Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 84

  • 23 248
  • 744
  •   2
Отговори
# 645
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хелън, мила, аз обикновено не влизам в темата по време на сериите, защото следя преводите в неанглийския форум  Peace Там също има момичета, които превеждат онлайн и настроението е страхотно! Но нямам нищо против да публикувам и тук каквото е възможно - все пак да ми остане време да гледам и серията  Mr. Green Може би на рекламите. И без това, Вики скоро няма да преведат блокираните епизоди, единственият начин да разберем нещо, са тези преводи. С каквото мога, ще помогна на теб и Зиз да превеждаме. Независимо, че и аз съм се парила доста с преводи на сериал.   bouquet
Много е гадно нали...? Само за протокола ; дъщеря ми и две от много добрите мой приятелки превеждаха целия 1-ви сезон във вики-то...и след некви коментари се отказаха...сметай колко са били напрегнати....след като аз лично молих дъщеря ми да  допреведе една от последните 10 серии  не помня коя точно беше, и едвам я навих... ooooh!

# 646
  • Мнения: 445
Преводите са изключително неблагодарна работа, убедих се вече... Ама  не го правя за благодарности, а именно заради хора, които грам не разбират, щото знам и какво е да се гледат само картинки... Даже се чувствам неудобно когато ми благодарите както и сега, дето коментирате всичко това  Embarassed

За да приключим темата - ще преведем със Зизу останалите серии в сряда. За ВСИЧКИ, пък който иска да чете, който не...  Whistling не ме вълнува

Минтири, Усмивке  Hug

# 647
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз пак да питам...нема ли шанс за фрагман днес??? newsm78

# 648
  • Варна
  • Мнения: 685
Зизу,  Hug ами ти ако направиш един фрагман да се позабавляваме, пък и да оправиш настроението на Хелан, аз специално много ще кефя Hug Heart Eyes

# 649
  • Мнения: 18 588
Здравейте дружки! Heart Eyes
Малееее, големи дебати сте водили днес...
Хелънче  Heart Eyes и аз много ти благодаря за правилното решение, което си взела накрая...сладурче си ти! Heart Eyes
Колкото до нашите двама сладури...не ме интересува по какъв начин са дали тази роля на Ойкю, само съм благодарна, че са избрали именно нея...много добре си играе момичето, красиво е и нежно като порцеланова фигурка, а с Киво са невероятно сладки...до сега няй-много го харесвах в тандем със Сончето / Сонгюл / но сега определено това ми е любимата екранна двойка... И аз гласувах за тях и съм много доволна, че хората са ги оценили. Може на някои да са им смешни, но аз не виждам нищо смешно в това, един мъж да е доста по-висок от жената до него...виж, обратното не мога да го възприема hahaha или пък жената да е дълга колкото мъжа, както беше със Седеф в Менекше и Халил. Но, това си е моето мнение. И химия има между тях и двамата се справят перфектно с ролята си на много влюбени. Не съм съгласна с Госпожата  Heart Eyes че Киво изнасял целия филм на гърба си...останалите актьори също са перфектни и дават всичко от себе си, без изключение. А филма е номер 1 отвсякъде за мен. Няма друг сериал, който да съм чакала с такова нетърпение като този и да затаявам дъх дали ще се случи нещо, което ще прекъсне признанието на Кузей в последната серия... А признанието беше много красиво - не си спомням в друг сериал такова перфектно и искрено признаване в любов. Браво на Кузей! Колкото до това, че Джемре щяла да стане втора Хандан  Joy Joy Joy да бе! Нито тя е Хандан, нито Кузей е Сами. И не мога да разбера, какво пък толкова искаш да направи от себе си Джемре Госпожата? Да стане доктор на науките ли? Не може всички да са учени е казал народа...я колко двойки си живеят перфектно и без да са учили кой знае колко. Важно е какъв човек си, а не колко езици знаеш и какво си учил. На вашата Зейнеп като гледам това не и помага особено да е щастлива в живота. Много важно, че знае езици и е учена, пак не я обичат  Joy Joy Joy
Зизко, ама какъв фрагман чакаш днес newsm78 Или утре или в неделя...

# 650
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ми аз съм се заблудила...нали съм такава Фърта....немам търпение. hahaha Joy

Фенооууу, Heart Eyes Hug

# 651
  • Мнения: 18 588
Колкото до превода при рускините Дафне...това, което ти беше постнала като "вицовете" на Кузей, в никакъв случай не отговаряше на действителността. Аз не съм искала да се заяждам, но или ти не владееш езика достатъчно добре или нарочно поднасяш по такъв начин думите му.  Peace
Зизкооо Heart Eyes Hug нема нищо мило, то и аз искам днеска да е сряда, ама... Joy Joy Joy

# 652
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу,  Hug ами ти ако направиш един фрагман да се позабавляваме, пък и да оправиш настроението на Хелан, аз специално много ще кефя Hug Heart Eyes
ДидоК, Heart Eyes спешъл фор юююю...

1 сцена...(болницата)
Гюней страда от болки в крака...ама те са нищо в сравнение с болката в сърцето му...тъкмо е видел халката на пръста на Джема.
- Кузей...айде гит от тук...аз съм ти сърдит...взе любовта на живота ми...( в този момент тела му звъни ...отсреща Бану...обажда се от куртоазия... Mr. Green)
Гюней на секундата вдига и казва; "Кажи живот мой...севгили..."
На Кузей му се повръща...хваща си Джема за ръката и айде вънка...

2 сцена ....(имение Синанер)
Баръш тъкмо иска да скача от прозореца в опита да избяга от Бонд...Шереф...Бонд...обаче нашия е от стара коза яре...пресреща го и му щраква сейкото. баръш е в паника...
- Баръш- комисар, аз не съм стрелял...Гюней сам се свитна...аз просто му взех патлака да не се довърши...
Шереф- кой пък те пита за тва...аз имам заповед да те отведа за измама...ама кат си рекъл и за патлак ще те погна...

3 сцена...(следствието)
Баръшко е прибран в ''5-звездната"килийка...тъкмо към него се приближава кмета...мазно потърквайки ръце в огромния си корем...

4 сцена (улицата)
Кузи и Джема си вървят хванати за ръка и обсъждат часа в който утре ще идат да се запишат за сватба.

Минаха ли 32 секунди...или пуснах промо кат за ХАмерикански сериал... Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 17 май 2013, 20:36 от Зизу

# 653
# 654
  • Варна
  • Мнения: 685
  love001  love001  love001 newsm03
Зизу,  Hug признавам те!
Ами къде е Зейно, да не се е хвърлила и тя отнякъде, като разбере хубавата новина Laughing Laughing Laughing

# 655
  • Мнения: 18 588
Зизууууууууу, страхотен сценарий си спретнала! Joy Joy Joy Joy Joy
Сега прочетох, че на гроба на Али Кузей е казал, че не е зачеркнал брат си от живота си, но няма повече да се съобразява с него, стига толкова, решил е да си оправи своя живот, така, както той иска. Така, че и Гюней да е убиецът на Фърат, не мисля, че нещо ще се промени. Пък да видим.

# 656
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
  love001  love001  love001 newsm03
Зизу,  Hug признавам те!
Ами къде е Зейно, да не се е хвърлила и тя отнякъде, като разбере хубавата новина Laughing Laughing Laughing
Е, чеки де...нали ще има 2-ри фрагман... Joy Joy Joy Joy
Ти па ся всичко на куп...нема секундиии... Joy Joy Joy Joy

# 657
# 658
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизууууууууу, страхотен сценарий си спретнала! Joy Joy Joy Joy Joy
Сега прочетох, че на гроба на Али Кузей е казал, че не е зачеркнал брат си от живота си, но няма повече да се съобразява с него, стига толкова, решил е да си оправи своя живот, така, както той иска. Така, че и Гюней да е убиецът на Фърат, не мисля, че нещо ще се промени. Пък да видим.
Феноооууу, Heart Eyes турни си очилИ...аз поясних това още вчера...беше някакво допълнение.
Аааа, не ме четеш и шЪ сЪ зАсегна... Joy Joy Joy
Беше нещо от сорта " стига, стига бе...вече ще мисля за себе си." Ако ми е верен превода де... Laughing

# 659
  • Варна
  • Мнения: 685
Ето ги и двете Куджета Laughing Laughing Laughing Heart Eyes



Прили4ат на татко си  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт