Томболи,игри,конкурси,награди и подаръци,анкети-15

  • 46 085
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 637
за феновете на змийската отрова  Mr. Green http://www.jonada.net/10551056105410521054106210481048.html


# 721
  • Мнения: 1 207
Току-що си взех кутията сухи пасти Престиж с лимонов крем  Laughing,за около 10 дни ми я доставиха от спечелването!!!!
,

# 722
  • Мнения: 3 286
Току-що си взех кутията сухи пасти Престиж с лимонов крем  Laughing,за около 10 дни ми я доставиха от спечелването!!!!
,
Аз чакам 2 кутии.

# 723
  • Костандово
  • Мнения: 116
и аз чакам кутия ама нещо.....

# 724
  • Мнения: 2 180
И що играх, и не спах толкова време, да се чуди човек.  hahaha

На риторичен въпрос, ама все пак - тръпката, Coolmummy, тръпката е важна!  Crazy

При нас положението е същото, ама продължавам да играя  Mr. Green

Тя тая работа като с мъжете.  Joy Тръпка, тръпка, а после що ми трябваше.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 725
  • Мнения: 22
И що играх, и не спах толкова време, да се чуди човек.  hahaha

На риторичен въпрос, ама все пак - тръпката, Coolmummy, тръпката е важна!  Crazy

При нас положението е същото, ама продължавам да играя  Mr. Green

Тя тая работа като с мъжете.  Joy Тръпка, тръпка, а после що ми трябваше.  Mr. Green Mr. Green Mr. Greenдобре че ви има да ме развеселите че моя късмет си хвана шапката и дим да го няма и го търся вече не помня от кога.......
 Joy Joy

# 726
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
 Joy

# 727
  • Мнения: 340
Аз изгледах първите 3 клипчета ....... и се чудя дали интрото се брои, всмисъл то ако е на всички епизоди, значи навсякъде трябва да има очила и дистанционно ..

# 728
  • Мнения: 58
Момичета, аз днес спечелих 2 бокала от Стела. пробвайте в 12:00 на обед. На мен ми каза едно момиче, което е печелило в този час и ето , че и при мен се получи. Успех от мен.
Ще се радвам някой да каже някои часове , в които е спечелил от 3 в 1 кутия или пък друго. До сега нито една награда не съм спечелила от там. Благодаря! Поздрави!

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 4 123
Момичета, аз днес спечелих 2 бокала от Стела. пробвайте в 12:00 на обед. На мен ми каза едно момиче, което е печелило в този час и ето , че и при мен се получи. Успех от мен.
Ще се радвам някой да каже някои часове , в които е спечелил от 3 в 1 кутия или пък друго. До сега нито една награда не съм спечелила от там. Благодаря! Поздрави!

А цитираното по-горе подреждане правилно ли е, тъй като на мен все ми дава грешка  Crossing Arms

# 730
  • Мнения: 9 471
Момичета, аз днес спечелих 2 бокала от Стела. пробвайте в 12:00 на обед. На мен ми каза едно момиче, което е печелило в този час и ето , че и при мен се получи. Успех от мен.
Ще се радвам някой да каже някои часове , в които е спечелил от 3 в 1 кутия или пък друго. До сега нито една награда не съм спечелила от там. Благодаря! Поздрави!

А цитираното по-горе подреждане правилно ли е, тъй като на мен все ми дава грешка  Crossing Arms

Вярно е. Поставяй ги хубаво.

# 731

Общи условия

Активация на акаунт