Боя за коса - Вlond 33 - Клуб на блондинките

  • 141 516
  • 786
  •   1
Отговори
# 765
# 766
  • Мнения: 63
здравейте! взех си боя на ELEA 0.0 ИЗСВЕТЛИТЕЛНА ДО 6 ТОНА! Ползвал ли е някой? Да не ми стане рижаво???  newsm78 newsm78 newsm78

# 767
  • Мнения: 40
здравейте! взех си боя на ELEA 0.0 ИЗСВЕТЛИТЕЛНА ДО 6 ТОНА! Ползвал ли е някой? Да не ми стане рижаво???  newsm78 newsm78 newsm78


И аз се интересувам от изсветлителната . Ползвах 9.1 пясъчно русото обаче не ми изсветляха корените.

# 768
  • Мнения: 63
здравейте! взех си боя на ELEA 0.0 ИЗСВЕТЛИТЕЛНА ДО 6 ТОНА! Ползвал ли е някой? Да не ми стане рижаво???  newsm78 newsm78 newsm78


И аз се интересувам от изсветлителната . Ползвах 9.1 пясъчно русото обаче не ми изсветляха корените.

Вчера се боядисах - станах рижава, днес ще тичам за боя да оправя стореното............. Cry

# 769
  • Мнения: 1 670
МОмичета, защо ползвате бои като ЕЛЕА?
Не искам да звуча лошо, но мисля, че професионалните не са по-скъпи, а осигуряват по-предвидими резултати  Thinking
Преди повече от  10 години и аз ползвах бои от супера, като си гледам снимките...  ooooh!

# 770
  • Мнения: 63
МОмичета, защо ползвате бои като ЕЛЕА?
Не искам да звуча лошо, но мисля, че професионалните не са по-скъпи, а осигуряват по-предвидими резултати  Thinking
Преди повече от  10 години и аз ползвах бои от супера, като си гледам снимките...  ooooh!

Моля те посъветвай ме с какво да оправя тази грешка  Cry , плаках вчера като се измих....не искам да я потъмнявам , а искам да махна рижавото. Пак да е нещо светло кестеняво, медено, лешник , от този сорт.Боядисах я вчера, и днес като се боядисам дано не остана без коса  Sad Sad Sad

# 771
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
МОмичета, защо ползвате бои като ЕЛЕА?
Не искам да звуча лошо, но мисля, че професионалните не са по-скъпи, а осигуряват по-предвидими резултати  Thinking
Преди повече от  10 години и аз ползвах бои от супера, като си гледам снимките...  ooooh!

Моля те посъветвай ме с какво да оправя тази грешка  Cry , плаках вчера като се измих....не искам да я потъмнявам , а искам да махна рижавото. Пак да е нещо светло кестеняво, медено, лешник , от този сорт.Боядисах я вчера, и днес като се боядисам дано не остана без коса  Sad Sad Sad

Ако е само за матиране защо не пробваш с тониращ балсам - на Престиж / Леганца? Аз съм много доволна от вторите, които пак са продукт на Роза импекс - http://www.rosaimpex.com/%D0%B1%D0%BE%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA% … D0%BA%D1%82%D0%B8

# 772
  • Мнения: 63
МОмичета, защо ползвате бои като ЕЛЕА?
Не искам да звуча лошо, но мисля, че професионалните не са по-скъпи, а осигуряват по-предвидими резултати  Thinking
Преди повече от  10 години и аз ползвах бои от супера, като си гледам снимките...  ooooh!

Моля те посъветвай ме с какво да оправя тази грешка  Cry , плаках вчера като се измих....не искам да я потъмнявам , а искам да махна рижавото. Пак да е нещо светло кестеняво, медено, лешник , от този сорт.Боядисах я вчера, и днес като се боядисам дано не остана без коса  Sad Sad Sad

Ако е само за матиране защо не пробваш с тониращ балсам - на Престиж / Леганца? Аз съм много доволна от вторите, които пак са продукт на Роза импекс - http://www.rosaimpex.com/%D0%B1%D0%BE%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA% … D0%BA%D1%82%D0%B8

Не е за матиране - цвета е ужас, на места стои русо, на места рижаво....огромна трагедия  smile3518

# 773
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
Значи не се е изсветлила равномерно.

Тамара, на мен ми се е случвало да се боядисвам два пъти в един ден, заради злополучен опит с един лилав тонер  Crazy Не останах без коса, но е логично да има поражения. Ако цветът ти не се търпи за седмица-две, то заради душевното ти спокойствие се боядисай. Какво искаш като резултат?

# 774
  • Мнения: 63
Значи не се е изсветлила равномерно.

Тамара, на мен ми се е случвало да се боядисвам два пъти в един ден, заради злополучен опит с един лилав тонер  Crazy Не останах без коса, но е логично да има поражения. Ако цветът ти не се търпи за седмица-две, то заради душевното ти спокойствие се боядисай. Какво искаш като резултат?

 Не ,не се търпи Lady Brinne , защото  е на петна, не е равномерно. Стремя се към нещо такова http://www.grupovo.bg/offers/main/6584.jpg

Последна редакция: чт, 16 юли 2015, 11:22 от Тамара Борисова

# 775
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
От масовите бои мога да ти препоръчам 7.13 или 8.13 на Гарние Олиа - на мен ми стават прекалено матови към сиви цветове и биха туширали червено-оранжевото.

# 776
  • Мнения: 63
Lady Brinne , да като гледам добри са, но дали ще успее равномерно да покрие ?
Ами ако пробвам с това http://parfumi-kozmetika.com/common/images/20130529-VABXOATLA.jpg , дали вероятността да покрие рижавото не е по-голяма??? Какво ще кажеш?

Последна редакция: чт, 16 юли 2015, 11:41 от Тамара Борисова

# 777
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
Lady Brinne , да като гледам добри са, но дали ще успее равномерно да покрие ?
Ами ако пробвам с това http://parfumi-kozmetika.com/common/images/20130529-VABXOATLA.jpg , дали вероятността да покрие рижавото не е по-голяма??? Какво ще кажеш?

Имай предвид, че Олиа-та става по-тъмна, т.е. 7-цата е доста тъмна по мои представи  newsm78

# 778
  • Мнения: 1 670
И 6-цата е доста тъмна, тази е и златиста, сложено върху рижо не знам какво ще излезе . Олиа съм ползвала 1 път мисля, прекалено студен ми направи цвета по дължините. Но аз съм много светла. Без да ти видим косата е трудно да дадем идеи си мисля. Може би 8-ца е добър вариант, но за оттенък не знам, трябва да видя  Thinking

# 779
  • Мнения: 63
Няма добри отзиви за Олия  newsm78 даже повечето не са доволни! Какво да правя, с какво да се боядисам и да стана равномерна?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт