Мъжът ми излиза с приятелка

  • 3 090
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте! От около 8-9 години мъжът ми поддържа приятелство с момиче. Тя сега е на 34 години несемейна. За информация аз съм на 39 а мъжът ми на 44.Заедно сме от 20 години и имаме две деца - на 10 и 15 години. От февруари не щата се промениха. Тя започна да го търси по няколко пъти на ден, а и той също и се обажда. Отрича да има нещо повече между тях, но аз не съм сигурна. Веднъж ги хванах да излизат от офиса ни в 21.00 часа. Да допълня само че мъжът ми започна през вечер да закъснява до 12 час че и по късно. За нея казва че просто я съжалява ,че между тях няма нищо , но аз не съм сигурна.Последно преди няколко дни го покани на РД на баща си. Били са само той, тя, майка и и баща и.Родителите и са ниско интелигентни хора, с ниски доходи, за които това приятелство е добре дошло.Щом той им помага не е важно че е женен. Да допълня само че два пъти тя уж на шега му казвала да се разведе и да вземе нея. Мъжът ми ми го каза, бил се стреснал. Той не може да си представи да се разведе. Няколко пъти като се караме съм казвала че ако иска ще се разделим. Той полудява. Аз го обичам но не издържам повече. Обмислях да и се обади и да и кажа да не го търси повече, но нищо няма да променя.
Кажете ми как да се справя с тази ситуация. Ще се радвам ако споделите своите мисли.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Темата е за подфорум "Семейни отношения", но тъй като авторката няма право да публикува там, публикувала е в "свободен" от ограничения подфорум, с което е нарушила Правилата на форума...
Заключвам...!

Общи условия

Активация на акаунт