Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 7

  • 93 668
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 339
Здравейте и от мен. Аз съм 6ти ден като си правя сироп 1л и цял ден пия от него, а кленовия сироп ми е от ДМ. Позволявам си някои дни само на вечеря салата микс, което не знам колко е правилно, но не го правя от глад, а от това, че ми се дояжда. Не съм се теглила за кг но няма видим резултат от моите 63кг. Дано изкарам още седмица, но се чудя пак ли да купя от ДМ. Поздрави

# 721
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!
Днес е 10 ден от режима -  newsm81  
Правя го за втори път и този път е далеч по-леко от първия, но пак нямам търпение да мине захраването и да си хапна разни вкусотийки. И тук е момента да ви предупредя нещо - ако не сте стриктни в режима си след сиропите, много бързо можете да върнете килограмите. При мен така се получи- първия път свалих 9, след което при захранването върнах 2-3 и в момента не съм се теглила, но определено съм качила още. И това се получи просто защото пропусках да си правя разтоварващ ден веднъж седмично - докато го правех, всичко си беше наред.

Както и да е, де. Важното е, че в момента отново усещам невероятни хубавини - като гладката и свежа кожа и удоволствието да си нося някои от старите дрехи. Надявам се след захранването да се хвана и да почна да спортувам, а до тогава - успех момичета!!!

И не забравяйте - ако ще правите режима със сироп Мадал Бал - не се поддавайте на глупости от рода на - чай, кафе, салата и разни неща, които ви се струват малки грехове, но натоварват системата и могат да ви повредят стомаха. Да не говорим, че в инструкциите на сиропа пише (а и самия Гарабитов казва), че е абсолютно противопоказно да ядете и пиете каквото и било друго. Пък и не струва малко пари, за да пропиляваме ефекта с някакви неща, които после ще ядем без угризения.

УСПЕХ отново!   Hands Clap

# 722
  • Мнения: 39
Абсолютно съгласна с heyho smile3501 smile3521 newsm10
Да споделя,че не съм приемала нищо друго ,освен сиропа три пъти на ден,кафето изобщо не ми липсваше,даже се чувствам по-свежа без него  Mr. Green Mr. Green Резултат от 65кг на 61кг и доста от обиколки  Hug
Днес ми е 7-ми ден,но вече трябва да се захранвам,з-то края на седмицата имам натоварени 3 дни извън града и не мога да се съобразявам с режим.
Та по този въпрос споделете с какво започвате захранването и колко дни продължава newsm78
Днес започнах със сиропа сутринта,1/2 ябълка,сега хапвам малко накиснати мюсли ,за вечеря 1 сварен картоф и ако прегладнея,мисля още една доза сироп да изпия,утре сиропа остава само вечерта

# 723
  • Мнения: 1
На мен също не ми липсва кафето, нито цигарите - само Madal Bal!

Относно захранването - схемата е доста по-олекотена в началото - само сокове и пасирани супи. Ето захранването, което правя аз - има го и в първите няколко публикации по темата тук:

ЗАХРАНВАНЕ 10 дена:

МЕЖДИНЕН ДЕН 
/връзка между диетата и захранването/
Една кафеена чаша кафяв или бял ориз се сварява със седем кафеени чаши вода. Водата в която се е варил ориза и самия ориз се разпределят за целия ден. При необходимост може да се подслади със сиропа.

ПЪРВИ ДЕН 

ЗАКУСКА: 200МЛ. прясно изцеден плодов сок/ грейпфрут, портокал, ябълка, череша, кайсия, праскова- без пъпеш, диня и банан/ 

ОБЯД: 400МЛ. пресен плодов сок. 

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок 

ВЕЧЕРЯ: 200мл. плодов сок или 200мл. коктейл със сиропа. Препоръчваме между консумациятя на плодовите сокове да приемате по ваше желание и вкус от коктейла

ВТОРИ ДЕН 

ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок 

ОБЯД: 400мл. плодов сок + 150гр. плод / мандарина, портокал, киви, грейпфрут, ананас, череша, круша/ 

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок 

ВЕЧЕРЯ: 200мл. плодов сок или коктейл

ТРЕТИ ДЕН 

ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок 

ОБЯД: 100гр зеленчуков сок /зеле, моркови, магданоз/, по- късно 150гр. плод/ може и ябълка/

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок + 150гр. плод 

ВЕЧЕРЯ: 200мл. плодов сок или коктейл

ЧЕТВЪРТИ ДЕН 

ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок , 30 минути по-късно 150гр. плод 

ОБЯД: 100мл. зеленчуков сок /като четвърти ден/ , половин час по-късно 100гр. зеленчукова супа / зеле, моркови, магданоз, кромид лук- без картоф/ 

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА: 250гр. плодове/ 2 броя средни плодове/ 

ВЕЧЕРЯ: 200мл. плодов сок, или 250гр. плод, можете да заместите вечерята с коктейл

ПЕТИ ДЕН 

ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок , 30 минути по-късно 150гр. плод 

ОБЯД: 100мл. пресен зеленчуков сок /можете да включите сок от краставица/, половин час по- късно 100гр. зеленчукова супа/ можете да включите картоф, спанак, лапад, коприва/ 

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА: 250гр. плодове 

ВЕЧЕРЯ: 200мл. плодов сок, или 250гр. плод, можете да заместите вечерята с коктейл

ШЕСТИ ДЕН 

ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок, 30 минути по-късно 150гр. плод 

ОБЯД: 100гр. зеленчукова салата/ без домат /, 2-3 обезсолени маслини, 100гр. зеленчукова супа/може с овесени ядки/, 50гр. обезсолено сирене 

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА: 250гр. плодове или 1бр.банан / може 1 резан 100гр- пъпеш/ 

ВЕЧЕРЯ: 200мл. плодов сок или коктейл

СЕДМИ ДЕН 

ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок, 30 минути по-късно 150гр. плод 

ОБЯД: 100гр. зеленчукова салата/ може и домат /, 2-3 обезсолени маслини, 100гр. зеленчукова супа/може с овесени ядки/, 50гр. обезсолено сирене 

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА:250гр. плодове 

ВЕЧЕРЯ:100гр. зеленчуци на пара /можете да включите 1бр.малък картоф/, половин час по-късно коктейл

ОСМИ ДЕН 

ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок или билков чай, 30 минути по-късно 150гр. плод 

ОБЯД:100гр. зеленчукова салата, 100мл. зеленчукова супа, 100гр. изпечено във фолио пилешко месо от гърди или бяла риба 

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА:250гр. плодове 

ВЕЧЕРЯ: 100гр. зеленчуци на пара, половин час по- късно коктейл

ДЕВЕТИ И ДЕСЕТИ ДЕН 

ЗАКУСКА: 200мл. плодов сок или билков чай, 30 минути по-късно 150гр. плод 

ОБЯД: 100гр. зеленчукова салата, 100гр. зеленчукова супа, 100гр. пилешко месо или риба, 1филия хляб/ ръжен- баварски, тонус, бонус, здраве, австрийски/ 

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА: 250гр. плодове 

ВЕЧЕРЯ: 100гр. зеленчуци на пара, половин час по- късно коктейл

# 724
  • Мнения: 39
Eхееееее,къде съм бляла,че не съм видяла това захранване ... newsm78 newsm78 newsm78 Както и да е ,нямам време 10 дни да се захранвам ,благодаря все пак   bouquet Сигурно е толкова дълго ,за да могат да се задържат килограмите  Wink

Всички ли го правите 10 дни ???  Shocked

# 725
  • Сф
  • Мнения: 4 773
Колкото дена си на сироп, после още толквоа захранване  Peace

На първата страница го пише+ режим на захранване

# 726
  • Мнения: 1
Разбира се, че трябва да го направиш стриктно! И то не толкова заради килограмите,  а за да не си прецакаш стомаха, който до този момент е приемал само течност. Въобще, момичета, проявете малко здрав разум и започнете да спазвате правилата. Защото иначе не само няма да има ефект, но и ще си навредите много повече, отколкото можете да си представите...

# 727
# 728
  • Мнения: 77
Приятели, днес започнах пречистването. Сутринта беше ок, но вече съм гладна. Пих сиропа, но не ме засища. Кога започва да се привиква?

# 729
  • Мнения: 2
И аз от днес започнах с сиропа имам доста за сваляне около 30кг. .. няма да казвам колко кг. съм някой за да не ми се смее на свинщината  newsm78 е.Е чувствам се добре с изключение че съм малко гладна но чакам да стане поне 19:30 че тогава да си направя дозичката. Не знам до колко ще ми стигне 500мл. ама колкото толкова ако има ефект ще поръчам пак Simple Smile

# 730
  • Мнения: 77
Днес ми е 2 ден. Снощи ужасно ме болеше главата и дори бях решила да се откажа. Днес вече ми е по-добре. Предполагам, ако издържа 2-3 дни след това става лесно.
Моля, тези които са минали вече през пречистването да кажат как е било при тях.

# 731
  • Мнения: 2
мисля, че е нормално неразположението ви аз снощи също бях така но пък не ми се спеше. днес още не съм си правила коктейл защото не съм гладна обаче пия кафе по 1 немога без него мисля че ми е достатъчно че не хапвам нищо и на мен днес ми е 2ри ден но кантара е счупен и немога да се изтегля но няма значение знам колко кг. съм започнала така че не е проблем Simple Smile Успех!!! не се предавай

# 732
  • София
  • Мнения: 3 170
 mamche88, не се отказвай! Спазвай колкото можеш. Дори и да решиш, че е толкова трудно продължи да заместваш поне едно хранене.
Пречистването съм го правила два пъти. Първият път ми беше много лесно. Нито ми се ядеше, нито имах главоболие. Вторият път - точно обратното.
Според мен есен-зима не е най-подходящото време за такова пречистване.  newsm43 Поне при мен пролетта беше по-ефективна и по-леко протече.
Това съвсем не означава да се откажете. Все пак, всеки организъм е различен и реагира различно.

На всички, леко и успешно сиропуване! Много свалени килограми, прекрасна кожа и хубаво настроение!  Hug

# 733
  • Мнения: 2
Момичета купих си кантар днес 3 ден Мадал бал -3 кг. показжа кантара
заедно с сиропа си правя и фреш от грейпфрути и лимони за през деня разреждам с вода вече сиропа ми е гаден никога до сега не съм гладувала толкова време трудно е но с воля и желание за -си всичко се постига

# 734
  • Мнения: 77
Днес е трети ден. И моя кантар не работи, но видимо коремчето ми се е прибрало, започват да ми изпъкват повече кокалите на таза. За сега се справям добре. С нищо не съм се изкушила. До сега не ми се е случвало такова гладуване. Но, с който и да говоря всички са много доволни от такъв вид пречистване. Една приятелка е правила 20 дни само на ябълки и чай и цяла година не се е разболяла, отделно лицето и косата й изглеждали чудесно. Такива думи ме мотивират още повече и се надявам да издържа 10 дни. Успех на всички, които се пречистват.
Забравих да кажа, че 2 ден мина безпроблемно, не ме болеше главата, не ми се ядеше. Днес съм  малко по-замаяна, но все пак се чувствам добре. Ходя редовно до тоалетната...Вярвам в себе си, че ще се справя.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт