ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 61 624
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 353
{Тони} , ти с каква кожа си? До колкото съм чела за него е подходящ за нормална и суха кожа.

Бих я определила като нормална - евентуално леко смесена.

# 16
  • Мнения: 66
Здравейте Simple Smile! Влизам в новата тема с молба за мнения и евентуално сравнение за тeзи фон-дьо-тени на Estee Lauder: http://bg.strawberrynet.com/makeup/estee-lauder/resilience-lift- … nt/119507/#DETAIL и http://bg.strawberrynet.com/makeup/estee-lauder/resilience-lift- … ing/69686/#DETAIL  Praynig. На 40 съм, кожата ми е нормална към смесена в Т-зоната, леко дехидратирана. От години ползвам този на Estee Lauder http://bg.strawberrynet.com/makeup/estee-lauder/double-wear-stay … eup/28878/#DETAIL, най-вече защото много сполучливо си уцелих цвета - нещо, което с други рядко ми се получава Thinking. Сега, обаче, за първи път видях, че разновидностите ФДТ на ЕЛ имат еднакви номера и наименования на цветовете, което изключително ме зарадва.

Иска ми се да сменя Double Wear, чието бурканче е доста неудобно и неикономично, а двата по-горе, между които се колебая, са с помпичка Heart Eyes.

Ще се радвам ползвалите ги да споделят впечатленията си, както и моля за сравнение между двата с помпичка и отделно спрямо Double Wear как са като усещане и покривност Praynig.

Не харесвам прекалено матиран, изсушаващ и пудрен завършек, търся озаряващ dewy ефект и хидратация, но пък и да не лъсвам още след 2 часа, както и ми трябва пълна покривност ("обзавела" съм се с петънца от бременността, а и с белези от пъпки Whistling). С покривността Double Wear се справя отлично. А какво е усещането от "ултра стягащия", опъва ли, в какъв смисъл е стягащ newsm78? Да не би да е за по-зряла кожа Rolling Eyes? Извинявам се за многото въпроси, които се натрупаха и благодаря предварително за споделеното  bouquet!

Последна редакция: сб, 18 май 2013, 12:27 от Alanis

# 17
  • Мнения: 2 711
ФДТ-ът ми на Ревлон е на привършване. Мисля, че има още доста, но шишенцето не ми позволява да го изкарам. Моля за съвет от момичетата, които ползват такъв фдт.  Praynig
След като го приключа съм решила да си взема бб крем за лятото. Дано уцеля цвета  Simple Smile

# 18
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 379
Взех си отново Макс Фактор 3 в 1, а Ревлон Photoready мисля да го пусна за размяна, почти не е ползван, но не е моят ФДТ, някак мазен, тежък ми идва, а май и цветът не съм уцелила.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 842
ФДТ-ът ми на Ревлон е на привършване. Мисля, че има още доста, но шишенцето не ми позволява да го изкарам. Моля за съвет от момичетата, които ползват такъв фдт.  Praynig
След като го приключа съм решила да си взема бб крем за лятото. Дано уцеля цвета  Simple Smile
Ако шишенцето е като на базата им помоли някой по-силен от теб да го отвори. После с клечка за уши си го доизразходваш Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 711
ФДТ-ът ми на Ревлон е на привършване. Мисля, че има още доста, но шишенцето не ми позволява да го изкарам. Моля за съвет от момичетата, които ползват такъв фдт.  Praynig
След като го приключа съм решила да си взема бб крем за лятото. Дано уцеля цвета  Simple Smile
Ако шишенцето е като на базата им помоли някой по-силен от теб да го отвори. После с клечка за уши си го доизразходваш Simple Smile

Шишенцето е без помпичка. Ще пробвам до където стигна с клечка. Да си го ползвам още малко. Благодаря за съвета   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 897
Препоръчайте ми, моля, Hug фдт за комбинирана, акнеична кожа. По принцип ползвам анти блемиш - а на Клиник, тъй като се "държи добре", порите не ми се запушват и не ми се появяват нови гадинки Embarassed Обаче ми омръзна и искам да сменя - споделете за някой нов, лек oil free фтд, от който сте доволни  bouquet

Аз ползвам този - http://www.vichy.co.uk/foundation-make-up/corrective-foundation- … ablend/p2210.aspx и съм много доволна от него. Кожата ми е смесена, с предразположени към запушване пори. ФДТ - нът й придава гладкост, без да запушва порите и челото ми да лъщи.

# 22
  • варна
  • Мнения: 688
Искам да дам отзив за Clinique anti pores solutions.Уточнявам,че съм с мазна, пореста кожа.Пробвах този фдт с хидратанта и перфектора от същата серия.След 1 седмица проби(консултантката ми отсипа сериозно количество)мога уверено да кажа,че НЕ прикрива пори,мазен е, лепкав и слабо покривен.Много неприятен за носене(за мен)продукт!По същия начин бях разочарована от анти реднес солюшън-а.За разлика от анти блемиш солюшън-а който е един от любимите  ми фдт-и ,отговарящ на почти всичките ми изисквания.
Рапорт даден!

# 23
  • Мнения: 776
Препоръчайте ми, моля, Hug фдт за комбинирана, акнеична кожа. По принцип ползвам анти блемиш - а на Клиник, тъй като се "държи добре", порите не ми се запушват и не ми се появяват нови гадинки Embarassed Обаче ми омръзна и искам да сменя - споделете за някой нов, лек oil free фтд, от който сте доволни  bouquet

Аз ползвам този - http://www.vichy.co.uk/foundation-make-up/corrective-foundation- … ablend/p2210.aspx и съм много доволна от него.

Благодаря за бързото включване  bouquet За съжаление на мен този фдт ми направи сериозни проблеми - запушени пори и възпалена кожа Confused Иначе има наистина страхотно покритие Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 13
Здравейте момичета;)

 Praynig

Имам спешна нужда от крем(лосион,серум,или гел) за премахване или поне изсветляване на петна от слънцето по лицето???

Нещо ефикасно и по възможност да мога да го намеря в Лондон, тоест да не е БГ марка.

Не открих такава тема и за това пиша тук.Ако решите ми пишете директно на лични.Благодаря ви!
 Hug

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 2 952
Нещо ефикасно и по възможност да мога да го намеря в Лондон, тоест да не е БГ марка.
Във всеки квартал и около метростанциите има аптеки/дрогерии Boots. Избери си някоя наистина голяма и си отдели време да разгледаш. Предварително можеш да разгледаш сайта им и да си набележиш продукти. Тяхната марка №7 е на много разумни цени и повечето продути са класи над типично дрогерийните брандове. Има и други брандове, които в Бг не се внасят, ще ти бъде интересно и сравнително достъпно като цени.

Ако искаш да разгледаш/купиш ексклузивна козметика иди до Selfridges на партера има от пиле мляко.

Споменатите от мен два варианта за различен бюджет са само капка в морето.... Забявлявай се  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 5 538
Аз да похваля този фондьотен на Клиник,много ми харесва,леко покритие,oт много време не съм ползвала толкова лек фондьотен,който да ми хареса.Определено оцелих с този продукт.Другите,които в момента ползвам и са ми на свършване са Студио Фикс на МАС и Еверластинг на Кларанс.

# 28
  • На ръба..
  • Мнения: 2 130
Във Варна не мога да намеря Ревлонския colour stay, днес ходих къде ли не...ако има в района на червения или другаде моля споделете..

# 29
  • Варна
  • Мнения: 456
Revlon colorstay има в Елитис до Практикер.Взех си ревлонската база от там и видях,че го има.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт