Истанбул - 22

  • 46 832
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 789

Редемчето и Ексайтед нещо се губят напоследък. Момичета, дайте знак, че сте добре  Hug

Вели,  Hug

Редемчи сигурно се замота по сезон. Вчера мислех да я прослушам, ама нещо пък аз се замотах.

Иначе аз съм тук всекидневно, нищо не пропускам. Следя събитията, споделям тук там по нещо във фейса, от Анджи също нещо споделях, подписах петицията. С две думи - подкрепям протеста и им се възхищавам на сплотеността.

Хем съжалих, че екскурзията на Чефи се отменя, щото ми беше обещала едни вкусни работки да ми донесе, хем пък се зарадвах, щото все пак ако ще са ограничени в пространството за обикаляне, няма да им е пълноценно посещението. И не, че няма да намерят какво да правят само на Историческия полуостров, но друго си е поне част от заплануваното да отметнеш. Аз така си мисля, не ангажирам никой с мнението си, разбира се. Peace

Скрит текст:
Да издам тайната, че през лятото с Чефи ще поработим заедно, за най-голямо мое удоволствие. Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 012
Нашият любимец също е на протеста + една от сценаристките.

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 05 юни 2013, 18:28 от RominaB

# 707
  • Мнения: 4 588

Нашият любимец също е на протеста + една от сценаристките.
някакво объркване се получи, май  newsm78

Ексайтед, сподели къде ще работите двенките, може някой да ви мине на проверка  Wink. Особено ако ми пропадне августовския Истанбул  Sad

# 708
  • Мнения: 6 031
Нашият любимец също е на протеста + една от сценаристките.

Скрит текст:


Нашият любимец също е на протеста + една от сценаристките.
някакво объркване се получи, май  newsm78

...

Хелънче, това е любимеца на Госпожата, ако не бъркам, така че си е баш за нашата тема.  Laughing
Специално за нея го снимах на две реклами в Истанбул
Скрит текст:

# 709
  • sf
  • Мнения: 10 212
Здравейте, поизпуснах ви нещо.
Ние трябва да пътуваме другия четвъртък,но ми е доста притеснено, не знам какво да правим, да отлагаме ли, можем ли,не можем ли, все отлагам разговора с агенцията, а сме и с дете, голяма каръщина  Rolling Eyes

# 710
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Пътувайте. Ама ни питай пак в понеделник.Simple Smile

# 711
  • Мнения: 14 453
Някой на път утре newsm78

# 712
  • Мнения: 469
Една моя приятелка  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 972
Хей,здравейте , Котаранки !
Отдавна не съм се появявала ,но не съм ви забравила ! Hug
Аз пътувах на 16.05. до любимия град и изкарах една от най-великолепните си екскурзии !
Първо защото бях в прекрасна компания. Другото хубаво нещо беше ,че просто си се разхождахме. Без снимки и т.н. Е, снимах тук таме по някоя котка. Така ми се получи албум само с котки ! Шляхме се по улици и улички. Времето беше прекрасно. Обстановката беше все още мирна и тиха. За малко да ме арестуват, защото щях да набия един продавач на парфюми, който се оказа толкова досаден,че ме изкара извън контрол ! Mr. Green Ама добре ,че полицаят се оказа свестен , а аз пуснах в ход най-чаровната си усмивка  Mr. Green, та ми се размина !
После се изпълни и желанието ми да се изгубя по Истанбулските улици. Пътуваме си с автобуса уж към Пиер Лоти .Да ама Не ! Както си вървеше покрай морето, изведнъж автобусът сви наляво и ни забута из дълбоките дебри на Еюп. Попаднахме на място , подобно на нашите цигански махали. Часът беше около 21 вечерта. Наоколо само мъже с доста хищни погледи... А бе , екшън... Ама добре ,че второто име ми е GPS-а , та бързо се намерихме !  bowuu
Наистина изкарах три великолепни дни !
Ходихме и на Сапфир, отново ! И тъкмо обяснявах на Х, колко е безопасно и .... Видях това !  ooooh!

Направо щях да припадна !
Когато дойде време да си тръгваме и автобусът ни пристигна, що да видим... Едното стъкло счупено и на негово място залепен наилон с тиксо !  Crazy
Шофьорът обясняваше на едни от пътниците, как на един паркинг са стреляли по него... ooooh!
Въобще всичко беше като във филм -любовно драматичен екшън, с елементи на психотрилър !  Mr. Green
Ех , Истанбул ! Дали някога ще ти се наситя ?!  newsm51

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Сис, това счупен прозорец на 54-ти етаж ли е? Как може да се случи такова нещо?

Лоши новини: http://offnews.bg/index.php/203529/treta-smart-na-protestite-v-turtsiya

# 715
  • Мнения: 972
Сис, това счупен прозорец на 54-ти етаж ли е? Как може да се случи такова нещо?

Да, на сейр терасата е. Имаше дупка, като от куршум, и надолу цялото стъкло напукано. Бяхаго оградили в лента. Може би вече е сменено,но тогава беше така !

# 716
  • Мнения: 4 588
Сиссс, привет  Hug. Това стъкло ме смрази  cold, ако го бях видяла на живо сигурно щях да припадна.
Скрит текст:
Много ти е била хубава абитуриентката  newsm51

Мимии, Госпожата, и RominaB извинявам се за неуместната забележка. Просто забравих, че Госпожата го харесва, а не е като да не се замислих кой красавец сме обсъждали тук   bouquet

# 717
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Момичета, слагам тази карта с превод , за да придобиете представа къде са локализирани протестите и колко много Истанбул има още а гледане. Тези, които планират ходене да не се боят толкова много, тези които са ходили, да си нарисуват картинката в главите.


"Нова карта,този път изработена в действителност от Kerim Bayer, която може да е особено полезна за хората в чужбина, които се опитват да следят градската география на простите през първите няколко дни. Надяваме се в следващите няколко дни да получим следващата карта на Керим, която да показва последвалото развитие, въпреки че той казва, че е "по-трудно да се проследят на картата последните два дни , защото протестите в Истанбул не са толкова мобилни като преди ..."

# 718
  • Мнения: 366
Едно тъпо въпросче. Вчера ми почистваха компа от разни гадини и сега не мога да гледам истанбулските камери. Софийските мога. Моля за жокер какво да си инсталирам. newsm78

# 719
  • Мнения: 4 588
до колкото знам истанбулските камeри са спряни, така че може и да не е при теб проблема  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт