кърмене и вода-шашкам се!

  • 1 227
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
Как може такова малко бебе да пие толкова много вода.Синът ми е на 4 месеца,кърмя го и той не пие вода.По принцип съм 4увала ,4е в кърмата има вода.Ако бебето не иска вода няма смисъл да го мъ4ите.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Моята Приси също пие много, но чай. От самото начало водата не я искаше, но като и дадох чай за коликите много и хареса и си го иска. Преминах на лайка, понякога и правя и друг и тя пие м/у 300 и 500 мл. Естествено го правя съвсем слаб - едно пакетче на 500 мл го държа към минута. Определено иска да го пие, винаги и предлагам кърма, но като си е наумила не я иска, а мрънка за него. И с него заспива - след цокането задължително си го иска.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 623
Това е направо смешно - 300 мл вода при кърмено бебе ?  Shocked
Божидар започна да пие вода и каквото и да било друго освен кърма едва към 6-7-ми месец. Преди това абсолютно отказваше всичко, което не е мамината гърда и дори за миг не съм се притеснила. До ден днешен едвам успявам да му дам 50 мл преко сили.

# 33
  • Мнения: 117
Ох!Аман вече от специалисти..Вкъщи основният тормозител е майка ми...Ще взема и аз да публикувам нейните аргументи в номинациите-тя чела, че ако не се дава на бебето вода, умират страшно много мозъчни клетки и оглупява! Joy Ама подмолно ги обясняваше тия не на мен(щото знае, че няма да хване декиш), ами на таткото, та да се съюзят срещу мен hahaha А, да!А педиатърът, който я убеждаваше, че нма нужда от вода(представете си има и такива все пак Hug), го набеди, че на тая тема си пишел дисертацията, и експериментира с бебтата наоколо...и след 20 години щяло да си покаже... #2gunfire Щото брат ми нощем изпивал по 3 шишета вода!!!! #Crazy ми ак няма да изпива, кто н ему е давала да яде на горкия!
Така че споко!черният дроб не е най-застрашен Naughty

Общи условия

Активация на акаунт