Морски Алги. Живи японски кристали. Воден Кефир

  • 60 446
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Здравейте... Намерих една жена, която ги отглежда... прати ми, но ги сложи в буркан с метална капачка... как да разбера дали все още са живи?   Thinking



по принцип за по-лесно пренасяне се използва пластмасово шише. ако нямат мехурчета по бъркана значи са загинали, но предполагам, че за кратко нищо няма да им станало.






Излизат мехурчета, но не всички кристалчета стоят на дъното...  Като ги развъдя ще подарявам Simple Smile









значи са живи. това е нормално някои да стоят по нагоре или в средата.

# 61
  • Мнения: 0
Аз си ги поръчах от E bay.

# 62
  • Мнения: 34
Здравейте Simple Smile
Дали някой подарява алги?
А могат ли да се изпратят по поща или куриер?
Багодаря ви Hug

# 63
  • Варна
  • Мнения: 59
Здравейте Simple Smile
Дали някой подарява алги?
А могат ли да се изпратят по поща или куриер?
Багодаря ви Hug

Моите излишни ги раздадох, сега чакам да се размножа пак... Иначе ги пращам по еконт, в пластмасова бутилка Simple Smile

# 64
  • Мнения: 7
Здравейте, Само искам да попитам, ако някой има опит, дали могат да се пият от малки деца и действат ли при бактериални инфекции, детето качва утайката, няма температура, но вече му е 51 при норма 15 и никой не знае от какво е, но предполагат бактериална инфекция от неизяснен произход. Благодаря предварително

# 65
  • Мнения: 34


Моите излишни ги раздадох, сега чакам да се размножа пак... Иначе ги пращам по еконт, в пластмасова бутилка Simple Smile
Благодаря!
Дали е удобно да ми пишете на лични, когато отново имате за раздаване?
Хубав ден  bouquet

# 66
  • Варна
  • Мнения: 59


Моите излишни ги раздадох, сега чакам да се размножа пак... Иначе ги пращам по еконт, в пластмасова бутилка Simple Smile
Благодаря!
Дали е удобно да ми пишете на лични, когато отново имате за раздаване?
Хубав ден  bouquet

Да, няма проблем, но сега ги пораздадох Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1
здравейте. имам за раздаване морски кристали. ако някой иска да ми пише. поне на 3 човека мога да дам. вече на един обещах. така, че първите двама писали ми ще им пратя. изпращам с еконт само си поемате доставката.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Здравейте,алгите ми се размножават добре и всяка седмица имам за подаряване.Подарявам на хора който се нуждаят от тях,такива който също ще подаряват,а няма да търгуват с тях !!! понеже не влизам често тук ако някой проявява интерес може да ме потърси на тел.0877 02 22 90

# 69
  • Мнения: 255
И аз ще попитам, макар че видях същия въпрос. Може ли водата от кристалите да се пие от малки деца и ако да - в какви количества?

# 70
  • Мнения: 2
Хей, има ли някой ентусиаст да ми изпрати няколко зрънца?
Поръчах си едни от продавалника, но не ми изглеждат много в час, отделят едни парцаливи неща, и цялата вода става в боклуци, при вас така ли изглежда или стои бистра, а и нещо понасмръдват май не както трябва. Направо са си за изхвърляне, ама нещо сърце не ми дава и пак съм ги наквасила във водата.

# 71
  • Мнения: 255
И моите пускат парцали. И си намирисват леко - нали ферментират.

# 72
  • Мнения: 3
Здравейте, търся си алги. Ако някой има за раздаване, ще се радвам да ми пише на ЛС. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 8
Здравейте! Ако някой има възможност може ли да ми прати и на мен. Много ще съм благодарна, искам да преборя хроничен проблем и искам да опитам с тези кристали . Телефона ми е 0894370448 или на мейла може да се разберем veronikay@abv.bg

# 74
  • Мнения: 2
Здравейте!
И аз бих искала морски алги, ако все още имате. Ще съм благодарна да се свържете с мен.

Общи условия

Активация на акаунт