Пазаруване от miniprix.bg - 14

  • 54 676
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • In transit
  • Мнения: 11 926
благодаря ви  Hug още един сайт зарибявка  ooooh!

# 31
  • Мнения: 781
И аз в новата тема  Simple Smile
Пристигна ми и на мен едно пакетче, но още не съм го отворила . По-късно ще кажа и аз как е роклята с розите  Simple Smile

Леко ми е голяма в бюста и раменете, широчка ми е Sad Пфууу, как ме е яд

Последна редакция: пн, 20 май 2013, 12:18 от nikolovi

# 32
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
На мен пък точно там можеше да ми е идея по-широчка. Ама си я оставям. И без туй слабея  Crazy
А розовата как стои десена? Не разширява ли оптически фигурата? Аз много се колебаех коя да поръчам...

# 33
  • Мнения: 781
Не мисля, че разширява. Просто на мен си ми е голяма  Sad
На ханша също ми е свободна, а даже я облякох върху панталона

# 34
  • София
  • Мнения: 6 810
Искам някакви рокли за лятото, кежуъл, за ежедневно скитане из града. По възможност да са памук или лен, в краен случай смес, но да не са съвсем изкуственяк.
Ще се радвам на някакви положителни отзиви за такъв тип роклета.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 365
И за тези панталони http://www.miniprix.bg/produkt/1021787/ - супер са, взех номер 40, малко са ми свободни, но много удобни и приятни за топлото време. Дойдоха с етикет Share female и някакви космически цени написани на него.

A този панталон умален ли е , защото пише, че за снимката са използвали размер 42 а обикновено е 38. Аз съм 40 и се чудя, точно ли да си поръчам или по голям?
Днес забелязах на етикета за моя размер 40 пише: FR 42, GB 14 - явно панталонът е уголемен.

# 36
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Добро утро, някой да сподели днешните намаления, моля....

# 37
  • при моите любими
  • Мнения: 2 542
Днес, какви ще са намаленията? Имам 2 ваучера да похарча Simple Smile

# 38
  • Мнения: 15
За днес нямам известие в пощата. Може и да ни подминат намаленията  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 8 962
На 17.05 Брбу е взел върната ми поръчка.
Знам че парите се бавят, но все пак кога горе долу да очаквам да имам парите по сметката си?
Извинете, сигурно е отговаряно много пъти, но за първи път връщам нещо и не съм следила предишните отговори.

# 40
  • Мнения: 463
Днес получих тези неща
страхотни S`Oliver взех 38 ми защото нямаше моя номер с надеждата да са умалени, но уви големи са, ако някой ги иска , иначе утре ги връщам
много мекичка и хубава, отговаря си , май някаква румънска марка
отговарят си, испански, нисички и удобни за всеки ден.

# 41
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 769
Днес получих тези неща
страхотни S`Oliver взех 38 ми защото нямаше моя номер с надеждата да са умалени, но уви големи са, ако някой ги иска , иначе утре ги връщам
много мекичка и хубава, отговаря си , май някаква румънска марка
отговарят си, испански, нисички и удобни за всеки ден.

Може ли линкове Peace

# 42
# 43
  • Мнения: 327
Какво им имаше на тези туристически обущета http://www.miniprix.bg/produkt/1035951/ .Мисля,че някой ги получи и ги върна! newsm78

# 44
  • StZ
  • Мнения: 223
тези дънки дали верно стигат до толкова голяяям размер?
http://www.miniprix.bg/produkt/1006641/
пише, че р-р32 е с талия 84см, а колко приблизително ще е талията на р-40 ???  ooooh!

за връщането не можах да разбера ......от всяка поръчка можеш да връщаш  безплатно, но наведнъж, така ли?
предварително благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт