Спирала за мигли - 7

  • 108 864
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 9 483
Както писах и в придобивките-аз не съм впечатлена и 1% от Мис Манга-та Naughty.
1% го давам само за опаковката и сочността на четката/тектурата.
Ефекта, който дава на миглите ми- ми го дава всяка спирала на Голдън Роуз, че дори последната ми дава повече обем.

За мен на този етап MAC си остават мой фаворит. И най-вече двойната им спирала.
И както някой по назад в темата писа- лошите спирали ме карат да оценя предимствата на другите спирали и ме насочват точно какво не търся като ефект върху миглите си. Wink

# 721
  • Мнения: 554
Както писах и в придобивките-аз не съм впечатлена и 1% от Мис Манга-та Naughty.
1% го давам само за опаковката и сочността на четката/тектурата.
Ефекта, който дава на миглите ми- ми го дава всяка спирала на Голдън Роуз, че дори последната ми дава повече обем.
Подкрепям с две ръце Peace Нито видях обем, нито манга ефект, нито нищо. Същото мога да постигна и с най-смотаната спирала от 3лв

# 722
  • софия
  • Мнения: 25 478
Както писах и в придобивките-аз не съм впечатлена и 1% от Мис Манга-та Naughty.
1% го давам само за опаковката и сочността на четката/тектурата.
Ефекта, който дава на миглите ми- ми го дава всяка спирала на Голдън Роуз, че дори последната ми дава повече обем.
Подкрепям с две ръце Peace Нито видях обем, нито манга ефект, нито нищо. Същото мога да постигна и с най-смотаната спирала от 3лв
И аз така. Не знам дали е от четката или от туша, но това не е моята спирала. Ще я дам на майка.

Покрай вас съм се овъртяла в спирали и в крайна сметка все кам МФ се връщам Confused Да не говорим, че, честно казано, ГР ми харесва как седи на моите мигли много повече от Ланком Crossing Arms

# 723
  • Мнения: 41
Аз имам две спирали на ГР и съм доста доволна от тях.

# 724
  • Мнения: X
Минавам да изразя недоволство от Diorshow Extase. Не че е лоша спиралата, напротив, но за един месец употреба изсъхна или просто свърши. А даже не съм я ползвала всеки ден.

# 725
  • Мнения: 2
Както писах и в придобивките-аз не съм впечатлена и 1% от Мис Манга-та Naughty.
1% го давам само за опаковката и сочността на четката/тектурата.
Ефекта, който дава на миглите ми- ми го дава всяка спирала на Голдън Роуз, че дори последната ми дава повече обем.

За мен на този етап MAC си остават мой фаворит. И най-вече двойната им спирала.
И както някой по назад в темата писа- лошите спирали ме карат да оценя предимствата на другите спирали и ме насочват точно какво не търся като ефект върху миглите си. Wink

Коя е тази спирала на МАС?

# 726

Общи условия

Активация на акаунт