МАЙСКИ БЕБЕТА, добре дошли :), бъдете здрави, палави, добри!

  • 32 198
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Сега ходих и видях, разбрах какво е  Mr. Green Все ми е едно, ако кажете, да правим, макар че аз хич не обичам да публикувам снимки из нета, фейса и т.н.

# 736
  • Мнения: 36
и аз нямам против колажа само кажете какво трябва да направя

# 737
  • Мнения: 1
zdraveite mamita az sushto sum suglasna za kolaja kaje samo kakvo trqbva da napravq a otnostno antibiotika nqmashe na4in neskakato hodihme pri jpto da je bqhme nadali oshte.Dnes kato zvunqh da vida rezultatite na urinata predi izpisvane mi kazaha 4e vsi4ko e nared ve4e leka i spokoina ve4er mili mami i beboci

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
ver4e_mimi , много трудно се четеш, пиши на кирилица ако ти е възможно  Peace Иначе се радвам, че се оправяте вече  Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 2

п.п. kanye, по моя въпрос с каучуковия биберон - оказа се, че е с изтекъл срок на годност, преди 6 мес е изтекъл... върнахме го. Отделно имало някаква гадна партида, която била изтеглена от пазара ... Дали не е бил от нея не знам... Rolling Eyes
Как може да продават неща за новородени с изтекъл срок на годност  Twisted Evil Close той явно затова каучукът беше такъв странен ...
[/quote]

Ние имаме 2 такива биберона, малкия много ги харесва. И двата миришат доста след като ги стерилизирам, а са купувани от различни магазини по различно време. но не съм се сетила да им видя срока на годност, а опаковките вече са изхвърлени. колкото и грозни/смешни да изглеждат вършат работа, малкия само тях харесва.


вече няколко седмици малкия почти не спира да реве в количката навън. днес реших да сменя кошчетата с сложих лятното и стана чудо  Joy толкова добре си поспа почти през цялото време докато бяхме навън, това се случва за пръв път. явно другото го е запарвало или не му е било удобно или в това вижда по-добре, но съм много доволна.

аз много бих се радвала да се запозная с вас на софийска среща Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 484
Привет момичета,
искам да се похваля и да се оплача.
 да се похваля , че са ме одобрили за еднократната помощ за майки студентки  newsm44, мислех че ще ме отрежат , т.к . бях семестриално завършила и ми оставаше само д. изпит. Поне някаква полза да има от глупавото ми 2-ро висше.
 Реших да сготвя обаче едни пържоли днес, дето първо ги изпържвам и след това в тенджерата под налягане ги слагам. Незнам защо реших да използвам Делимано тигана за палачинки и тотално се сакпа. да съм го използвала за 4 г , не повече от 10 пъти . Последните от тях . започнаха да загарят палачинките, а днес едвам отлепих месото. И 10 мин. по-късно тръгна рекламата по телевизора  ooooh!, идваше ми да ги гръмна

# 741
  • Мнения: 32
И аз се разрових да видя какъв е този колаж ... много симпатично е станало Simple Smile Юнчетата с колаж, априлчетата с албум ... ние май качваме снимки само във ФБ Simple Smile

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
ние май качваме снимки само във ФБ Simple Smile

Aз там след като се развали първата група заради Анум и т.н., в новата, втора група дори не съм включена. Ама и не държа де, аз така или иначе снимки не качвам никъде, а фейсбук така и не успя да ми хареса.

Добро утро на всички, дано сте имали по-добра нощ от моята Hug
Сияна яде само през нощта и си спа през по-голямата част от останалото време, но на мен ми беше лошо. Сега уж съм по-добре.

 kanye , браво за помощта, не се коси заради един тъп тиган, майната му, здраве да е Hug Mr. Green

Хубав ден на всички  Hug

# 743
  • Мнения: 326
Нямам против за колажа.
Аз имам фейсбук, но не го ползвам. Почти всичко съм изтрила, мисля, че последно влизах 1-2 пъти докато бях бременна.

Аз не можах да спя, накрая към 7 станах, защото ми писна да се опитвам. От както сме тук на село не мога да спя добре.Ида си спи, хич не я бърка.

# 744
  • Мнения: 1
здравейте мамита как сте как са ваште бебоци ние сме добре за сега аз също сум съгласна за колажа имам и феисбук така 4е кайете какво ще трябва да направя Simple Smile мс мон ратем усърдно

# 745
  • Мнения: 1 350
привет,
досега метлосвах по площадките с децата.
сега ако нямате нищо против ще пусна една темичка, ще я допълваме после.
предложения за заглаглавие:

1.Втора тема на МАЙските бебета

 2.Бебета на МАЙски мами - тема 2

3. Първите усмивки на нашите МАЙски бебешори - тема 2

4. МАЙските бебета вече отварят ръчички, лапат пръсти, но не искат биберони, нито ръкавички - тема 2

5. МАЙски бебета - тема 2

за колаж
Скрит текст:
предлагам ето този линк,
http://www.photovisi.com/collage/create?template=template217

Скрит текст:
само че съм с линукс и не мога да си смаля до 80к снимка, та да я метна там, ако може някоя друга от вас да се заеме с колажа,
много е лесно, и така снимките са завоалирани и няма да се злоупотребява.
ако искате аз ще го направя колажа - само ми пратете снимки на бебоците около 60-80к, че по-големи не ги иска. в надписа friends ще сложа снимките и ще стане чудно.
а пък на някоя от вас ще пратя снимка на насето да ми я смали, че тук не мога да редактирам нищо, б..си линукса ще го деинсталирам...

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аз съм за заглавие номер 5, но и друго да е, не ми пречи  Simple Smile Пускай сега щом имаш възможност.
От оразмеряване на снимки не разбирам особено  Mr. Green

# 747
  • Мнения: 0
заповядайте накратко:
в новата ни тема

приятно четене и положителни вълнения само   bouquet
като си направим колажче може да го закачим

# 748
  • Мнения: 7
Здравейте,аз не пиша и едвам успявам да ви изчитам с няколко дни назад ама не ми остава време за тук,влизам във фейса че там ми е по лесно. За заглавие на мен всички ми харесват а за колажа и аз съм ок,пробвах със мой си снимки ама явно нещо не правя като хората и повече от 3 снимки не стават.А няма ли как срещу името и датата на всяка мама да се сложи снимка на бебечето,ако ви харесва идеята де,ако не както го направите  Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт