Пазаруване от miniprix.bg - 14

  • 54 711
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 810
Определено ме спечелиха за член и мен. Обмислям какво да пусна с втора поръчка.  Mr. Green

# 16
  • при моите любими
  • Мнения: 2 561
И за тези панталони http://www.miniprix.bg/produkt/1021787/ - супер са, взех номер 40, малко са ми свободни, но много удобни и приятни за топлото време. Дойдоха с етикет Share female и някакви космически цени написани на него.

A този панталон умален ли е , защото пише, че за снимката са използвали размер 42 а обикновено е 38. Аз съм 40 и се чудя, точно ли да си поръчам или по голям?

# 17
  • Мнения: 1 373
Не е умален. На мен дори малко ми виси и се замислям за коланче. За сравнение - с талия 73 съм, ханш 105.

# 18
  • Мнения: 15
Ужас, пак съм на път да опукам заплатата като на новогодишна заря. Вижте какво си харесах още с първия поглед http://www.miniprix.bg/product/detail/index/1035419 Само се чудя какъв ще е тоя S размер с гръдна обиколка 106 см  Shocked

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
Има ли момичета от Стара Загора,за да се комбинираме за обща поръчка?
за една блузка от 12лв не ми се плаща 6 лв доставка,а и да допълвам до 40лв и да се чудя с какво....... ooooh!
ако има такива желаещи,моля на лични Hug

# 20
  • Мнения: 15
И аз така. Искам я тази тениска, но не ми се плаща доставка. Ако на някой от София не му достига да допълни поръчка до 40 лв-насреща съм.

# 21
  • Мнения: 1 778
Да следя Blush ,че  сме на чрд на едно детенце и сега и подарък търся Peace

# 22
  • Мнения: 1 114
Привет! на мен в събота ми пристигнаха тениските от намалението,но са ми малки,по-скоро много впити по тялото и ще ги връщам.
Дойдоха и слънчевите очила на Бершка , които някой похвали в предната тема, за тези пари са попадение! Благодаря!   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 350
Здравейте!
Получих тази NEXT  http://www.miniprix.bg/produkt/1039436/ 38 отговаря на UK 8. На мен ми е съвсем точна, но моделчето позволява  да се вземе по- голям размер за да е по- комфортно  в ханша например. Дъщерята ще я носи, а аз  си заръчах 40. Нямам забележки, изпипана е. Странна цветова комбинация, но на мен ми допада. Препоръчвам за който си пада по шаренко.
Честно да си кажа понякога този минимум за БД много ме трови. Ами аз не искам да си купя 10 парцала, а само 1-2, за които не искам да плащам доставка от 6 лв.

# 24
  • In transit
  • Мнения: 12 009
Здравейте   bouquet
Попрочетох ви, поразгледах сайта, обаче нещо не можах да разбера...как разбирате коя дреха/аксесоар каква марка е и всъщност този сайт каква точно стока предлага? Защото като цени не са зле, а като качество как са?

# 25
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Няма как да разбереш кое каква марка е,освен ако някой не го е получил и сподели..)))за тези пари качеството си е добро,има много които се оплакват от дефектна стока,при мен не се е случвало да имам нищо дефектно...)))за тези пари си са екстра..)))

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 486
Няма как да разбереш кое каква марка е,освен ако някой не го е получил и сподели..)))за тези пари качеството си е добро,има много които се оплакват от дефектна стока,при мен не се е случвало да имам нищо дефектно...)))за тези пари си са екстра..)))

Доста са с дефекти някакви Wink Нашенки във фабриките за ишлемета нарочно правеха дефекти - я крив шев, я нещо друго - хем да са безобидни, хем да не минат качествения контрол на възложителя, та да се шитнат на нашенския пазар.
Бях взимала едно яке на сина ми от минипри - чужда марка, много яко, етикет за не знам си колко евро. Видимо нищо му няма, наскоро му го облякох, защото е пролетно и той вика - мамо, единият ръкав е по-къс от другия  Mr. Green Те са му дълги и ги навивам, но наистина единият е по-къс от другия.
Сандалките от вчера - на плетеницата отгоре една от лентичките е по-тясна от другите. Ако се вгледа човек в повечето неща ще намери дефект. И все пак тази масова продажба на шаловете Бершка, сега на тези слънчеви очила - имат си и някаква договорка с фирмите възложители.
Пуснали са и детски колела Кетлер като партньорски продукт - официална е продажбата, всичко е законно  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
farf, благодаря за темата!

Последно, коментираните пижамки уголемени ли са, че да знам какъв номер да поръчам, като се наканя?!

# 28
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Еми за тез пари толкоз..)))хихийи моят потник за 4лв.за в къщи ами не е мръднал,а подобен на g star оригинал за симати пари стана парцал..)))Има си попадения,иска се дебнене който има време,ето едни боти на Томи Халфигер които дебнехме тука еми перфектни,много ги носих,никакъв дефект..)))

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 486
farf, благодаря за темата!

Последно, коментираните пижамки уголемени ли са, че да знам какъв номер да поръчам, като се наканя?!

И аз от това се интересувам  Peace Има шанс една да ми стане  Mr. Green
лаленце, и аз имам много добри попадения от сайта - особено пък детските - Некст, Бонапарт и т.н. доволна съм, затова винаги хвърлям по едно око Wink

Общи условия

Активация на акаунт