Отговори
# 720
  • Мнения: 643
Аз пък купих серията на Mustela по препоръка на педиатъра. Надявам се да е добра, че малко скъпичка излезе, ама то както е тръгнало ефтино в Кипър няма. Да е жив и здрав таткото да работи, щото иначе господ да ни е на помощ Mr. Green

И аз съм се насочила към Мустела. Какво включва тази бебешка серия, че все още не съм много наясно? Аз съм си набелязала лосионче за тяло и шампоан  Grinning

# 721
  • София
  • Мнения: 188
girlinblue182, ти пък каква щуротия си сънувала  Mr. Green я стига глупости  Hug
Трепси, мен това ме успокоява, че има глоби и те щат не щат, ще трябва да занесат болничните..
Аз днес станах бая рано в 5 часа... Свекъра ми дойде на гости , та редовно си седи в кенефа  Crossing Arms Crossing Arms та аз седя и чакам отвън, докато свърши тая работа, братче  Crossing Arms три пъти ме изпревари тая нощ, ама се разсъних накрая  Mr. Green Баси оплакването ми...  Crazy
А за кърменето, аз много искам да се случи, но пък каквото е писано, такова!  Peace И аз като Росито съм се отдала на непукизма и съм толкова спокойна, братче... И оттам малката също.
Напоследък ми прави странно впечатление... Котето е много асоциално и обожава единствено мъжът ми, разбира се, докато мен не ме обича изобщо, защото му се карам опитвайки да му създам навици и разбира се го мачкам, и целувам като плюшок Mr. Green седи постоянно около мен и само ме зяпа.... Ама ме гледа едно такова втренчено, все едно не ме е виждал. Когато мъжът ми е нощна смяна, спи до мен, а обикновено е под леглото...  Thinking Гледам го от 3 години и просто ми е странен  Crazy
Близначе, на мен редовно ме болят кокалите... Вчера едвам ходех и ходех като разчекната, ужас е, но пък при мен е търпима болката.

# 722
  • Мнения: 4 709
Добро утро!
girlinblue182 ще ме сънуваш я, току виж един ден сме се сватосали, та да видиш тогава, има да го жалиш синчето и да викаш, ей ква тъща проклета си взе  Joy  HugСпокойно ако трябва ще обикаляме магазините с теб, ама вече няма смисъл, решила съм никакви бременилски дрехи вече. За мострите - просто влязох в една аптека за мед. козметика основно в Билата се намира при нас. И учтиво обясних на жената, че искам мостри и те ми ги подариха, не съм плащала нищо.
Гери е ти пък егати и свекъра имаш, ужас. Аз пък си мисля за вашите кокали дет ви болят, мен пък краката в ставите ме болят, мисля че с тези килограми определено не са свикнали.
Днес трябва да ходя до общината, че да сменя постоянният адрес на Ивета, някой да се сеща нотариалният акт се носи, ама остава ли се копие там или само го показвам за справка  newsm78

# 723
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 686
Добро утро! Hug И аз съм вече на крак пак от рано  TiredМисти оставя се копие от нотариалния акт поне не мен ми искаха така че си направи за по сигурно!Днес е хладно и ми е кеф Simple Smile започнах от много рано да мрънкам че ми е топло ама и аз точно по обед ходя на работа а тогава си е най-топло Crossing ArmsМойта колежка дето наскоро роди каза че ползва козметиката на Бочко и била доволна,но аз още се чудя каква ще е!На милото сестра му ми препоръча на някаква немска фирма ама не знам дали тук ги има та ще проверя и може да пробвам с тях не били скъпи!

# 724
  • Мнения: 11 747
Мисти, направи му копие на нотариалния акт, защото ще ти вземат копието, но ще гледат и оригинала - поне при нас така протече миналата година, когато аз си сменях адреса.

Тази тема никога не е била изписвана толкова бавно!

Джина, и в Сен тропе, и зад Сне тропе, боже навсякъде ми се ходи, сал не ми се ражда, ах...  Crazy

Аз вече стягам багажа за болницата - ето желанието ми се сбъдва, и аз ще ходя 'някъде', няма да съм само вкъщи... Една голяма торба (чувал) от Джъмбо, че с толкова багаж май никъде не съм ходила и вече събирам. До 1 юни да съм готова, че не се знае 'знае ли се'.

# 725
  • Мнения: 49
добро утро  Hug

# 726
  • Мнения: 33
Добро утро ! И аз почнах да се замислям за козметиката на бебка и като започнах да чета то стана голяма каша в главата ми . Накрая стесних марките до три/Мустела , Хип, и Тьопфер/ и се чудя какво да взема . Защото нали козметиката трябва да е натурална и без парабени и без полиетилен глигол.
Да се похваля така отпочинала не съм се чувствала от месеци . Снощи съм заспала в 22ч. и чак днес сутринта в 7.30 се събудих .  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 727
  • Мнения: 318
Добро утро и от мен !
Пина - аз също се замислям за багаж за болницата . Дори вече съм си изпрала двете родилни нощници от преди ( не ги носех в болницата,защото във Втора градска дават техни си нощници ) . Ще приготвя разните му там неща и за 1ви юни също мисля да съм готова.
По-големия проблем ми е,че не съм готова с избора на болница, но ще видим .

Хубав ден и много усмивки  Hug

# 728
  • Мнения: 481
Добро утро,
моя мъж замина  Cry
нищо сега ще имам повече време да пиша тук, че иначе го обсипвах с внимание Simple Smile
Иначе си имаме вече бебешка стая. Отидохме до икеа само за бебешкото легълце, но си купихме гардероб, масичка за повиване и стол за кърмене. Мислехме да поръчаме всичко от Троян, но ни забиха с някаква непосилна сума и затова решихме всичко от там. Легълцето е от бук, страхотно е, масичката за повиване (най-евтината) също е от бук и е прекрасна(мисля, че после ще стане прекрасна маса за играчки) Два дни сглобяваха с брат ми нещата и беше прекрасно.... Сега остават всички останали дребни неща, но тях ще ги купувам по-натам, може би от суеверие.
Сега ще ви изчета и ще пиша повечко Simple Smile

# 729
  • Мнения: 11 747
Сега прочетох, че Кейт Мидълтън щяла да ражда на 13 юли.

# 730
  • Мнения: 1 350
Пине,нямаш много време с багажа Simple Smile И аз мисля в началото на деветия месец да ми е готов.Но това за мен е чаааак на 15 юНи ooooh!
Агнес,дано се оправи баткото.И моето момченце цяла нощ беше с Т и сега съм като пребита.Не стига ,че ставам до тоалетна,ами и от 5 до 7 сутринта бях будна.Как ще я карам днес не знам- болно дете,работа ,готвене ,чистене...Пффф,започвам да се плаша ,че няма да мога да се справя с 2 броя деца.
Искам да ви помоля за по един стиснати палчета ,че утре ни излиза класирането за детска градина и ако "баткото" не го приемат окончателно ще лудна Crazy CrazyТака ,че изпращайте положителни мисли ,моля ви  Laughing Laughing

# 731
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Мами, добро утро   bouquet

Пускам НОВАТА ТЕМИЧКА малко по-рано, защото трябва да бягам по задачки. Не съм ви чела, тъй като бях на село и там нет-а не е особено бърз/ако го има изобщо/ и ако някой е имал новини за първа страничка, ще го вкарам довечера като се прибера. Само да се похваля, че май спасих влизането в болница, но днес АГ-то ще каже дали е съгласна с идеята ми, която ще й дам  Simple Smile

Хубав ден!

# 732
  • Мнения: 4 709
jalina ей влезе в час и твоят мъж, време беше.
Пина къде го чете това, казвай бързо, щото трябва да раждам с нея  Laughing ако трябва да се стягам отсега. Мерси за съвета, сега и ксерокс трябва да търся  ooooh!
Данче и аз като теб, ама това е чааааааак 23 юни, та има време, стискаме палци за баткото, че иначе наистина ще се побъркаш, и бързо оздравяване.
Хайде на новата тема.

# 733
  • Мнения: 11 747
О, четох го тук, във форума, в темата за Кралски клюки, било публикувано някъде като информация, не знам къде.

# 734
  • Мнения: 109
Аз пък купих серията на Mustela по препоръка на педиатъра. Надявам се да е добра, че малко скъпичка излезе, ама то както е тръгнало ефтино в Кипър няма. Да е жив и здрав таткото да работи, щото иначе господ да ни е на помощ Mr. Green

И аз съм се насочила към Мустела. Какво включва тази бебешка серия, че все още не съм много наясно? Аз съм си набелязала лосионче за тяло и шампоан  Grinning
Пакетът предлага- гел-душ, шампоан,лосион за тяло,олио за баня, кремче за лице и ръце, лосионче за пъпчето, кремче за дупе, антисептичен крем, кърпички за лице и ръце, кърпички за дупе. Всичко това в специална чанта + подарък за мамата(пак продукт на фирмата, в случая крем за гърди)
Може и да не ми трябва всичко, ама вместо да се лутаме с милото,дето си нямаме идея, решихме да го купим. Така или иначе пазарът е залят с продукти, само пари да имаш. Когато раждах дъщеря си ,нито козметика имаше, нито пари, карахме я по бабешката-свинска мас и сол Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт