СЕДМИ КЛАС - 23 тема - В очакване.....

  • 44 076
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • София по рождение
  • Мнения: 322
А, все ми е тая дали ще падна по гръб или не! Просто си спомних, че миналата година беше само няколко дни раздаването на служебните бележки и дори последният ден влизаше в първия ден на подаването на документите в гнездата, дори имаше хора, които се притесняваха, че губят време и ги мотаят. Не твърдя, че паметта ми е безупречна, просто няма смисъл срокът да е един месец тази година, при положение, че миналата е бил по-малко от седмица, и дейностите си следват определен алгоритъм като всяка следваща стъпка е вързана с пълното изпълнение на предишната.
Оказва се, че в справочника са сбъркали в такъв случай.

Абсолютно си права, така беше, помниш правилно!
Не разбирам логиката, но който иска, нека си чака, и да вземе бележка през Юли, със сигурност няма да кандидатства на първо класиране, респективно и на второ...
То, вярно, че ви е нервно, но се карайте на директорките на училищата си - не тук.
То е повече от ясно, че ЮЛИ е печатна грешка!

# 676
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Хора, в служебната бележка пише: Български език  и литература с думи отличен с цифри 5, 78 примерно.
И пак има хора дето питат - ама ся БЕЛ ли да пишем и с думи да пишем ли пет цяло и нинам колко си.....Сложете очилата и четете  и препишете Mr. Green

# 677
  • Мнения: 0
Знаете ли дали ученика трябва да присъства при подаване на заявлението и после при записване в училището? Къде ще може да се провери класирането?

# 678
  • Мнения: 14 467
Класирането се проверява, там където и резултатите-на сайта на съответното Рио-с ЕГН и номера от служебната бележка.Не е нужно присъствието на учерика.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 654
Има тема за 73-то и 91 НЕГ.  Там е събрана много информация от първа ръка и смятам, че всеки въпрос, който би възникнал е дискутиран Peace

# 680
  • Мнения: 0
Класирането се проверява, там където и резултатите-на сайта на съответното Рио-с ЕГН и номера от служебната бележка.Не е нужно присъствието на учерика.

Благодаря!

# 681
  • Мнения: 1 675

За 91 НЕГ  знаем,че ги сдират с учене.73СОУ също.То пък е на Фандъкова.
Който знае да пише,моля!

Във всяка първа езикова, както и в 73-то ще ги скъсат от учене. Седми клас ще им се види песен, още повече ако учат съвсем нов за тях език, особено трудните немски и френски.

Да не се разпускат много, да запазват инерцията от седми клас, ще им трябва. Wink

# 682
  • Мнения: 74
Здравейте може ли някой да ме просветли как да си изчисла бала по БЕЛ от двата модула и съответно по математика.На моя син и днес не са му дали бележката и чупя ръце.Въобще не съм просветена как да му сметна бал-а Cry

# 683
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
 Как се смята бал  за кандидатстване http://www.kadedaucha.com/?id=1314&aid=1734

Ако не му знаете оценките отивате до училището и виждате списъците.

# 684
  • Мнения: 74
Много благодаря - в училище ще ходя утре да се разправям - нито на класната и пука нито пък зам.директорката им е раздала документите на децата.Синът ми два часа си седя в класната стая да чака.
Въпроса е обаче от първи и от втори модул да ги сметна - това не знам как да го направя

# 685
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Олеле, само това оставаше да не знае оценките на детето...  Crazy

# 686
  • Мнения: 54 948
Много странно ? ooooh!
Нима има дете , което не си знае оценките ? Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 11 607
Много благодаря - в училище ще ходя утре да се разправям - нито на класната и пука нито пък зам.директорката им е раздала документите на децата.Синът ми два часа си седя в класната стая да чака.
Въпроса е обаче от първи и от втори модул да ги сметна - това не знам как да го направя

http://7klas.mon.bg/ - работи сайта, проверете тук колко има детето ви.....

# 688
  • Мнения: 74
Олеле, само това оставаше да не знае оценките на детето...  Crazy
Оле не така, знам оценките сега и разбрах коя оценка е за кандидатстване

# 689
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Оххх! Това е добре Simple Smile
Значи сега с оценките за кандидатстване се прави бал така: 2 х оценката по БЕЛ от НВО+ 2 х оценката по МАТ от НВО + оценка БЕЛ диплома + оценка МАТ диплома.
А за МГ: се взима 3 х оценката по МАТ от НВО + оценката по БЕЛ от НВО + оценка БЕЛ диплома + оценка МАТ диплома.

Общи условия

Активация на акаунт