Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 92

  • 33 944
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Аз лично смятам, че Кузей обичаше повече Али от Гюней  Peace



Ооо абсолютно Да съгласана съм   Peace

Ферат уби точно него защото той беше по голям от брат му. Ферат знаеше,че за да накаже Кузей трябва да убие или Али или Джемре

# 661
  • Мнения: 18 609
Хел  Heart Eyes аз не зная кого обича повече от двамата Кузей... но щом оцеля и продължи да живее със загубата и вината си към Али, ще го направи и ако Гюней вземе, та се гръмне, да не повярваш. А най - много  за мен обича Джемре.  Виж, ако нея я загуби, не знам дали ще успее да продължи живота си. Колкото до Фърат ... той знаеше много добре кои са му най-близки и мили на сърцето хора, не случайно отначало уби Али и то така, че да умре в ръцете на Кузей, после си избра Джемре.
Лагуни  Heart Eyes ама едно е това да го казва Кузей, друго е да го твърди Гюней, нали ? Гюней ако беше влязъл в затвора, щеше да стане лакей на Фърат и нямаше да си има тези проблеми, съгласна съм. И Кузей нямаше да лежи толкова дълго, ако баща му не беше решил да го "предпазва" и му набута Фърат да го пази  hahaha е, може би нямаше да стои мирен, когато някой му се пречка, но нямаше да участва в тези боеве, които устройваше Фърат. Така мисля.

# 662
  • Мнения: 1 413
Привет!  Hug
Много хубави постове в защита на Гюней!  bouquet
 Убедена съм, че това е най- интригуващия образ във филма! А и ще си промените мнението за него след финала- убедена съм, че той ще се жертва и ще спаси живота на Кузей! Пък за финал- сц- ките си знаят работата- показаха ни толкова необясними и с времето все по- заплитащи се отношения, оставят без дъх на моменти... и накрая ще зашлевят романтиците! Защото животът е право на избор, братството е вечно, любовта- красива и необяснима с прости думи!
За мен на финала- никаква романтика! Отдавна видях точно това...
За Госпожата, Лагуни, Дафне- прекрасни и ароматни цветя:


Някои още си прожектират посред бял ден на тавана...сигурно е продължение на срещата им  Laughing[/b]

# 663
  • Мнения: 214
И като заговорихме за време, се сещам за нещо, което се случи още в първи епизод .
Още го нямаше инцидента, още нямаше омраза между двамата, но ....вече я имаше Джемре .
И Кузей беше този, който пръв произнесе клетвата :“ Ти ми отне всичко ! Един ден всичко твое, ще бъде мое!“ И колелото се завъртя ! Аз нямам какво повече да кажа по казуса. Peace

Само да подсетя - тези думи Кузей ги каза в края на първа серия, след разкриване на връзката Дж/Г, след инцидента, след 4 г. в затвора и след връщането си оттам.  Peace

И въобще преливаме от пусто в празно, всеки си има неговата представа за героите, отношенията между тях и вариантите за изход.

# 664
  • Мнения: 3 371
И като заговорихме за време, се сещам за нещо, което се случи още в първи епизод .
Още го нямаше инцидента, още нямаше омраза между двамата, но ....вече я имаше Джемре .
И Кузей беше този, който пръв произнесе клетвата :“ Ти ми отне всичко ! Един ден всичко твое, ще бъде мое!“ И колелото се завъртя ! Аз нямам какво повече да кажа по казуса. Peace

Само да подсетя - тези думи Кузей ги каза в края на първа серия, след разкриване на връзката Дж/Г, след инцидента, след 4 г. в затвора и след връщането си оттам.  Peace

И въобще преливаме от пусто в празно, всеки си има неговата представа за героите, отношенията между тях и вариантите за изход.

 Peace Да, така е ! Но това не променя факта , че Кузей пръв пожела да отмъщава. И не заради престоя в затвора, заради Джемре ! Peace

Шани,   Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 665
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Много интересно... Thinking
Първо Гюней не обичаше никой, сега трябвало ли доказателства за братската любов... Rolling Eyes

В интерес на истината...братството не е само кръв. Братството е много повече. Нуждата да разчиташ и да се отдаваш, да знаеш, че това е най-близкия ти човек който никога няма да те нарани. Че брат ти (сестра ти) е този за когото си готов да дадеш живота си и респективно обратното. Да, кръвта вода не става, но понякога между братя(сестри) се получават непреодолими различия. Тогава връзката или прекъсва или става много тънка.
Причини за омраза (която задължително преди това е била любов) колкото искаш. Оправдания също.
Когато се е стигнало до тук...нещата са много дълбоки. Те няма да се решат с отсвирване на примерен субект.

И понеже така или иначе нищо при братята няма да се промени, финала трябва да е добър поне за единия...Кузей
Той достатъчно страда и се бори със себе си. Ако сценаристките са честни към аудиторията трябва да стане това. Но, какво всъщност ще стане...знаят само те. Всичко се пречупва през тяхната призма и за мен финала е непредвидим...особено като виждам как самите те се оплетоха. Май всичко излиза от всякаква логика.

# 666
  • Мнения: 214

Осъждаме Сами за насилието над Хандан и синовете му, осъждаме Кузей за юмруците, с които си решава проблемите, намираме причини и оправдания за мерзостите на Гюней и злобата на Зейнеп, а в същото време  виждам настървение за шамари към Мечтателките с драматичен финал, при това с потриване на ръце. Необходимо ли е наистина?

# 667
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Шани, Hug пак ще ти го кажа...голям сладур си. Hug
Като гледам още говориш за срещата, пък ние млъкнахме. Почвам да съжалявам, че не те поканих мило. Май това се оказа проблем за теб.  Laughing

Да, Джемре си заслужава...и да се отмъсти за нея и да си даде Кузей живота. Peace
В края на краищата ние ли ще му казваме какво да чувства. Тази сюжетна линия не е случайна и вярвам в щастливата развръзка.

Джема/ Кузей - Форевър!!! Heart Eyes Laughing Heart Eyes

# 668
  • Мнения: 18 609
Зиз  Heart Eyes Еми  Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51

# 669
  • Варна
  • Мнения: 685
Фен4е, Зизу, Емили и аз пък ви се сърдя smile3534

 txtlovesКузей  txtlovesДжема= luvbed



# 670
  • Мнения: 214

Шани, аз викам една сборна групова среща да се организира. На боза и пасти. Ще бъде весело със сигурност!

Може, съгласна! В Истанбул на 26 юни в 5 на въртележката ли?  newsm78
Не! В сряда на пилоните в 6 без 10. Аз ще бъда в чудна рокля, ших си я сама.  newsm03

Зизу, Фенка, Дидко   love001   newsm47

# 671
  • Мнения: 214
Фен4е, Зизу, Емили и аз пък ви се сърдя smile3534

Диди Hug

Скрит текст:
Мислех да е сюрприз, ама август ще идвам до Варна за една седмица при приятелка и съм ти планирала един десант, ако си там по това време, разбира се.  Heart Eyes

# 672
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Шани, аз викам една сборна групова среща да се организира. На боза и пасти. Ще бъде весело със сигурност!

Може, съгласна! В Истанбул на 26 юни в 5 на въртележката ли?  newsm78
Не! В сряда на пилоните в 6 без 10. Аз ще бъда в чудна рокля, ших си я сама.  newsm03

Зизу, Фенка, Дидко   love001   newsm47


rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

ДидоК, Heart Eyes ако идваш към Софето свиркай...веднагически ще се организираме.  Hug Heart Eyes Hug txtloves txtloves
И преди Шани Hug да ме пита какво е ''веднагически'...измислям си нов речник. Laughing Laughing Laughing

# 673
  • Мнения: 445

В интерес на истината...братството не е само кръв. Братството е много повече. Нуждата да разчиташ и да се отдаваш, да знаеш, че това е най-близкия ти човек който никога няма да те нарани. Че брат ти (сестра ти) е този за когото си готов да дадеш живота си и респективно обратното. Да, кръвта вода не става, но понякога между братя(сестри) се получават непреодолими различия. Тогава връзката или прекъсва или става много тънка.
Причини за омраза (която задължително преди това е била любов) колкото искаш. Оправдания също.


ЗизHug ето това напълно споделям  Heart Eyes

Братството не само, че не е само кръв, то е всичко друго. Респективно, сестринството. Аз нямам нужда сестра ми да ми доказва, че ме обича, нито тя чака същото от мен... просто с начина, по който се отнася с мен, аз разбирам. Ама Кузей с кое да разбере, за да не се лута... Защото за мен той се лута и не знае какво да мисли за Гюней... С това, че го изхвърли от работа ли? Или с това, че остави любимото момиче в затвора умишлено? Ама аз вече се обърках за кое знае Кузей и за кое не... Идеята ми беше, че от действията и постъпките ти най-ясно си проличава кога някой обича някой.  Peace

Лагуни, сега разбрах  Hug  Peace

Госпожа  Hug в тоя ред на мисли - не, нямам нужда от доказателства, че сестра ми ме обича. Аз щях да я обичам, дори и тя да ме мрази... Но никога няма да направя така, че тя да страда. Моята обич се изразява в това, че дори и да е мой ущърб аз ще направя така, че на нея да й е добре, защото я обичам и искам да бъде щастлива  Peace

# 674
  • Варна
  • Мнения: 685
Оффффффффффффф, темата за Гюню ще ми докара кошмари в съня ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт