София - Лозенец

  • 15 859
  • 272
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 534
Поли е при д-р Пелова , в детското отделение на Кръста
То май там са всички добри педиатри , така че някоя , която работи там
Довлона съм от нея , защото изписва антибиотици само в краен случай , а и детето я харесва и не се страхува . Никога не съм имала проблем с направленията , не ми е пречела на кърменето , нещо което повечето педиатри правят  newsm78

# 226
  • Мнения: 2 653
Д-р Цветкова на поликлиниката на Кръста.Страхотна е.Роди  няколко дена след мен и беше в майчинство 1 месец.Тогава я заместваше Пелова- също е много добра.И двете обясняват всичко много подробно.
За Цветкова- не изписва антибиотици(само в краен случай), много е внимателна с детето и  с мен.Всичко обяснява ясно и подробно, за хомеопатията мнението и е , че  не я практикува , но не я отрича.
И двете са ми вдигали телефона в и търпеливо са ми обяснявали за небивали глупости.

# 227
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ние всички сме при д-р Ризова - пак от поликлиниката на Кръста! Simple Smile И аз съм много доволна от нея. Не ми се бърка за това как съм решила да си гледам детето, винаги си е вдигала телефона, не изписва антибиотици - само в краен случай. Ходила съм и при Пелова и при Цвеъкова и двете са много мили и внимателни също! Така че която и да избереш няма да сбъркаш!


Хей, има ли някой който да взима храна от 46 ясла и да се разхожда в градинката при 107 мо у-ще. Аз всеки ден съм там поне за 30-40мин. а напоследък в хубавото време и по повече.

# 228
  • Мнения: 226
Д-р Ира Маркова- отново от поликлиниката на кръста. Много е внимателна, не пречи на кърменето. Това са ми наблюденята за един месец. Първо попаднахме на д-р Найденова от която съм крайно разочарована.

# 229
  • Мнения: 6 315
Здравейте и за много години!

Педиатърката на Йоан е от Втора Поликлиника, но има страшно много пациенти и затова мисля, че нови не взима. Страшно съм доволна от нея по принцип и много си я обичаме (и аз и дечко).

Аз подадох молба за ДГ. Йоан в момента на ясли не ходи, защото беше много болен.

Поздрави!

# 230
  • Мнения: 2 653
Искам да ви питам нещо:
Трябва да отида в една служба , за да ми издадат служебно бележка за предишен трудов стаж, понеже фирмата е замразена и собственика , киакто и счетоводителката са се покрили.Разбрах, че тази служба е НОИ- но отт ам ми казаха да ида в някаква друга в студентски град.Обаче не ми казаха нито как се казва, нито адреса- нещо като Агенция  по труда или нещо подобно трябва да е (изобщо си нямам на идея).И понеже не знам как се казва, не мога да го потърся.Някой има ли представа за какво говоря?Поне наименованието?

# 231
  • Мнения: 346
Фиона да не е Агенция по заетостта или има Главна Агенция по труда пробвай с Гугъла

# 232
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте лозенски и хладилнишки мами

И аз тези дни се размечтах да се разхождаме с малката в компания с други майки. Ние сме на 3 месеца и сме като johnny walker- keep walking, както каза татко й. Живееме на Кишинев, Хладилника и се разхождаме по около 2часа из целия Южен парк, стигаме и до Витошка и при ЛЛ в 14-то ДКЦ ходиме като е хубаво времето. Ние сме при д-р Котова и аз съм доволна и от сестрата.

Дано има някоя мама, с която да се запознаеме

# 233
# 234
  • София
  • Мнения: 197
Здравейте и от мен,  аз съм от бъдещите мами живот и здраве и ще се радвам да намеря компания Simple Smile Живея в долния Лозенец, точно до 35то училище Simple Smile

Весел ден на всички   bouquet

# 235
Здравейте всички!
Живея до ВИАС - долен Лозенец.
Присъединявам се към вас.
Аз очаквам първо бебе на 01.март, и ще ми е приятно да се запозная с мами от квартала.
Ще се радвам на всеки контакт.  Grinning

# 236
  • софия
  • Мнения: 756
някой да взима случайно храна от  23 ясла на ул.Ралица? препоръки/непрепоръки ме интересуват Laughing

# 237
  • Мнения: 535
Здравейте!Аз от време на време чета темичката  Wink Аз съм в долната част на Лозенец,излизаме с др. мами по градинките и в Ситито.Видях че някои мами си търсят компания за разходка с бебета,може да ми пишете на лични и да се запознаем! Laughing 

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 6 936
някой да взима случайно храна от  23 ясла на ул.Ралица? препоръки/непрепоръки ме интересуват Laughing
Аз лично съм чувала непрепоръки Sick
по-добре от 46-та ясла на Св.Наум
Долу от градинката при Валенсиана идват чак до 46-та за кухня

# 239
  • Мнения: 7 723
Здравейте, бях се записала някъде по предишните страници, но незнам къде е и не ми се търси.
Ще ме приемете ли към Лозенската банда , плиииийййз  Heart Eyes
Аз живея в долен Лозенец- на улица Бисер  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт