След ухапване от Пепелянка

  • 1 242
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 286
Здравейте Hug

Миналото лято, края на юни месец, синът ми (тогава на 1г,7м.) беше ухапан от Пепелянка, бяхме 3 дни в ОБ В. Търново (прекрасни специалисти в интензивно отделение, огромни благодарности на всички  bouquet ) , където му направиха купища изследвания, които показаха, че най-пострадал е черният му дроб, в резултат на което изкара и тежка жълтеница. За щастие, всичко бързо размина, детето се оправи много бързо Praynig , но никой не можа да ми каже нищо за евентуални бъдещи увреждания на дробчето. Казаха, че може напълно да се възстанови, а може и да не се...
Говорих и с личната му лекарка, която само кимаше с глава и не знаеше какво да отговори на въпросите ми.
Другия месец се навършва една година от инцидента и много ми се иска да направим контролни изследвания.

Въпросите ми са такива:
-какви изследвания да направя;
-къде да ги направя;
-поемат ли се от здравната каса.

Изобщо, всякаква информация и съвети приемам. От опит, от чуто от някъде/ някого...

Много съм притеснена, а никой нищо не ми казва. Но дали е защото не знаят, или защото не искат да ми кажат...

Благодаря на всички, предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 38 700
Разпитай хора, изкарали хепатит. Имаше някъде една тема за това, какви изследвания се правят, ако има съмнения за хепатит или хроничен хепатит.
Мисля, че гледах и някакъв пакет за състояние на черния дроб в Сибалаб....

# 2
  • Мнения: 2 286
Благодаря ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт