Любители на Котки Тема 73

  • 32 790
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
Tanderine, всичко по принцип колкото е полезно, толкова и вреди. Намери добър специалист, за доброто на котето е...това не е шега работа...изисква се и поддържаща терапия, за да няма рецидиви Peace

пак клиничните съвети ...


бих предпочела: "дано котето ти по-бързо оздравее"


и ще оздравее!
Ти си знаеш, аз отговарям според моите разбирания и отговорност кое е най-добро за котето, дали ще го приемеш  или не зависи от теб!

# 46
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Благодаря за новата тема!

Мис Нели, ЧРД и от нас на патеричка. Да си жива и здрава, много щастие и любов!

Данъче от нас няма как, че се повреди телефона, с който снимам, а камера нямаме.

# 47
  • Мнения: 4 116
Айде да платя и аз данъка.

ама какъв кеф е да се въргаляш по терасата...

гризем си ноктите като стопанката  Mr. Green

една от идиотските й физиономии  Laughing







# 48
  • Мнения: 1 826
Страхотни снимки * FREE CAT* особено последната,където Сушата гледа през прозореца!  Laughing

# 49
  • На остров
  • Мнения: 13 498
FREE CAT много, много сладки  Hug и сушата и бебоците и какви сини очи имат Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 261
Току що сварих Чарли в тази поза  Laughing

# 51
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Палечке89  невероятна поза в стил дреме ми на шапката Simple Smile! Много пухкав Чарли

# 52
  • Мнения: 4 116
Зетя се прозява  Flutter

# 53
  • София
  • Мнения: 1 366
ЗДравейте, записвам се в  новата тема с питане. Предстои ми кастрация на Марчето, тя е на 3 год. и е раждала веднъж. Замисляме се за "Добро хрумване". Можете ли да ми подскажете нещо за изискванията  за кастрация? До колкото знам когато я отведем не трябва да е разгонена, а нещо друго?

# 54
  • Мнения: 12
* FREE CAT*, страхотно котешко царство Heart Eyes, направо се размечтавам, какво е да си легнеш и те да те окупират Hug
Тоя Чарли голям сладур, нещо м/у прозявка и "ааааа, мира нямам от вас" Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4 116
* FREE CAT*, страхотно котешко царство Heart Eyes, направо се размечтавам, какво е да си легнеш и те да те окупират Hug
Тоя Чарли голям сладур, нещо м/у прозявка и "ааааа, мира нямам от вас" Mr. Green

А, никой не ме окупира като си легна  Mr. Green Сушата почти не дава да я пипат, камо ли сама да дойде. А дребните са в кашона при майка си. Така че сам сама си кукувам в леглото  Joy

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Можете ли да ми подскажете нещо за изискванията  за кастрация? До колкото знам когато я отведем не трябва да е разгонена, а нещо друго?
Да не е яла от предния ден Peace друго няма. В някои кабинети препоръчват котката да е ваксинирана, но не е задължително. Като записваш час, от клиниката ще ти кажат, ако има още нещо.

# 57
  • Мнения: 12
Еееее, лоша работа, Thinking тя и Бебе своенравна и не дава да я мачкат, ама като легна е първа пушка/все пак си намира пространство за близане/ Mr. Green

# 58
  • Мнения: 4
Запис   typeuu

# 59
  • Мнения: 1 708
Здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile
Нагледах се на красоти  Heart Eyes /за една бройка съм изтървала на Фея котешката песен/. Още не мога да запомня новите попълнения от миналата тема, обърках се и кой на кого е зет, снаха  Crazy  Simple Smile Едно е ясно - всички са големи сладури!

Плащам данък - Шони с любимото си одеялце. Милата ми тя, преди няколко дни забелязах, че още две зъбчета са паднали /стават общо три липсващи/.

Общи условия

Активация на акаунт