Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 79

  • 34 570
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 413
Госпожата, Hug миналата година му дишах люляка, а тази вече...ще гоня план- преследване до дупка! Peace


# 721
  • Мнения: 1 012
Госпожата, аз тези момци повечето ги знам от тв-то, иначе позагледам някой филм и не ме хваща, та отивам направо да видя края  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 5 267
Госпожата-по име не ми говори нищо на първо четене...,но аз съм зле с помненето на имена.. Peace В кое училище преподава..????,че ние сме малко градче,а не селце имаме си доста училища... PeaceГоспожата ...ми ти си моя човек...щом и с кметицата си на ТИ... Peace   Роминка с този нов подпис.... Shocked Peace,а за изписването на темата не обещаваме нищо... HugИзгледах серията с превод-и пак го оправдах тва нашето момче... PeaceНе ѝ е казал нищо лошо по телефона... PeaceСтигнах до извода,че нама значение кога Джема ще каже "да"-срашно ми е какво онзи "късия ръб" ще забърка...???Как каза на Симай,че щом и тя го съжелява-значи е за съжаление...  #2gunfireАЗ плаках още преди превода на разговора между Кузей и дребния...,а сега  newsm45 newsm45 newsm45  кво е тва сърце на тоз Кузей бе...колко е голямо... newsm78  да става вече 22ч-неам нерви.. Peace

# 723
  • Мнения: 1 810
Шане,дай да го видим този Бали бей,че ме заинтригува!!Щом харесваме общо Киво,значи трябва да харесам и този бей не знам кой си!!! Hug

# 724
  • Мнения: 1 012
Шане,дай да го видим този Бали бей,че ме заинтригува!!Щом харесваме общо Киво,значи трябва да харесам и този бей не знам кой си!!! Hug

Поствам го вместо Шани, вярвам да няма против  Hug


# 725
  • Мнения: 0
А така, Ромина........ни сини коси, ни рокля Simple SmileА този бей е много готин, има нещо много бъларско във физиономията Grinning

# 726
  • Мнения: 1 012
А така, Ромина........ни сини коси, ни рокля Simple SmileА този бей е много готин, има нещо много бъларско във физиономията Grinning

Ми пазя ги за сватбата, да съм по-хубава от булката  Flutter

# 727
  • Мнения: 0
Със сигурност ще си! Hug

# 728
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ха, добър вечер Hug
Насадих си петуниите на балкона и съм вери хепи...много обичам да ми цъфтят. Heart Eyes
Вече съм свободна, племето е нахранено и съм в очакване на серията. Laughing

# 729
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ха, добър вечер Hug
Насадих си петуниите на балкона и съм вери хепи...много обичам да ми цъфтят. Heart Eyes
Вече съм свободна, племето е нахранено и съм в очакване на серията. Laughing

Ти хубаво ги насади, ами има ли кой да ти ги полива, като заминаваш? Да не вземат да умрат, че на тоя пек сега, както са прясно засадени....

# 730
  • Мнения: 1 413
Като стана дума за Бурак/ Бали бей, вижте защо го оприличавам на мериносова овчица:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Такова руно рядко се среща. Embarassed

Иначе си е талант, и както Киво е бил най- добър модел в света! Peace

# 731
  • Мнения: 186
Светалчо, най - много съм въздишала по Харун, две мнения няма, бях откачила по него, ами аз направо се влюбих на секундата, като го видях в Незабравима ......
Великолепен мъж е Харун, но там гласът на Серхан е дублиран, костюми, прическа, всичко е под контрол, както се казва. Съвсем не съм убедена, че би ми харесал Серхан в реалния живот. Но образа на Харун е нещо, което наистина ме е вълнувало, вълнение, което напълно бях забравила....


А сладурът Дениз /Ибрахим/ направо ме върна в гимназията, което наистина е много, много отдавна за мен... Heart Eyes С такова умиление го гледах във филма...
При това образът е противоречив, друг е любимецът на публиката от филма, но на мен си ми хареса той...Толкова европейско излъчване има това момче....


Къванч също го гледам с умиление, та той е на годините на сина ми.
Но разбирам напълно мацките, които си падат по него.
Любимата ми двойка са той и Йойку, заради чистотата на тази любов.


Както и да е. Приключвам със сериалите. Кузей-Гюней е последният.
Дано любимците ни ги гледам в игрални филми. Praynig


Това е Дениз с любимата си Мине от Мечтатели
http://www.kavakyelleri.tv/fotogaleri/buyuk/06.jpg

# 732
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Алиска, хората вече пишат в другата тема, мила. Добре, че погледнах тук, иначе язък за труда ти.
Видях го Дениз, сладък е , но не съм го гледала другаде.

Наистина ли имаш 30-годишен син? Той и моят единият е горе-долу толкова. Аз също го харесвам Къванч просто като красив човешки екземпляр, стара съм вече за друг поглед, като имам големи синове и някак това пречи да гледам с чисто женски очи на такива млади момчета.
Аз съм си естет, обичам да гледам красиви хора, красива природа, красиви неща, направени от човека.
Навремето имах един преподавател по философия, който на хубавите студентки пишеше шестици и казваше: "Където природата е писала 6, аз не мога да пиша по-малко."

Та и ние в тази тема така - природата му е писала 6 на Къванч, ние как да не му се радваме.

# 733
  • Мнения: 5 267
Сряда-почти 21ч.а ви няма никакви... newsm78.Може ли такова нещо ще се наказваме.... Naughty

# 734
  • Мнения: 1 413
Бойче Hug, всички са в новата тема! Идвай там! Peace

Общи условия

Активация на акаунт