"Имението с лозите" /Asmalı Konak 2002-2003/ по Диема Фемили ~ Тема 1

  • 68 670
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 161
Уфффф, не мога да надскоча себе си. След вчерашните изпълнения на Сеймен, никакъв шанс да повярвам в тази любов, ако и челна стойка да прави. Не разбирам и момата, що пак се вре там, ама хора разни. То затуй го има лафа - бий ма, убий ма, обичам те.
Както и да е, аз съм любопитна и ще си гледам сериала, но наистина ми е странна тая радост дет обзе Гюл и Дуйгу, че била бременна. При всичките проблеми, детето пречи да се вземе разумно решение, а все пак и то би било потърпевшо... Пак си подкарах моята гледна точка,съжалявам, аз съм малко категорична във вижданията си за отношенията между "уж" влюбени.

# 706
  • Мнения: 161
Явно на всички им е било топло и не ви се приказва.
Е, вече е понеделник и понеже сутринта няма да мога да се впиша, желая ви хубава седмица с една домашна закуска - дали с кафе или чай, вие си решете.

# 707
  • Мнения: 2 131
Добро утро мили момичета wavey wavey wavey wavey



plqsak Hug Heart Eyes благодаря за вкусотийката  lovekiss

# 708
  • Мнения: 2 131
plqsak за съжаление вчерашните серии ги изтървах и за още по-голямо съжаление никъде все още не са качени  Whistling Whistling и затова не мога да коментирам  bowuu bowuu
но за постъпката на Сеймен бях втрещена ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
но и  Яман е за бой   341uu разбра че Сеймен ревнува Бахар и не се спря  Laughing
как можа пък Сеймен да причини подобно нещо на любимата си не мога да го проумея по никакъв начин  newsm78
и най-вече ми е трудно и на мен да повярвам че Бахар ще му прости и ще си продължи живота с Сеймен,защото както знаем ревността е до гроб и ревнивеца е непредсказуем
но понякога от любов човек оглупява и ослепява  Whistling Whistling дано след като оздравее господинчото и най-вече и след като разбере че му предстои да става баща ,най-после осъзнае че за Бахар е единствения мъж и да не допуска повече подобни грешки  bowuu
но на мен ще ми е интересно ако знаеше Бахар за извънбрачното дете на Сеймен от онази Диджле и най-вече как се държи с детето си  Peace дали щеше да си мисли че ще бъде прекрасен баща Сеймен ефенди  newsm78 ама хади бакалъм какви ли още изненади са ни приготвили до края  newsm78 newsm78

# 709
  • Мнения: 2 131

Скрит текст:



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ  newsm51


# 710
  • Мнения: 2 131

Скрит текст:


# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
 Здравейте момичета не можах да гледам сериите в събота и неделя за да съмс вас но като чета явно се е случило нещо със Сеймен няма ги и качени никъде newsm78
Благодаря за кафето и кифличките Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 13 499

Свет_ВАРНА, благодаря ти за това ведро македонско настроение на Еньовден! Hug Hug
Тъй като днес се чества и рождението на Св.Йоан кръстител, в Благоевград ще бъде открит големият кръст на хълма точно в чест на този голям празник! Peace Да е честит на всички христиани от този край!   bouquet  bouquet


# 713
  • Мнения: 2 131

Руми  Hug Heart Eyes  jupetrov7  Hug Heart Eyes
За съжаление мили момичета сериите от събота и неделя не са качени все още в нито един торент  Twisted Evil Twisted Evil  
надявам се до довечера поне да ги качат на торент  Praynig Praynig Praynig


# 714
  • Мнения: 2 131



Скрит текст:






# 715
  • Мнения: 2 131








Скрит текст:

# 716
  • Мнения: 2 131
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hFLX2y_ZooY


Скрит текст:
За последно съм оставила
още един сладур като Йозджан , Максун Кърмазъгюл
и до колкото съм чела са колеги и приятели


http://www.vbox7.com/play:278cf37d01

Успешен вторник  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 06:38 от Свет_ВАРНА

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Добро утро да почерпя детенцето ми има днес рожден ден да ми е живо и здраво Hug

# 718
  • Мнения: 13 499

rumi1234, честит пpазник вкъщи! Heart Eyes



Някой може ли да ми каже кога ще бъде качен във Vbox епизод 21? newsm78

# 719
  • Мнения: 197
Добро утро да почерпя детенцето ми има днес рожден ден да ми е живо и здраво Hug



Да ти е живо и здраво детенцето и много да те радва!

Общи условия

Активация на акаунт