От РУСЕнските кърлежи и комари, бяга всеки накъдето свари

  • 32 933
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 270
KaRoLa работят да, но лекарят дори не знае коя дата сме  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 864
Дали ще ни помогне?

# 17
  • Мнения: 820

вие идете там, дано ви помогнат!

# 18
  • Мнения: 1 013
  bouquet  привет в новата тема
 да е жива и здрава малката рожденничка

# 19
  • Мнения: 429
Честит празник и от нас  Hug на дъщеричката ти ivaaa, много здраве и едно щастливо детство  bdbaloni
На болните скорошно оздравяване.
Ако някой иска да опита с д-р Такова, имам й тел номер

# 20
  • Мнения: 4 864
Благодаря ви,Мобилмед ни помогнаха. Казаха,че е инфекция,дано се разминем само с товя

# 21
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Благодаря ви момичета за милите пожелания.  Hug Heart Eyes
Фусте, непременно ще ги запознаем.  Heart Eyes Хайде другата седмица с возилата в парка. Crazy

# 22
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодарности на Чочи за новата тема   bouquet

Честит празник на малката Ивина госпожица:жива и здрава да е   bouquet

Фусте,какво му е на мишлето  Sad

Всички болни да се оправят бързо.Това си е направо закономерност някаква-през почивни дни да те тръшне нещо.... Tired

# 23
  • Мнения: 250
Ако някой иска да опита с д-р Такова, имам й тел номер
Аз й искам телефона, моля!  Peace

# 24
  • Мнения: 2 732
Скрита фуста ,какво ви е лечението ,ако не е тайна .АБ изписаха ли ви ?

Последна редакция: пт, 03 май 2013, 23:21 от ell7

# 25
  • Мнения: 4 841
Влизам само да кажа един прост запис, че да не ви изтърва  Embarassed

Нямам нет, ще се включа по - късно.

# 26
  • Мнения: 14 133
Чочии,  Heart Eyes за темичката.   bouquet
Честито на вчерашната рожденичка.
ell7, радвам се, че малчо и по-добре.  Heart Eyes
Бързо оздравяване  на болничките.  Praynig

# 27
  • Мнения: 1 270
ell7 обичайните неща изписаха. Вентолин, противоотхрачваш сироп, виброцил за носа. Аз АБ казах, че няма да дам изписа ни за всеки случай ако не се повлияе от тези медикаменти. Преди това му давах осцилококцинум, който явно е помогнал да не слязат секретите до дробовете и нищо повече.

# 28
  • Мнения: 1 070
Вентолина много обичат да го изписват лекарите за най-обикновена кашлица, много е модерен. Всъщност това си е лекарство за астматици и има повече поражения на организма от един антибиотик например. Изписва се на деца над 2 годишна възраст.

И за 6 месечно бебе Виброцил?! Не случайно на листовката пише "над една годишна възраст"

В нослето защо не пръскаш Куикс- това е морска и пречистена вода, при нас действа безотказно. Вече почти никакви лекарства не давам, лекарите са просто едни фармацевтични машини. Не знам как давате такива сериозни лекарства на бебче.

Извинявай за намесата, ама ме е яд на педиатрите, които само знаят антибиотик, Виброцил, Вентолин и сироп за кашлица.
Бързо оздравяване!

# 29
  • Мнения: 1 270
⅞ ...and Happily Ever After  напълно съм съгласна с теб  Peace но след 7 дневно безрезултатно лечение се наложи да мина към тежката артилерия. Иначе аз пръскам със Стеримар правих и инхалации с лайка, Вентолина даже и не го купих  Peace ползвам само физиологичен разтвор.

Общи условия

Активация на акаунт