Бебеискаща мечта в пупите расте сега

  • 19 558
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Кучо и аз съм като теб. Чистя ,гладя, пера , градината поливам, отделно и с цветята да ги плевя и наторявам ,да не говорим за двора ,че все ме дразни и все го мета, ама гледам по излеко ,че ни свекърва ни свекър го признават , и аз се  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ама предпочитам да съм така от колкото мързеливка , ако не мога за дома да се грижа как бебе ще гледам  Wink Sunglasses Sunglasses Сега отивам да почвам с вечерята  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 358
Честно казано на мен до сега са ми трябвали 2 малки шишета, докато давах и АМ - тогава използах и стерилизатора, вместо който може да се вземе една от бързозагряващите кани за вода или направо котлона за 5 мин., а уреда за затопляне съм го използвала всичко на всичко 7-8 пъти за затопляне на кърма. Имах винаги преварена вода в бързонагряващата кана и я пусках за няколко секунди, докато стане необходимата Т (на око преценявах) за да напрява АМ. Предполагам, че ако сте на АМ ще ви трябва комплекта, но ако не сте се обезсмисля.

# 32
  • Мнения: 7 118
че кърмата не я ли давате на стайна Т?  Rolling Eyes Всичките ми приятелки, които се цедят дават така, не ползват нищо за затоплянето й.

Аз също не съм от"кротките" бременни, а и като няма кой друг да ми свърши работата у дома, няма как да седя и да гледам. Вчера изпринесох пак сума ти саксии по терасите, изчистих си къщата (нищо, че ме болеше зверски стомах Twisted Evil), всичко си правя, стига да имам сили. Мъжо помага, но само в събота и неделя..много работи Whistling

# 33
  • Мнения: 2 358
Зуз кърма от фризера  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 118
ами пак на стайна Т я размразяват Mr. Green Аз затова се замислих Whistling

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Аз пък не правя нищо вкъщи, чак ми е неудобно, но нямам физическата възможност просто  Tired Преди бях голяма фурия, чак ми се чудеха хората как винаги всичко блести, ходех и на работа, и студентка бях, но сега всичко прави ММ . Живот и здраве като се роди бебо, се надявам да бъда пак толкова активна  Mr. Green
Зузи, аз месо много трудно хапвам, всичко ми мирише на мърша  Sick Наблягам на картофи, тестяно и плодове  ooooh!

# 36
  • Мнения: 7 118
Арвенче, баш тестяното трябва да го ограничиш..според докторите по 1 път в седмицата Rolling Eyes То не храни бебе, храни мама. Включи и сурови бадеми, лешници и кашу. Аз се насилвам и хапвам по няколко хапки, тази вечер ще се мъча на малко пиле с картофи  Whistling

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Ох, Зузи знам за тестяното, а от ядките много ме боли стомах, чак се припотявам от болка след като хапна бадеми. Все ми са мазни банички в главата, пици, спагети, но се старая да се ограничавам вече, особено като си видях и кр. захар. Иначе килограмите ми са добре за сега - 52 съм с дрехите и маратонките  Rolling Eyes

# 38
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Аз пък съм 56кг. Свекърва ми все вика ,че се притеснявала ,че не качвам .. newsm78 ама си хапвам, обаче здравословно сякаш тестени и пържени неща мн мн не ми се хапват. Пия и много течности, фреш ,вода най вече. Аз се радвам ,че не съм качила изкуствено ,смисъл да се тъпча и не бебо да расте ми аз. А и все си прихапвам нещо ,без нощем де  Grinning Grinning Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 073
Килограми..... болната ми тема. Няма значение колко съм, зависи от много неща. Само ще кажа +6 Тази седмица съм си заръчала за обяд от кетъринга само разделни храни и започвам да ограничавам сладкото. С друго не прекалявам, но от известно време не мога да се наситя на шоколад  Embarassed

# 40
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Аз почти не си промених вкуса през бременността. Единствено пилешкото месо, което беше предпочитано за мен преди, ми стана гадно и изкарах тази зима предимно със свинско. Месо аз ям по 1 в седмицата най-много, покрай коледно-новогодишните празници малко повече. Хубавото беше, че тази зима наблегнах на плодовете. От начало си наложих да хапвам по 2-3 порции плодове на ден, но сега като че ли ми е навик вече и не оставам без плодове вкъщи. А също и поне веднъж в седмицата си вземах 100-тина грама сурови ядки. Откакто съм болничен много развалих храненето - ставам и закусвам късно, не обядвам, а след 16 ч. главата ми е постоянно в хладилника  ooooh! Добре, че не откривам нищо интересно там  Laughing Крайния резултат при мен е +10 кг., от които ок. 3 кг. бебе и +0 през последния месец.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 131
Ант, направо си супер с килата, ама то се вижда де, качва на корем само.  Simple Smile И това, че последния месец не си качила, доста ме учудва. Нали казват, че последните два най-много се качва.
Аз съм засега + 2,5 и ще внимавам...
За храните, преди бях месоядна, но сега не ми се яде толкова много. И риба обичах, а сега нещо хич не ми се яде.
Много ми се хапват картофи, а са си доста калорични та внимавам.

И да питам, какво мислите за ходенето на море по време на бременност? На ЖК ме изгледаха доста странно.

# 42
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Весе, ти не беше ли от Варна? Аз не мисля, че има нещо лошо да идеш на море. Просто трябва да внимаваш с плажа, да не е много горещо.

# 43
  • София
  • Мнения: 8 131
Весе, ти не беше ли от Варна? Аз не мисля, че има нещо лошо да идеш на море. Просто трябва да внимаваш с плажа, да не е много горещо.
От София съм си. Но душата ми е родена на морето.  Mr. Green А как стои въпросът с къпането?

Забравих да се похваля. Нямам антитела.

# 44
  • Мнения: 7 118
Веси, честита ли липса на антитела  Laughing Hug С къпането в морето въпросът е следния..може да лепнеш гъбки-хубавелки от влагата на някои места Laughing Като гледам това не спира бъдещите мами да се къпят  Mr. Green Ние лично мислим в началото на Септември да си направим една почивка, когато вече не е толкова жегаво..само всичко да е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт