На море в Турция - 24та тема

  • 112 520
  • 776
  •   1
Отговори
# 75
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Ние се прибрахме в неделя, протести не усетихме никъде -нито през Измир, нито в курорта, нито на границата. Ако не беше инфото от БГ, нямаше сигурно и да знаем,че има протести.  Peace

# 76
  • Мнения: 1 710
Лелееее, докато се включа и темата вече е на 6-та страница, браво. Simple Smile

Таня, благодаря за труда!

От днес съм в отпуска, за да се подготвям за тръгване към Роял Уингс и сега ме чака усилен труд по гладене и събиране на багаж. И тъй като гладенето не е от най-любимите ми занимания, веднъж мъжът ми констатира, че единственият момент, в който може ме види щастлива и усмихната докато гладя е, когато подготвям дрехите за почивка. Mr. Green

Връщам се назад да чета, защото доста съм пропуснала.

# 77
  • Мнения: 71
Ние ще сме в Йоздере ( до Кушадасъ ) ...
И ние ще сме там, в Paloma Club Sultan от 22.06. (пътуваме за Кушадасъ на 21.06., с автобус). Sunglasses
Заедно ли ще бъдем?  Hug

Последна редакция: ср, 12 юни 2013, 14:16 от Лариса

# 78
  • Мнения: 24
esstela Хълм е трудно казано, има леко нанагорнище, но то е от главния път до самия хотел, не повече от 30тина метра .. дори с куфар, не е болка за умиране Simple Smile


Kork За Ефес екскурзията беше 37 евро като се минава и през Дома на Дева Мария и Храмът на Артемида.
Памуккале-40 евро, екскурзията е цял ден като се минава през хотелче с топли кални бани и там има обяд, като цената е и за Басейните на Клеопатра.
Цените, които видяхме в центъра бяха по-висиоки, но не сме пробвали да се пазарим, бяхме решили, че така или иначе ще сме си с фирмата.
Екскурзоводът на бълграрски е безценен Simple Smile Simple Smile Нашият беше много добър.
Вълшебство,
плаща ли се нещо допълнително при екскурзията до Памукале?

# 79
  • Мнения: 452
Ние ще сме в Йоздере ( до Кушадасъ ) ...
И ние ще сме там, в Paloma Club Sultan от 22.06. (пътуваме за Кушадасъ на 21.06., с автобус). Sunglasses
Заедно ли ще бъдем?  Hug
Много би ми се искало, но ние ще сме от 2.09., със собствен транспорт. Ще почиваме в Onyria Claros Resort&Spa.  Hug
Пожелавам ви приятна почивка!

# 80
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
esstela Хълм е трудно казано, има леко нанагорнище, но то е от главния път до самия хотел, не повече от 30тина метра .. дори с куфар, не е болка за умиране Simple Smile


Kork За Ефес екскурзията беше 37 евро като се минава и през Дома на Дева Мария и Храмът на Артемида.
Памуккале-40 евро, екскурзията е цял ден като се минава през хотелче с топли кални бани и там има обяд, като цената е и за Басейните на Клеопатра.
Цените, които видяхме в центъра бяха по-висиоки, но не сме пробвали да се пазарим, бяхме решили, че така или иначе ще сме си с фирмата.
Екскурзоводът на бълграрски е безценен Simple Smile Simple Smile Нашият беше много добър.
Вълшебство,
плаща ли се нещо допълнително при екскурзията до Памукале?


В смисъл ? Плащаш 40 Евро срещу които получаваш -транспорт в двете посоки (разстоянието е околко 250км), посещение на хотел с геотермален извор и лечебни кални бани, обяд на шведска маса в същия хотел, входни такси за Памуккале и Изворите на Клеопатра. И естествено екскурзоводно обслужване. Нашият гид беше много забавен и доста неща разказа по пътя за Турция като цяло.

# 81
  • Мнения: 1 819
Момичета,сетих се,че някъде в старите теми някоя добра душа беше сложила списък за приготвянето на багажа.Не го намирам,да ме ориентирате Praynig

# 82
  • Мнения: 24
esstela Хълм е трудно казано, има леко нанагорнище, но то е от главния път до самия хотел, не повече от 30тина метра .. дори с куфар, не е болка за умиране Simple Smile


Kork За Ефес екскурзията беше 37 евро като се минава и през Дома на Дева Мария и Храмът на Артемида.
Памуккале-40 евро, екскурзията е цял ден като се минава през хотелче с топли кални бани и там има обяд, като цената е и за Басейните на Клеопатра.
Цените, които видяхме в центъра бяха по-висиоки, но не сме пробвали да се пазарим, бяхме решили, че така или иначе ще сме си с фирмата.
Екскурзоводът на бълграрски е безценен Simple Smile Simple Smile Нашият беше много добър.
Вълшебство,
плаща ли се нещо допълнително при екскурзията до Памукале?


В смисъл ? Плащаш 40 Евро срещу които получаваш -транспорт в двете посоки (разстоянието е околко 250км), посещение на хотел с геотермален извор и лечебни кални бани, обяд на шведска маса в същия хотел, входни такси за Памуккале и Изворите на Клеопатра. И естествено екскурзоводно обслужване. Нашият гид беше много забавен и доста неща разказа по пътя за Турция като цяло.
Една позната е била там преди няколко години и се е заплащало на място допълнително за изворите на Клеопатра.

# 83
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Някой пътува ли със собствен транспорт от София за първа нощувка на 22.06 в Кушадасъ и района?

# 84
  • Мнения: 2
Следя темата с интерес. Ние в петък тръгваме, днес потвърдиха от агенцията. Ще пътуваме с Дорис за Кушадасъ. Чета всички впечатления, че вече избирам за догодина. Пожелавам незабравима почивка на всички!

# 85
  • Димитровград
  • Мнения: 808

Една позната е била там преди няколко години и се е заплащало на място допълнително за изворите на Клеопатра.

Плаща се допълнително, само ако искаш да се къпеш в извора на Клеопатра ! Sunglasses


# 86
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853

Една позната е била там преди няколко години и се е заплащало на място допълнително за изворите на Клеопатра.

Плаща се допълнително, само ако искаш да се къпеш в извора на Клеопатра ! Sunglasses


Може би papaone e права, но при вида на толкова хиляди хора във водата, не съм имала никакво желание да влизам, така че нямам предства  Peace

# 87
  • Димитровград
  • Мнения: 808
Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 88
# 89
  • София
  • Мнения: 224
Момичета,трябва ми спешно съвет и помощ.Другия месец съм отпуска от 15.07..мислехме с детето да ходим на почивка по нашето море,но като чета отзиви за Турция вече се замислям дали да не заминем за там.Аз съм ходила преди 10-12 години в Истанбул и съм възхитена.Детето не е излизало зад граница.Давайте съвет или оферта или сайт или нещо къде мога да си намеря хубава и по възможност не много скъпа оферта за почивка,за мястото може би на Кушадасъ или вие давайте идеи.Приемам всякакви предложение.

Общи условия

Активация на акаунт