"Дързост и красота"- тема 81:"Ако всичко изглежда добре, значи нещо не е наред"

  • 45 033
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 400
Аман от тази лигава,егоистична уличница Хоуп Sick ooooh!
Тази ****персона от 18 годишна реве за******сватби и нищо друго в тоз жувот не я интересува Sick
Тя завърши ли изобщо вишо? ooooh!
Така си остана с колежа само Sick
Не стига,че е грозна,ами и глупава ooooh!
Тази и 69 живота да има,няма да се захване с нищо полезно ooooh!
Как може да дават такъви персони по телевизията #Crazy

# 691
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Уличница е кака ти Стефка, дето не спря да се вре там, дето не трябва. Naughty Много си е красива Хоуп, и е умна, и всичко й е ок и е с много повече добри качества, не като оная грозна мис ча-ча-ча. Wink
За някои хора животът започва, когато срещне точния човек, оженят се и живеят заедно щастливо без да има пречки и някакви много нахакани ча-ча-ча г-чки, дето знаят да карадат чуждото, като за целта използват вагините си. Naughty

# 692
  • Мнения: 400
стефка разбира се също е уличница,тука няма две мнения по въпроса Naughty Naughty Naughty
И кое й е умното на хоупката?Тя няма никакво образУвание Naughty
НемА време от напъни за сватби на 18 години ooooh!
И това се аресва?Невероятно Sick
И двете са уличници и глупачки,които освен да гонят мъже друго не знаят Naughty

# 693
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Значи за тебе висшето образование е по-важно от това един човек да е мил , всеотдаен, милостив, да може да търпи глупостите на хората около себе си, така ли? Това показва колко истински и верен фен си на Брук Naughty, щом плюеш родната й дъщеря. ooooh! Sick Sick Sick #Crazy #Crazy

То висшето образование при някои показа докъде ги води: до лакомия, егоизъм и скачане върху мотора, и смърт на бебе на път и наказание да няма бъдещи. Naughty Wink

Последна редакция: ср, 09 окт 2013, 16:06 от David_Charvet

# 694
  • Мнения: 400
Аз разбира се съм виден Фен номер 1 на Брук Naughty Naughty Naughty
ала тУЙ какво общо има с факта,че не понасям простата й щерка Naughty
Къкто съм писАл преди дълги годжини в темата,
крайно съм несъгласен да се фали или плюе някой заради родата му Naughty Naughty Naughty
Всеки сам е отговорен за действията си Naughty Naughty Naughty
Изключително ми е болно Laughing да призная,че децата на Брук за нищо не стават Naughty
Щерка й на малкия пръст на майка си не може да са намаже Naughty
а рик беше тръгнАл да са жени за най-голямата врагиня на Мама  Sick ooooh!
Брук разбира се е твърде идеализиран образ,
ама аз тез неща не ги забравям и не ги прощавам Naughty

Не държА толкоз на вишото,тъй като има големи простаци вишисти Naughty
ала се чудех тая лигня кък един път не я видохме да чете нещо ooooh!
Тя като каква се мотае из компанията,ако може някой да ми...каже #Crazy

# 695
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Тя завърши ли изобщо вишо? ooooh!

Когато майка й трябваше да пази на купона да останат с гостите й чисти и неопетнени и "без да иска" оправи гаджето й, тогава беше абитуриентският бал. Та...до там...се образУва.
А иначе тя е само Лице на линията на Ридж- "Надежда за бъдещето"
Всички завършиха нещо, свързано с модата:
Томас- дизайн
Рик - финанси
Стефи- Връзки с обществеността

Последна редакция: ср, 09 окт 2013, 19:06 от Marsia

# 696
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ракът се върна...


Лекарите дават на Стефани 2 месеца живот..., ако не се лекува, но Стефани не иска да дочака смъртта в болница, а да ги изживее с близките си и да се почувства щастлива.

# 697
  • Мнения: 65
Кели днес на партито на СBS


# 698
  • Мнения: 400
Това същество до Катрин направо не се трае Sick ooooh!
Изобщо не е за нея hit

# 699
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Фури, за тебе има ли някой, който е достоен да бъде с някого, или да го дават по телевизията? Било то вишист или не, умен или красив, от индийски или турски произход? Thinking newsm78
Като толкова не я харесваш Катрин с човека до нея, ми сожи си твойта снимка на мястото на неговата глава. Peace Laughing Joy Joy Joy Joy

# 700
  • Мнения: 766
Това на снимката новият приятел на ККЛ ли е? Прилича ми на някой актьор, но не мога да се сетя къде съм го виждала.
А иначе не мога да не се съглася с Форестър 69, че Хоуп се мотае и си пилее времето в ревове по Лиъм, просто й е време да порасне и да разбере, че вече не е малкото момиченце, колкото и объркващо детство да е имала.
За сега ми е по-интересна борбата в компанията за Царския трон - Тома-Рик. И пак ме е яд, че първородния син Торн не я отглави #Cussing out Значи, тия двамата млади тъпаци, които нито имат опита, нито образованието на Торн и още се чудят коя фуста да погнат, според Ерик са по-достойни за президентския пост, отколкото Торн? Гледам и не вярвам на глупостите на сценаристите.

Последна редакция: чт, 10 окт 2013, 14:36 от Hastar

# 701
  • Мнения: 400
от индийски или турски произход?




Цитат
Като толкова не я харесваш Катрин с човека до нея, ми сожи си твойта снимка Peace 
Ще я туря като започна участието си в сериала.
Завръщането на рич се бави,тъй като имам уговорка със сценарисчиче да ме изчакат малко да приключа с някУЙ ангажименти.Те търсят светъл Мъж със зелени очи за да пасва на Брук Flutter

# 702
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Брук: "Аз постоянно го лъжех...Той ме е предупредил, че ако пак го излъжа..."

 Joy Joy

# 703
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Риджко 'щото винаги е бил честен с Брук. Naughty Ено е да излъжеш, за да предазиш детето си, или това на любимия ти, и съвсем друго е да криеш от мъжа си с десетилетия, че си му изневерила с друг, както направи Тейлъричка-махараджичка, когато Шийла затвори нея и д-р Джеймс Уоруик на покрива и падна снега и двамата се сексуваха, че да не измръзнат. Sick Sick Sick #Crazy #Crazy Както и едно е да се бориш честно за човека, когото обичаш, друго е да прибягваш до спиране на лифтове и правенето на изманипулирани сватби и да крадеш чужди пръстени и т.н., защото мислиш единствено за себе си, защото имаш много голямо его и мнение за себе си. А после държиш този човек далече от любимата му, докато си с него на летен круиз от страх, че може да те зареже. Къде ти е самочувствието, а, Стефке?  Naughty И също по тази причина, че си егоист се качваш на мотора и убиваш детето си, което е на път да се роди, както направи Стефка 2, и да лъжеш защо не искаш да бъдеш с толкова уж обичания и краден мъж и се хвърляш да ревеш и чупиш мотора-убиец... Whistling Naughty Sick Sick #Crazy #Crazy ooooh!

И понеже идват празници.... Grinning

Последна редакция: пн, 14 окт 2013, 18:29 от David_Charvet

# 704
  • Мнения: 400
Тия "празници" не са български Naughty

някои ора пак коментират избиратело ooooh!
Аз пък искам да........коментирам думите на стефка:
"Брук ми подари 2 прекрасни години живот" Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty
Защо не се коментира тУЙ? Naughty
Ако не беше безкрайно благородната Брук, ваща любимка отдавна да се е споминАла Naughty
И тя самата си го признава Naughty
И тогава и Сега нейната пишман "приятелка" -Торбаланата все я няма Sick ooooh!
Трябва да се подразбира от драгия зрител,че Торбалана е бегАла да се възползува от алкохолния туризъм в слънчев бряг и ич й не дреме на ******* че нейната "най-добра приятелка" стефка скоро ще придобие летален изход Sick
Не само че Торбалана не се интересува от болестта й,
ам даже в сущото време я използува с други цели Sick ooooh!
И това нещо се харесва? Sick Невероятно Sick
Как изобщо може да дават такъви извращения по телевизията Sick

Общи условия

Активация на акаунт