Javari.co.uk /de /fr - място за боси стоножки - 56

  • 74 539
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 17 546
От евтинджосите на Джордж и Фреди в Амазон поръчах на приятелка едни боти на Golddigga, а получих това  Shocked Shocked Shocked
В ордера си пише дамски ботуши. Не съм се свързвала никога с продавач в Амазон. Къде да им пиша?! ooooh!

# 721
  • Варна
  • Мнения: 239
От евтинджосите на Джордж и Фреди в Амазон поръчах на приятелка едни боти на Golddigga, а получих това  Shocked Shocked Shocked
В ордера си пише дамски ботуши. Не съм се свързвала никога с продавач в Амазон. Къде да им пиша?! ooooh!
#Crazy ужас!  Може да пишеш от тук : Your Account › Your Orders > Contact seller . От падащото меню избираш в твоя случай - received wrong items. И след като кликнеш върху Continue ще се отвори прозорец, в който да опишеш какъв е проблема и да прикачиш снимки.

# 722
  • Мнения: 46
Бижy, аз пък от една поръчка с три чифта обувки изобщо не получих един чифт, но като им писах и им изпратих снимки на големината на пакета, в който се събираха точно две, а не три кутии обувки, ми отговориха, че са разследвали случая и ми предлага да си избера друг чифт до 15 паунда или да ми върнат парите, защото моите вече ги нямало в наличност. СЛед като им казах какво предпочитам пак получих отговор, че до 2-3 работни дни парите ще са по картата ми. Пиши им от там, от където ти е обяснила k a t r i n.
Тони, чантата много ми харесва!

# 723
  • Мнения: 17 546
k a t r i n, благодаря. Hug Писах. Crazy
Ето тези сандалки са ми пратили http://www.amazon.co.uk/Babybotte-Toddler-Treets-Sandal-342/dp/B … eets+sandal+brown
 а получател е някоя си Натали Уилямс от Типтън. Joy ooooh!

nana7504, писах Hug да видим какво ще отговорят. Ботушите са налични все още, сандалките също, аз да им ги връщам - няма да стане, щото струва колкото сандалите им. Да се оправят. Много са зле тия George and Freddie. първия път отказаха на всички ордерите, щото имали грешка в системата, сага явно имат и грешка в главите служителите им. Crazy

# 724
  • софия
  • Мнения: 25 476
а леле-мауе Shocked Като гледам какви изненади получавате от Джорж и Фреди, направо ме е страх какво ще ми донесе превозвачът тези дни  ooooh!

# 725
  • Мнения: 738
Да... и мойте ме чакат у Еконта, утре заран мисля да ги взимам и дано са ми граундхогчетата, че-е...

# 726
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Получих я
http://www.javari.fr/Bodenschatz%204-693%20Antique%20main%20femm … RL=%2Fmythings%2F
Естествена кожа е ,обаче е огромнаааа    Shocked
Мъжът ми каза ,че по грозно и огромно нещо не съм си купувала ,получих я в огромен кашон като от телевизор
37 инча  Joy , иначе като цвят и модел ми харесва ,но  на моите 1,60  с вдигнати ръце  Joy изглежда още по -огромна ,не знам ще я помисля и ще реша какво да я правя Rolling Eyes

# 727
  • Бг
  • Мнения: 846
galia1231977, честито. А ще щракнеш ли една реална снимка да я видим на живо. Благодаря   bouquet.

Хихихик, Бижу разсмя ме.

# 728
# 729
# 730

Общи условия

Активация на акаунт