Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 93~

  • 25 115
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 785


По червеното - той и Емир искаше да й отмъсти, да я накаже, а не да й прощава, но както е казала и Габи - любов. Може да искаш едно, но сърцето ти диктува друго. А и настаняването му в апартамента, му позволи да я разбере - отпаднаха всичките му подозрения за умисъл от нейна страна; разбра, че тя е била с него не за пари и промяна на соц. положение, а заради него самия и т.н.

Вярно, любовта не пита  Grinning



Виждат ли ми се гащите или съм без тях? newsm78


тц събули са ти ги  Joy

# 46
  • Мнения: 68


По червеното - той и Емир искаше да й отмъсти, да я накаже, а не да й прощава, но както е казала и Габи - любов. Може да искаш едно, но сърцето ти диктува друго. А и настаняването му в апартамента, му позволи да я разбере - отпаднаха всичките му подозрения за умисъл от нейна страна; разбра, че тя е била с него не за пари и промяна на соц. положение, а заради него самия и т.н.

Вярно, любовта не пита  Grinning



Виждат ли ми се гащите или съм без тях? newsm78


тц събули са ти ги  Joy
То хубаво ги събули, ама не мога да ги намеря, резил  Joy
Скрит текст:
не разбирам защо не се виждат  newsm78

# 47
  • Мнения: 18 785


По червеното - той и Емир искаше да й отмъсти, да я накаже, а не да й прощава, но както е казала и Габи - любов. Може да искаш едно, но сърцето ти диктува друго. А и настаняването му в апартамента, му позволи да я разбере - отпаднаха всичките му подозрения за умисъл от нейна страна; разбра, че тя е била с него не за пари и промяна на соц. положение, а заради него самия и т.н.

Вярно, любовта не пита  Grinning



Виждат ли ми се гащите или съм без тях? newsm78


тц събули са ти ги  Joy
То хубаво ги събули, ама не мога да ги намеря, резил  Joy
Скрит текст:
не разбирам защо не се виждат  newsm78
аааааа не така,това не е на хубаво  Joy понякога изчезват

# 48
  • Мнения: 298
Момичета,

На 18 и 19.05 в София ще се проведе Нощ на музеите

Някой е ходил на шопинг


# 49
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Абе джанъм,какво ще чета,Ако не виждам теб Heart Eyes Heart Eyes Аз съм я писала,ти преводи ще ми даваш тука Mr. Green

# 50
  • Мнения: 130
запис в новата темичка и лека вечер ви пожелавам Hug

# 51
  • Мнения: 16 938
Лека нощ и от мен. Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 18 785
това за тия дето не разбират бе Влъх  Mr. Green

# 53
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Габи,не са нови,просто ги изпрах,изгладих и пак ги слагам Mr. Green
Скрит текст:
  Шафера как танцува и той  на Мико Mr. Green  Аааааа добре,да гледат какво значи текстове тогава,а мустакя няма все още такава програма,иначе с кеф щях му го срежа Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 10
 smile3501  Клодиии...!!!smile3501



Китка от Ча и неговите любимци... hahaha hahaha hahaha

Иркааа...!!!  smile3508

# 55
  • Мнения: 18 785
Габи,не са нови,просто ги изпрах,изгладих и пак ги слагам Mr. Green
Скрит текст:
  Шафера как танцува и той  на Мико Mr. Green  Аааааа добре,да гледат какво значи текстове тогава,а мустакя няма все още такава програма,иначе с кеф щях му го срежа Twisted Evil
много шафери много нещо  Mr. Green ама Емир може да си го позволи фамилията му е известна в Истанбул  Joy
малее като го срежеш аз ще мина след тебе втори път  Mr. Green толко ми бъркат в душата тез неща

# 56
  • Мнения: 466
Добър вечер компанията,  Hug Hug Hug
Как върви купона? Отдавна не съм ви навестявала, ама както виждам не сте ревали за мен...много... Нейсе... Тоя път, кат' всеки път от мен да мине...
Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 10
Привет,сладурки  bye Отавих ви снощи,а сега нямам време да ви чета,въпреки че сте били сравнително кротки...как сте,нещо интересно?

# 58
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Снеже,Ренате Hug Hug нищо няма,само нашите теории за конспирации между Ча и Хазал Mr. Green

# 59
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Снежи Hug
За Ча и неговите любимци Heart Eyes

Някой питаше за белите чорапки на Ча


Я да видя как си се обул? Лелеее  Laughing Бързо да изчезвам, ще кажат, че не се грижа за теб сутрин като се обличаш Rolling Eyes

Опс, май ни хванаха newsm78

Общи условия

Активация на акаунт