Арабски мами ~ лятото ни зове захаросани и сиропирани в 136 тема

  • 103 198
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Рени - радвам се за вас, много, поздравявам ви за смелостта и куража. Аз все още не съм го почувствала, все още упорствам да довърша поне 1 ин витро като хората. Аман от предатели, а когато предателят е и в леглото ти...сто пъти аман да кажа все тая...нейсе, да е жив и здрав в самотата си.

Томболата не спечелих, джакпота също Simple Smile
Другарчето ми настоява да обиколим банките и да не се бавим повече. Поне аз нямам никакво време, той ...ех, животът е пред него , да ми е жив и здрав. Истинско съкровище е, все още се страхувам да не е сън...ама не е, реален е Simple Smile

# 556
  • Мнения: 4
Здравейте отново!

Бях решила вече, че сте дезертирали от форума  Mr. Green

2 седмици проверявах всеки ден дали ще се появите и после се отказах. И вие сте се разписали точно след това. Радвам се, че пак се навих да ви проверя. Изписали сте се толкова много, че ще имам да си чета ден-два Simple Smile

Аз съм в Аман, Йордания за още около година с половинката, той е на работа тук. И в Кайро и в Кабул бяхме, както и тук сме по тази линия. Имам 1 момче на почти 22 год. Той сега не е с нас. Остана си в София. И много ми липсва, въпреки че често се чуваме в скайп...

Ако някой иска да знае нещо, да пита Simple Smile

Пожелавам на всички ви хубава вечер и ще ви пиша пак!

# 557
  • Мнения: 240
Здравейте, момичета. Аз се извинявам, че се намесвам в темичката ви, но имам нужда от съвет. Сестра ми в момента е в Дубай, но нейния приятел е на работа и през деня тя се чуди какво да прави. Мислеше да ходи на плаж, но днес вали дъжд и съвсем се е сдухала, защото и утре така се очертава. Има ли мами в Дубай? Идейки какво да може да се прави?

Благодаря предварително!

# 558
  • Мнения: 815
Добро утро!

Пак затишие в темата  Mr. Green

Аз ще почерпя с кафе и сладки за увеличението на заплатата ми



ohlalaa, сестра ти явно е нова в Дубай... Плажът не е единственото занимание тук  Sunglasses има още много много. Ама днес времето е прекрасно за тен  Crazy Едва ли пак ще имаме дъжд, ама може да отиде на спа, да отиде в мола, на кино, до аквариума, да се разходи с метрото, атлантис пак с метрото и още милион неща докато вали навън  Peace

Вили, много се радвам за теб и че не спираш да се бориш. пожелавам ти много много успех  Praynig Praynig Praynig

Лек и успешен ден на всички!!  Hug

# 559
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Любс, поздравления,   bouquet



Дано да имаш още много поводи да ни черпиш !

# 560
  • Мнения: 4
Поздравления и от мен, Любс!

 smile3501 smile3501 smile3501

Момичета, мн сте заети сигурно и за това ви няма, пожелавам ви успехи и здраве!

# 561
  • Мнения: 815
Добро утро!

Май аз съм най-свободната тук и си пиша редовно тези дни.

Благодаря за пожеланията  Hug

Тук вече е жега, около 33-35. Започнаха и влагите, но още се издържа. Приятно е сутрин и късно вечер. Постояваме на балкона за едно късно кафе и наргиле  Mr. Green

Днес ще готвя ажже, ако на някой му говори нещо  Thinking Rolling Eyes от доста време ми се върти, че вече взех продуктите и ще го бъркам днес   chef

Хайде да ви пожелая приятен ден и успех в каквото сте се захванали днес  Hug  bouquet

# 562
  • Мнения: 550
Любс, честито повишение и още повече успехи на новата позиция!   bouquet
Снимките сега се отварят, много са хубави наистина! Чак и на мен ми приязди конче  Crazy

esstef4e, добре си се завърнала в темата!   bouquet
Я разкажи какво ново по Аман? Ние може би ще сме там за края на Рамадана тази година, ще се радвам да се запознаем с теб на живо!  Wink

Аз съм алергична към българска телевизия.  ooooh! От време на време гледаме немска, снощи даваха интересен документален филм за Близкия изток с кратки репортажи от почти всички страни. Оказва се, че Катар е “скритата лимонка“. http://www.daserste.de/information/reportage-dokumentation/dokus … weiflung-100.html

Тук времете е много приятно - пролетно, слънчево, с лек вятър, двайсетина градуса - идеално за разходки с колело или пеш. Та не се задържаме вкъщи много.  Laughing

Бременеещите арабелки няма ли да се разпишат? Растат ли коремчетата?  Heart Eyes

# 563
  • Мнения: 25
И ази съм тука, ам гледам да не се обаждам много, че не съм особено популярна Grinning
И тук времето се ядва още, особено сутрин и вечер е идеално. Вчера си имахме пясъчна буря целия ден, отпърво реших, че са облаци, ама нъц. И благодарение на пясъчната буря и температурата вчера стигнала 38 градуса... пустинни ми ти работи Laughing Grinning

Айа, ти си дала линк, но не разбирам немски, като казваш скрита лимонка за Катар имаш предвид позицията им относно египетското мюсюлманско братство ли? Предполагам, че е това де.
Аз затова гладам да стоя далече от политика и икономика. Не може без тях, ама са мътна вода.

Днес съм на карак, вместо кафе - единствения чай, който пия без принуда. Момичета, ако някоя знае точна рецепта за приготвяне на карак, нека я сподели, плз Flutter


# 564
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здрасти и от мен! Тия дни съм в пролетна ваканция. Хубаво е времето и в БГ, типична пролет.
Два дни бях на обучение, два дни готвя, два дни ще съм при Любовта, че има РД утре.
Направих му малка торта гараш вчера, днес панирах заешко и ще изпека банички малко по-късно.
Глезя си го, обичам да готвя, а от 6м у майкини нищо не мога да се доредя да готвя.
Пък и от домашната кухня по-хубаво няма.
Та така, утре - пътя, чантата и на влака Simple Smile
Поздрави на всички! Целувки на децата!

пп. За който помни, че си имам едно Цвете, да споделя, че ще си има второ бебче. Силно се надяваме с таткото да е момченце. Каката Викторка стана на 3г и вече говори много добре, пее със силен и верен глас, ходи на градинка, голяма е кокетка. И ми вика така сладко "бабооо" , че умирам от кеф Simple Smile Като си остана без втора баба детето , реших да я науча да ми вика така на мен. В памет на милата ми Руми.

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 18:03 от vivili6

# 565
  • Мнения: 152
Позволих си да попитам в темата за филма Моят Техеран за продан някой гледал ли е и мога ли да си сваля от някъде бг субтитри?Ако подобен жанр филм е гледал някой може да се отзове на лични.Прекрасен ден желая.

# 566
# 567
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета,аз все още не съм арабска съпруга,искам да Ви задам въпроси,които касаят бъдещето ми пряко...
Истината е ,че ги зададох в друга тема и ме насочиха към вашата... Simple SmileНе искам да Ви спамя,а да помоля за съвета Ви...
От месец си пиша с едно момче от Сирия,живее в България със семейството си.Чувствам се добре с него,той има желание приятелството ни да прерасне в нещо повече...но не се осмелявам да сваля картите съвсем..
Истината е,че съм разведена и имам дете - подробност,която не съм споделила с него.Но той иска да се видим и нещата да продължат в друга насока...Боя се,че ако му го призная,ще се отдръпне от мен,а с него чувствам наистина солидна връзка...

Моля Ви за искрена и честна оценка на ситуацията,вие вероятно сте омъжени в различни държави и познавате нравите на мъжете (и на хората там).
Би ли взел за жена арабин  християнка,разведена и с дете?Или се женят само за девствени жени,както е по филмите...Не искам да нахлувам в личното ви пространство,а да споделите впечатленията си.
Би ли приел да се грижи за чуждо дете и изобщо има ли връзката ни някакво бъдеще или да я прекратя с време..
ДА,сигурно всичко е до човека,но при арабите средата (семейството) оказва сериозно влияние ,а те са хора,които се съобразяват с родителите си много...

Много Ви благодаря за отговорите!

Цвети

# 568
  • Мнения: 2 171
zakhra, без да претендирам за меродавен отговор, само искам да ти кажа, че познавам много разведени с деца жени, щастливо омъжени повторно за араби. И на мен ми беше странно в началото, защото и аз вярвах в митовете за целомъдрените девици, но факт - реалността е друга.
Аз живея в България и не знам как е в другите държави, но тук познавам няколко такива двойки. И това, което ми прави най-хубаво впечатление е, че в голямата си част, арабските половинки приемат децата като свои. Късмет Hug

Вили, звучиш свежо и щастливо Simple Smile. Радвам се, че промените при теб са били за добро и дано и занапред да е така!

# 569
  • Мнения: 25
Според мен си зависи и от човека. Иначе арабин принципно може да се ожени за разведена жена с дете, защо да не може?!
Но ти нямаш друг полезен ход, освен да му споделиш, че имаш дете. И колкото по-рано, толкова по-добре. Хем той да си направи вярно сметката, хем и за теб да е по-леко при евентуална неблагоприятна развръзка.
Бъди смела, ако са рози, ще цъфнат (казваше една приятелка навремето)  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт