Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 376
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Мнения: 32 128
Аха, значи, като има някои разумен и съвестен човек, който да ви отговаря на клеветите и лъжите, които се доказаха, че са такива, веднага излезнах пиарка, така ли ? Нещо много не ви удисва да като има някой, който да казва истината.

Аха, значи когато има някой разумен и съвестен, а тук са много, който да ви отговаря на лъжите и измамите, които се доказаха, че са такива, веднага излязохме всички един човек, така ли? Нещо много не ви удисва да има някой, който да казва истината?


И за 456 път ще кажа, че е нормално измамник да направи фирма и да сложи друг човек да я управлява и да му няма името в регистърчето.

Нещо, хората, които казваме истината все сме платени, а ? А защо не докажете, че Банин ръководи фирмата ? Защото е само теория, а защо chesress иска да купи същата козметика (което го има документирано), за която говори лоши неща ? Нещо много понамирисвате. Сигурно там двете и още някои се познавате и ви се иска тази законна фирма да не работи, а защо ли ? Защо и ти, която не си работила за Бюти говориш против тях ? Има ли нещо незаконно, което да прави фирмата в момента ? Има ли нещо неморално, което да прави фирмата в момента ?

И за 457 път ще кажа, че е нормално измамник да направи фирма и да сложи друг човек да я управлява и да му няма името в регистърчето.
Баси май*ката, ич не стопляте.
chesress  ще ви купи кремчетата ама на кукуво лято  Joy
За намирисването си права. Време е да се окъпя.  Blush

И съм в правото си да пиша колкото си искам. Коя си ти, че да ми държиш сметка?  Outta Joint
Ама така става, явно съм много неудобна на "невинната" ви фирма.

# 2 836
  • Мнения: 142
НЕ НИКОЙ НЯМА ДА НИ ОТГОВОРИ АДЕКВАТНО-НИЕ СМЕ НАХАЛНИ ХЛЕБАРКИ!!!!
А ДОБРЕ ЗА ЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ - КОЛКО ГОДИНИ СЕ УЧИ?
НА КОЛКО ГОДИНИ Е ЕМИЛИЯ?
ПАК НЕ СТАВА!!!
Sofia University
Sofia, Bulgaria
„Св. Кирил и Методиј“ - Скопје

    Филозофскиот факултет
    дефектологија
ТОВА Е УЧИЛА ЕМИЛИЯ-ПАК КАЗВАМ ТЯ Е УНИКАЛЕН ЧОВЕК,МНОГО МИ Е СЛАДКА И МИЛА,НО ТОВА НЕ ОЗНАЧАВА,ЧЕ Е СПЕЦИАЛИСТ !!!!

Странно, ти която не си ползвала услугите й твърдиш това, а аз, която съм доволна от козметиката и тя ми прави диагностиката твърдя друго.

За мен тя е страхотен специалисти и си върши работата много добре.

И как ще не са произвеждат там, документите които имат, фактури в сайта и официално писмо от фабриката с подпис и печат. И ти това го говориш от няколко седмици. Моля те обади се в институциите, които носят отговорност за това нещо да ги подведат под отговорност за фалшиви документи. Все още чакаме това да се случи, ама нещо не се случва, защо ли ?

# 2 837
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
 tooth
Не мога да вляза да си измия косата от вас.  Joy

Катрин разбрахме, че козметиката е уау, бау и хау.
Кога ли ще пристигне новодомката?  Mr. Green

ПС: Каза, че ходиш на процедури? Как така след като вече си закупила козметиката? Или бонус се води? Много бих искала да изясниш тази ситуация. Благодаря.

# 2 838
  • Мнения: 32 128
tooth
Не мога да вляза да си измия косата от вас.  Joy


Пиша го тоз пост и влизаме  Hug
****

Я сравнете това
http://prikachi.com/images/285/8723285f.png
с това
http://prikachi.com/images.php?images/580/8723580o.jpg

Отново грешчица. И преди Дешели имали офиси в над 15 страни и още 75 офиса са били в процес на отваряне.
Голяма сила е бг мама. Съсипахме такава велика и преуспяваща фирма.
Само дето ако беше читава, нямаше да я има темата.
Чудя се Банини дали си ходят в Русия? Като се им предвид пък там каква война е имало.
Няма да се учудя ако има и заповед за арест?

Но поне в сегашния си сайт лъжите са малко посмалени и всъщност били грешчица.  Mr. Green

# 2 839
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Катрин, моля погледни въпросите ми.
ПС: Каза, че ходиш на процедури? Как така след като вече си закупила козметиката? Или бонус се води? Много бих искала да изясниш тази ситуация. Благодаря.


Пиша го тоз пост и влизаме  Hug
****
Айде, утре пак.  pletka

Сега видях, че Де Шели имали представителство в Ню Йорк - брей.
Само да се прибера и отивам под прикритие.  Joy Joy

# 2 840
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Откога клиенти имат достъп до фирмената кореспонденция?

# 2 841
  • Мнения: 32 128
Откога клиенти имат достъп до фирмената кореспонденция?

 Joy Joy Joy

На това се вика яко изпускане. Сега вече стана ясно всичко.  Mr. Green

# 2 842
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Айде, утре пак.  pletka

Сега видях, че Де Шели имали представителство в Ню Йорк - брей.
Само да се прибера и отивам под прикритие.  Joy Joy
Искаме снимки преди-след  Mr. Green

Защо е изтрит постът на Катрин, в който се издъни, че е чела писма от фирмената кореспонденция?

# 2 843
  • Мнения: 32 128

Айде, утре пак.  pletka

Сега видях, че Де Шели имали представителство в Ню Йорк - брей.
Само да се прибера и отивам под прикритие.  Joy Joy
Искаме снимки преди-след  Mr. Green

Защо е изтрит постът на Катрин, в който се издъни, че е чела писма от фирмената кореспонденция?
М*мка му   Outta Joint  Joy
Ако е поста в който нарича chesriss хлебарка аз го докладвах за обида. Ама после те видях какво си писала и го дочетох. Их, значииии.
Жалко, но нищо. Вече знаем, че не е клиентка.  Wink
По-скоро я считам за много близка на Максим най-вероятно.
Такава страст, такава жарка защита се прави само за близки хора  hahaha



# 2 844
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
 Joy Joy Не мога.
Сега ще излезе, че "само ти" знаеш, нали сме едно.   Flutter

# 2 845
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Дори не знам защо се дъвча с тях. Егати простотията.

# 2 846
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Чудо голямо айде сега, въпреки че с квалифицирането беше точно за модератор. Обидата си е обида.

Знаем вече, знаем вече.  blahblah blahblah

Дори не знам защо се дъвча с тях. Егати простотията.
Що?
Гледай кво е весело.  Laughing
Аз започнах защото ме беше яд какви глупости пишат, сега се забавлявам.

# 2 847
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Да, ама замириса на гнили водорасли от Мъртво море /ли беше?/ и прашасали изкуствени цветя, леко похабени от пренасяне от офис-в офис.

# 2 848
  • Мнения: 32 128
Дори не знам защо се дъвча с тях. Егати простотията.

Наистина е весело и е голямо забавление. Колкото повече им пишем, толкова повече се оплитат горките.
И сега след като разкрихме, че Катрин не е клиентка, очакваме тези дни за още една нова доволна потребителка от Дийп/Дешели  Mr. Green
Направо ги кръщавам Дийпшели, че ми е по-лесно за изписване.  hahaha

# 2 849
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Да, ама замириса на гнили водорасли от Мъртво море /ли беше?/ и прашасали изкуствени цветя, леко похабени от пренасяне от офис-в офис.
Не мирише, а смрад се носи.  Peace
Всеки за себе си, друго няма.


Направо ги кръщавам Дийпшели, че ми е по-лесно за изписване.  hahaha
Току-що помогна за новото име на фирмата.  bowuu

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт