Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 78

  • 44 662
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
След публикацията на Роминка - язък за писането! Ама могат да го ползват за друг проект Joy Joy Joy

# 736
  • Мнения: 0
И сега какво? Гюнейко ще си признае за убийството на Ферат, за да осуети сватбата Mr. Green

# 737
  • Мнения: 3 371
От ФБ
Цитат
Kuzey Guney
In Kuzey Guney, Guney plays his last trump card!

Guney want's to stop the wedding!

In the Kanal D show this week, we will see Kuzey starting to prepare his & Cemre's wedding preparations.

While happy days seem ready for Kuzey & Cemre & there families happily greet the decision of marriage. Kuzey has finally been able to remove the pain from the past of his brother Guney but Guney will not accept Cemre marrying Kuzey & set's out to you his last trump card!

Това от някой фен ли е или ?
Ако е официално, значи Джемре е приела предложението ! ooooh!
Дафне,  Hug браво !   bouquet

# 738
# 739
  • Мнения: 1 012
Ами според мен не е от фен, защото пише *По канал Д тази седмица ще видим...* Thinking

Момичета, НОВА ТЕМА

# 740
  • Мнения: 0
Аз Дафне отдавна я подозирам в конспиративни действия Wink

# 741
  • Мнения: 1 815
[q
Скрит текст:
uote author=Boika Boqnova link=topic=716781.msg25044377#msg25044377 date=1367087833]
ЕМИ честита книжка и от мен Hugпожелавам безаварийно каране Peaceне съм от изпитващите,но имам въпрос към теб... Peaceпри настъпило ПТП кой носи отговорност???? Peace
Аз,Аз,аз.....
[/quote]
Пу аз да отговоря,че съм с професионално изкривяване.Няма да цитирам закони-по памет и по общи условия..
При настъпило ПТП се прави разстановка на случилото се и се установява кой от двамата водачи е нарушил правилата за движение по пътищата!И двамата водачи обаче се наказват с фиш,заради несъобразена скорост,дистанция ,или др.несъобразени с обстановката фактори.
При установяване на драстични нарушения в закона /като наличие на алкохол,липса на документи за правоуправление,или липса на задължителен технически преглед на МПС,както и липса на задължителна гражданска отговорност,вината се поема от виновното лице и Застрахователната компания се освобождава от задълженията си да плати обезщетение!
За това-много внимавайте и изисквайте гражданска,или платени квитанции на такава,ако е на разсрочени вноски.
Също така,внимавайте и при описа във протокола от ПТП-то от страна на дежурният катаджия,защото много често си спестяват пълен опис на щетите,а застрахователите плащат само това,което е описано в протокола!
От мен-наистина безаварийно каране,Еми!!И късмет за техниката,която караш!!!

# 742
  • Мнения: 3 371
Ами според мен не е от фен, защото пише *По канал Д тази седмица ще видим...* Thinking


 Hug  bouquet Hug

# 743
  • Мнения: 1 815
ЕМИ честита книжка и от мен Hugпожелавам безаварийно каране Peaceне съм от изпитващите,но имам въпрос към теб... Peaceпри настъпило ПТП кой носи отговорност???? Peace

И тека да си пиша,защото е важно..

Скрит текст:
Пу аз да отговоря,че съм с професионално изкривяване.Няма да цитирам закони-по памет и по общи условия..
При настъпило ПТП се прави разстановка на случилото се и се установява кой от двамата водачи е нарушил правилата за движение по пътищата!И двамата водачи обаче се наказват с фиш,заради несъобразена скорост,дистанция ,или др.несъобразени с обстановката фактори.
При установяване на драстични нарушения в закона /като наличие на алкохол,липса на документи за правоуправление,или липса на задължителен технически преглед на МПС,както и липса на задължителна гражданска отговорност,вината се поема от виновното лице и Застрахователната компания се освобождава от задълженията си да плати обезщетение!
За това-много внимавайте и изисквайте гражданска,или платени квитанции на такава,ако е на разсрочени вноски.
Също така,внимавайте и при описа във протокола от ПТП-то от страна на дежурният катаджия,защото много често си спестяват пълен опис на щетите,а застрахователите плащат само това,което е описано в протокола!
От мен-наистина безаварийно каране,Еми!!И късмет за техниката,която караш!!!

# 744
  • Мнения: 1 815
ЕМИ честита книжка и от мен Hugпожелавам безаварийно каране Peaceне съм от изпитващите,но имам въпрос към теб... Peaceпри настъпило ПТП кой носи отговорност???? Peace

Писах,брисах-пак в старата тема съм се отразила!!!
Ама и туканка на ще се отразя,че е важно!!!
Пу аз да отговоря,че съм с професионално изкривяване.Няма да цитирам закони-по памет и по общи условия..
При настъпило ПТП се прави разстановка на случилото се и се установява кой от двамата водачи е нарушил правилата за движение по пътищата!И двамата водачи обаче се наказват с фиш,заради несъобразена скорост,дистанция ,или др.несъобразени с обстановката фактори.
При установяване на драстични нарушения в закона /като наличие на алкохол,липса на документи за правоуправление,или липса на задължителен технически преглед на МПС,както и липса на задължителна гражданска отговорност,вината се поема от виновното лице и Застрахователната компания се освобождава от задълженията си да плати обезщетение!
За това-много внимавайте и изисквайте гражданска,или платени квитанции на такава,ако е на разсрочени вноски.
Също така,внимавайте и при описа във протокола от ПТП-то от страна на дежурният катаджия,защото много често си спестяват пълен опис на щетите,а застрахователите плащат само това,което е описано в протокола!
От мен-наистина безаварийно каране,Еми!!И късмет за техниката,която караш!!![/spoiler]

# 745
  • Мнения: 1 815
Ми това чудо като зацикли и яла нощ може да Ви пускам съобщения,момичета
Ще прощавате,ама стават и такива работи... Embarassed

# 746
  • Мнения: 1 413
Доволно значи- сватба ще има! PeaceЩо мълчите и  не викате ура, скъпи Джемрейки? newsm78
Много обичам сватби... PartyИ да се обичат до края на дните си- Амин!  Praynig
Каква ли решетка пак ще изскочи след това?  newsm78
Еми, честита книжка! След време и за яхта...  bouquet

# 747
  • Мнения: 0
newsm44 Йес ние сме първи! Hug

Общи условия

Активация на акаунт