете в коѝ филм играе,че да го скивам???застрашително близо е #2gunfire Peace

Най-вече е известен с турския вариант на *Отчаяни съпруги*
http://www.sinemalar.com/sanatci/26654/serhat-tutumluer

# 726
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Диалог: Джема-Кузей
(последно действие преди Хилал Сарал Mr. Green)

Чук, чук...треперещата ръка на Кузей се запознаваше с джама. толкова беше бесен на брат си, че не можеше да се успокои. Как можеше да говори такива грозни неща?  ooooh! Как въобще си беше помислил, че той ще злоупотреби с Джема? Crazy Докато ходеше безцелно по сокаците взе много важно решение.

Чук,чук...тишина...
Пердето се дръпна и облещената Джема се вгледа в неочаквания гост.

Джема- Кузей...какво правиш тук по това време?
Кузей- Аз...такова...виж...(чеше се по тила) трябва утре да се оженим...
Джема - ко' речИ... #Shocked и защо...? Нали си беше търгнал за Самсун? Какво промени мнението ти за толкова кратко време/
Кузей- еми...аз...глей ся...мислих много и реших да се оженим утре...
Джема- Кузей, виж...не ми взимай такива прибързани решения. Викам да си идеш вкъщи, да преспиш, да си стегнеш багажа за Самсун, да си заминеш...да помислиш...защо аджеба изведнъж ме поиска и когато си отговориш...ела...ще те чакам...но, сега твърдо НЕ!!! Naughty

Кузей облещи срещу нея едни Очи като плОчи и не можеше да повярва...Джема не искаше да се евлядне за него утре. Shocked

Кузей- Добре, ще замина...ама ти внимавай какво правиш докато ме няма...не се забърквай в неприятности... Crossing Arms
Всъщност...я си стегай багажа и идваш с мен...някой трябва да измие стъклата за презентацията на Макарата...нали ще ставаме семейство...трябва да си помагаме...сещаш ли се? Whistling
Джема- Ок, ама аз ще дойда след 1-2 дни...ще помисля малко по Крайбрежната, ще споделя с мама...ще поискам съвет и ще дойда...предлагам ти да направиш същото.
Кузей- добре, хади лека нощ...ще се видим в Самсун
Джема- лека нощ...ще се видим там

Кузей затвори портичката, сви у лево и не спря да се чуди...от къде у Джема сърце да му откаже...? трябваше да действа, иначе рискуваше да я загуби.


Малеййй...пак се олях... Crazy Crazy Crazy

# 727
  • Мнения: 5 267
ЕМИ честита книжка и от мен Hugпожелавам безаварийно каране Peaceне съм от изпитващите,но имам въпрос към теб... Peaceпри настъпило ПТП кой носи отговорност???? Peace

# 728
  • Мнения: 0
Ку. - Дж., утре се женим!/с напрегнат поглед и в трепетно очакване/
Дж. - Какво, ти подиграваш ли се с мен/сънена, но втрещена, мълчание, промяна в погледа - белег [на осъзнаване/.Какво се е случило, да не си се видял с брат си?/присвиване на очи/
Ку. - Да/заекване/, поговорихме си hahaha, но не това е причината, просто осъзнах/заекване/, че не мога да продължа живота си без теб!!!/преглъщане/.
Дж. - Много бих искала да ти вярвам/тъга в погледа/нямаш представа колко пъти съм си представяла този момент, колко съм го искала, но.../мъчителна пауза/, но не по този начин, Кузей, не защото Гюней/присвиване на устата/те е ядосал. Не искам повече да бъда оръжие и жертва във вашата борба, искам да кажа да, когато ти наистина го искаш. Лека нощ/Кузей си тръгва разбит/

# 729
  • Мнения: 1 012
От ФБ
Цитат
Kuzey Guney
In Kuzey Guney, Guney plays his last trump card!

Guney want's to stop the wedding!

In the Kanal D show this week, we will see Kuzey starting to prepare his & Cemre's wedding preparations.

While happy days seem ready for Kuzey & Cemre & there families happily greet the decision of marriage. Kuzey has finally been able to remove the pain from the past of his brother Guney but Guney will not accept Cemre marrying Kuzey & set's out to you his last trump card!

# 730
  • Мнения: 5 267
здравейте дами...да попитам-кой е този дето диша във врата на нашето момче???за акътьор на годината питам .. ooooh!да ми кажете в коѝ филм играе,че да го скивам???застрашително близо е #2gunfire Peace

Най-вече е известен с турския вариант на *Отчаяни съпруги*
http://www.sinemalar.com/sanatci/26654/serhat-tutumluer
немога да повярвям...???не е за изхвърляне...АМАА...???киво е №1.. Peace

# 731
  • Мнения: 3 371
Тинтири,  Hug в интерес на истината, аз правният аспект на ситуацията не коментирам !  Peace Първо, защото не съм компетентна, второ - защото мисля, че законовата уредба в развитите страни и в Турция, се различават сериозно, поне от това, което ни показват. Имам предвид, че това, че беше дете, не им попречи да го вкарат в затвора. Както и да е. Аз имам предвид изцяло моралният аспект на ситуацията !  Peace

# 732
  • Мнения: 0
Зизу Hug Joy Joy JoyГоре долу - същото hahaha

# 733
  • Мнения: 3 371

Големи са сладурки, благодаря ти !  Heart Eyes

# 734
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу Hug Joy Joy JoyГоре долу - същото hahaha
Е, постарах се ся...чеки да се похвалим сама...за диалог на прима виста става...направо си завидех.. Joy hahaha Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт