Квилинг за маниаци - тема 7

  • 141 701
  • 471
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 90
Някой като на блондинка ако може да да ми прати един файл за да видя за какво става въпрос.

Какво по-точно искаш да видиш? Не знам какво искаш да ти изпратим?  newsm78

# 301
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Съни последната ти картичка е просто едно бижу  Heart Eyes

# 302
  • Мнения: 90
Sunnyy123,
картичката ти наистина е цветно вълшебство!  bouquet
Много ми се искаше обаче, да я видя в цял размер. Така виждам отделни парченца и все се опитвам да си я представя.

# 303
  • Мнения: 5
 И аз съм заразена от хартиеното изкуство.
Ето какво съм сътворила досега : https://www.facebook.com/kremena.nedelcheva.79/media_set?set=a.1 … 338313&type=3

# 304
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Всичко е много красиво, момичета! Пожелавам ви много търпение и вдъхновение!

# 305
  • Мнения: 90
krk_kr,
страхотно  Peace, браво  smile3501,
ти си доста напред в тази област!

# 306
  • Мнения: 8
Благодаря ви, тази май най си я харесвам от всичките ми досега Simple Smile
Sheilya ето линк за цял размер:
https://lh6.googleusercontent.com/-CTd7kk2VRPY/U0bhVujp79I/AAAAA … 5-no/DSC_5739.JPG
krk_kr страхотни са произведенията ти!

# 307
  • Мнения: 90
Благодаря ви, тази май най си я харесвам от всичките ми досега Simple Smile
Sheilya ето линк за цял размер:
https://lh6.googleusercontent.com/-CTd7kk2VRPY/U0bhVujp79I/AAAAA … 5-no/DSC_5739.JPG
krk_kr страхотни са произведенията ти!

Благодаря!
Наистина е прекрасна и много нежна! newsm10

# 308
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
krk_kr много и красиви работи си направила - поздравления! имаш собствен стил и са много приятни нещата ти за гледане - чак съжалих като стигнах до края на албума че няма още Simple Smile

# 309
  • София
  • Мнения: 247
Sheilya  Embarassed Ако знаех нямаше да питам.По принцип се опитах в уорд да си направя шаблон с линийки и да си го разпечатам, но и да си играя с цвета, после на принтера излизат черни и някак уж са прави, обаче на места има удебеление и не ми харесва.И определено ако се реже по тях се вижда после по ръбчетата.И за това ми стана интерсено има ли шаблон, как става сиво, и как не се забелява.Лично аз режа По металната линия и си слагам точки с молив в 2-та края на листа.Но пък не винаги са ми равни лентите.И се извинявам ако въпроса ми е твърде рус.

# 310
  • Мнения: 90
Sheilya  Embarassed Ако знаех нямаше да питам.По принцип се опитах в уорд да си направя шаблон с линийки и да си го разпечатам, но и да си играя с цвета, после на принтера излизат черни и някак уж са прави, обаче на места има удебеление и не ми харесва.И определено ако се реже по тях се вижда после по ръбчетата.И за това ми стана интерсено има ли шаблон, как става сиво, и как не се забелява.Лично аз режа По металната линия и си слагам точки с молив в 2-та края на листа.Но пък не винаги са ми равни лентите.И се извинявам ако въпроса ми е твърде рус.

IIuna, от написаното имам чуството, че си се обидила от моя въпрос (дано да не съм права) Hug. Аз наистина не разбрах какъв файл искаш да ти пратим. Изобщо не ми мина през ума, че може да искаш файл с разчертан лист, затова попитах.
Лично аз ги разчертавам на програмата CorelDraw, защото всичко е по-точно и линиите много по-тънки и финни. Но ми се е случвало от там да си прехвърля разчертаното на WORD и тогава да принтирам. Аз и по-нагоре написах, че въпреки светло сивия цвят, на белите лентички леко си личи и дразни. Ако кажеш с какви ширини лентички искаш разчертани листа, ще ти ги направя на отделни файлове и ще ти ги изпратя. Peace

# 311
  • Мнения: 90
Ето от мен един поздрав за цветница и именниците!

# 312
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Чудесно! Цветно и пролетно!
Аз използвах елементи от квилинга, за да направя декорациите за Великден. По-късно ще кача снимки. Не е нещо особено, но все пак с подръчни средства - толкова  Mr. Green

# 313
  • София
  • Мнения: 247
Sheilya-не съм се обидила, просто се опитах да обясня какво ми е неясно.Мерси за предложението, но в същност въпросите бяха чисто хипотетични.Към момента за мене е по удачно да си ги режа само с линийка и отметки, без разчертаване.Но наистина ми беше интересно как се получава бледо и равно.Сега като знам  мога да си дам сметка , че за мен лично това не е приложимо.  bouquet  bouquet  bouquet

# 314
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Весели празници, момичета! За Великден реших да използвам елементи от квилинга, за да направя някои декорации. Ето какво се получи:


Общи условия

Активация на акаунт