Звездни компромати - 174 част

  • 67 647
  • 718
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 23 112
Николета и Никол
"На разходка по женски, с най-добрата ми приятелка и същевременно най-голямото ми съкровище...тя усеща емоциите ми най-добре, когато се усмихвам и тя се усмихва, когато плача и тя плаче, а ние плачем единствено от смях... "
Ах, подсмърчам от умиление при тези глупости... Кой ли й ги пише тия простотийки.  Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 28
Николета и Никол
"На разходка по женски, с най-добрата ми приятелка и същевременно най-голямото ми съкровище...тя усеща емоциите ми най-добре, когато се усмихвам и тя се усмихва, когато плача и тя плаче, а ние плачем единствено от смях... "
Ах, подсмърчам от умиление при тези глупости... Кой ли й ги пише тия простотийки.  Rolling Eyes



И аз, особено като прочетох "най-добрата ми приятелка".  Laughing

# 677
  • Мнения: 14 453
Явно,просто няма приятелки Mr. Green

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Николета и Никол
"На разходка по женски, с най-добрата ми приятелка и същевременно най-голямото ми съкровище...тя усеща емоциите ми най-добре, когато се усмихвам и тя се усмихва, когато плача и тя плаче, а ние плачем единствено от смях... "
Ах, подсмърчам от умиление при тези глупости... Кой ли й ги пише тия простотийки.  Rolling Eyes


Разходката сигурно е няколко части от секундата, необходима за заснемането на въпросната снимка. Представям си как отстрани стоят ПР-а, който разлиства книгата "Мъдрости от вековете", за да й намери нещо по така за публикуване във фейса, детегледачката, която е застанала в нисък старт да поеме детето след заветното "щрак" и добре обучения фотограф, който след това ще я разтяга, изтрива, напомпва и изглажда. И ето ти поредната умилителна снимка на майка и дъщеря.

# 679
  • Мнения: 173
Николета и Никол
"На разходка по женски, с най-добрата ми приятелка и същевременно най-голямото ми съкровище...тя усеща емоциите ми най-добре, когато се усмихвам и тя се усмихва, когато плача и тя плаче, а ние плачем единствено от смях... "
Малко нетипично като че ли Николета е хванала детето за ръката  Rolling Eyes

# 680
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Малко нетипично като че ли Николета е хванала детето за ръката  Rolling Eyes
Защото не знае как Laughing

# 681
  • Мнения: 173
Мдааа, май си права  newsm62

# 682
  • Мнения: 1 992
Аз така хващам моето като иска да тръгне в непозволена посока. Може да се е втурнало към бавачката или тати и са щели да изпуснат кадъра. Mr. Green

# 683
  • Мнения: 9 693
Разбирам, че не я харесвате, аз също не я харесвам, но в "захвата" няма нищо странно и фрапиращо.  Rolling Eyes

А, Криста го е казала добре. Най-често така се хващат деца, които се опитват да бягат.

# 684
  • Мнения: 4 120
Много сте лоши Sad

# 685
  • Мнения: 3 664
Аз намирам снимката за готина,  и не мисля да я коментирам как си гледат детенцето с таткото - Валери!
Очаквам сега снимка на мама Алисия, гушнала Валерко - младши!

# 686
  • Мнения: X
Аз намирам снимката за готина,  и не мисля да я коментирам как си гледат детенцето с таткото - Валери!
Очаквам сега снимка на мама Алисия, гушнала Валерко - младши!

Такива снимки има много.


https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/242_52767 … _1760446890_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/598949_37 … 9_628232207_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/534152_38 … _1844526573_n.jpg

# 687
  • Мнения: 14 453
Скрит текст:

Май,някой от някъде е преписвал hahaha

# 688
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
О, небеса, чувствам се звезда  bowuu Аз бях, аз .... първата, която я нарече Изаура  Mr. Green

# 689

Общи условия

Активация на акаунт