Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 81

  • 33 066
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чакайтеееееееееееее, имам фундаментален въпрос! Колко трябва да е минималният диоптър, за да ме включите в групата, и има ли ограничения за + и _???Да знам дали да си пиша мотивационното писмо newsm78
Или, Heart Eyes ти си в групата принципно...а, след като си вътре това идва да покаже, че си слепундер (Роминка Heart Eyes).
Така,че фундаментално погледнато...въпроса ти е излишен. Joy hahaha

# 691
# 692
# 693
  • Варна
  • Мнения: 685
Откъде издири тази снимка, на колко години е там, малеее, изобщо не го познах ooooh!



Това ли е той newsm78

# 694
  • Мнения: 0
Чакайтеееееееееееее, имам фундаментален въпрос! Колко трябва да е минималният диоптър, за да ме включите в групата, и има ли ограничения за + и _???Да знам дали да си пиша мотивационното писмо newsm78
Или, Heart Eyes ти си в групата принципно...а, след като си вътре това идва да покаже, че си слепундер (Роминка Heart Eyes).
Така,че фундаментално погледнато...въпроса ти е излишен. Joy hahaha

Не бе Sad аз щото съм само с 1,75 на едното и 2.00 на другото, та това може би ми пречи да Не видя колко е готин Гюней, а може би ми пречи Да видя колко е разпътна тая мръсна Джема и как шляпа, шляпа с кривите си крака по кървищата, оставени от труповете след нея Cry Cry CryТа чак Бихтер опръска Shocked

# 695
  • Мнения: 1 012
Откъде издири тази снимка, на колко години е там, малеее, изобщо не го познах ooooh!



Това ли е той newsm78

да, ми от някакво старо списание дъщеря ми я изряза, така пишеше, че е той, в училище.

# 696
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чакайтеееееееееееее, имам фундаментален въпрос! Колко трябва да е минималният диоптър, за да ме включите в групата, и има ли ограничения за + и _???Да знам дали да си пиша мотивационното писмо newsm78
Или, Heart Eyes ти си в групата принципно...а, след като си вътре това идва да покаже, че си слепундер (Роминка Heart Eyes).
Така,че фундаментално погледнато...въпроса ти е излишен. Joy hahaha

Не бе Sad аз щото съм само с 1,75 на едното и 2.00 на другото, та това може би ми пречи да Не видя колко е готин Гюней, а може би ми пречи Да видя колко е разпътна тая мръсна Джема и как шляпа, шляпа с кривите си крака по кървищата, оставени от труповете след нея Cry Cry CryТа чак Бихтер опръска Shocked
Въх,  Joy еми така е кат си слепундер кат нас... Joy hahaha
Искаш ли да ти пея...? Whistling

# 697
  • Мнения: 0
"Не пей ми се, не смей ми се" най ми се слушааааааааааа yes

# 698
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Подготвям се за довечера аз Simple Smile

# 699
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
"Не пей ми се, не смей ми се" най ми се слушааааааааааа yes

Те, днеска съм права...серенадка ти спретвам. Heart Eyes

Любов, Heart Eyes мое ли да си вземем едно мУхито? Laughing

# 700
  • Мнения: 0
 Heart Eyes преведен ли е 72?

# 701
  • Мнения: 3 351
Kanal D ‏@KanalD 1h

Güney mi, Cemre mi? Kuzey karar vermeye çok yakın! Kuzey Güney bu akşam 22:20’de!

# 702
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
"Не пей ми се, не смей ми се" най ми се слушааааааааааа yes

Те, днеска съм права...серенадка ти спретвам. Heart Eyes

Любов, Heart Eyes мое ли да си вземем едно мУхито? Laughing

Как да не може бе Любов те за какво са две Simple Smile хахах  а и като гледам ще ми пееш Simple Smile

# 703
  • Варна
  • Мнения: 685
И аз съм готова за дове4ера Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 704
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
И аз съм готова за дове4ера Two Hearts Two Hearts Two Hearts




О оо и такова имам за довечера макар,че не трябва да ям. хахахах  Joy

Общи условия

Активация на акаунт