Добър вечер !   bouquet
Благодаря за фрагмана и превода !   bouquet
Дафне,  Hug нали ти казах !  Wink И моята кристална топка работи от време на време !  Laughing

Фенче,  Heart Eyes ще ме прощаваш, ама къде точно видя подигравка в моя пост ? Аз съвсем съзнателно и целенасочено писах, какво би могло да се случи !И като гледам, точно натам отивт нещата !  Пък и подигравките тук, не са мой приоритет, ако не си забелязала, а аз съм убедена, че си !  PeaceУчудваме, че ти харесва, обаче .
Не знам дали се пише за спора само, но поне се пише по темата и за героите от този филм. Е, малко суховатичко и скучничко, ама то не може само за палатките и перископите да се пише.

Видях, че си питала, защо като Джемре е такава - манипулаторка, мръсница, абсолютно посредствена и на всичкото отгоре - със свръх Его, всички мъже били влюбени в нея .
Освен Кузей, никой друг не е бил и няма да бъде влюбен в нея ! Нито Гюней някога я е обичал, пък за Баръш - да не говорим . Тя и затова се лепна като пиявица за него, защото вижда, че е влюбен още от дете в нея, а и защото се поддава на манипулациите и, без да протестира . Достатъчно е да му каже, че е страхливец и нашичкият веднага рипва и тича за пръстените !  ooooh!

Както и да е, ясно е, че мнението ни няма да се промени, затова хайде стига вече да се правят квалификации и препратки - колко били харесвали тази или пък онази ! Ако ще цял свят да примира по Джемре, аз такова отвратилено, подмолно и манипулативно същество, не мога да харесам ! Единствената емоция, която предизвиква у мен, е на истинско отвращение !  Sick
И то точно с методите и средствата, които използа за да се “бори “ за любовта си ! Наистина голяма борба падна - не се спря пред нищо и никого, мина като валяк през хората, само и само да постигне заветната цел ! Това за мен, е абсолютно недостойно поведение, а когато иде реч и за жена - непристойно ! Още в първите епизоди, когато се появи, казах, че е въртиопашка ! Е, до края на филма, се превърна в нещо много по- сериозно, нищо, че още е “честна“ във физиологичния аспект на думата ! Само Гюней и е конкуренция по порочност на съзнанието и помислите, никой друг.

Дафне, Шани, Мармалон, Мис 60,  newsm51 / нали на мода са китките, да не съм демоде !  Mr. Green/