Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! ! Тема 28

  • 88 593
  • 947
  •   1
Отговори
# 945
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
То и аз пих 3 почти 4 месеца кориолус... Пих и сок от алое по 150-200 мл на ден... Пих сироп от черен бъз. Ядох зрънца от черен бъзак ( и щях да се спомина от тях, някаква алергична реакция направих и ги спрях на първата седмица още). Пих клеева тинктура 3 пъти по 20 капки на ден за времето с кориолуса и алоето... Ама полижинакс не съм слагала... Той не е ли срещу бактерии и гъби. А и да ти кажа, склонна съм да те подкрепя за това, че е много вероятно съпътстващи вагинални инфекции да спомагат развитието на ЧПВ. Т.е. разните Гарднерели, Трихомонаси, Стрептококи, Кандиди...
Ох Joy умори ме от смях с тези зрънца! То нашето стана като бебешките колики: кой каквото ми кажеше купувах, варих, прецеждах и давах и от нищо не минаваха. Накрая си минаха от само себе си като им дойде времето... Grinning

# 946
  • София
  • Мнения: 1 956
Ами Али, то... човек като е на зор  Joy Ми като мине времето - демек мен ме конзизираха... Докторът ми си ми беше казал, че разните бабини илачи нищо не помагат, ма аз упорито похарчих няколко стотин лева за тях. Имаш една жена в чакалнпята на кабинета, която се хвалеше как глад си изчистила вируса... Всякакви изтрещелности ...

# 947
  • Мнения: 1 037
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739805.msg26220764#msg26220764

Новата тема!  bouquet
Моля, тази да бъде заключена.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт