Отново заедно с "Aşka Sürgün", проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '23

  • 44 331
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 541
Мамарис,
Скрит текст:
официално на Зилян махат само единият яйчник. Не се споменава никъде, че не може да има дете, но тя си го внуши много здраво!

еее и до края на филма ли тя няма да забременее ? preggo
ми кога ще се роди Хазар младши ?
Борджу като втора ли остава ? Outta Joint
... добре де ,добре ще гледам , но ти сподели че съм от любопитните

  newsm57

# 736
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Мамарис,
Скрит текст:
не забраменява въобще. Бурджу умира и Хазар взима детето при себе си. За съжаление Хазар младши (в последствие наречен Арда) го ражда Бурджу.


Може да ми се смеете колкото искате, ама преди малко вместо Хазар щях да напиша Захар.  ooooh!

# 737
  • Мнения: 188
Милена благодаря ти  bouquet
Ще ми е интересно да видя снимка на баща му,не помня да ни е попадала такава.
Ани  Hug

# 738
  • Мнения: 898
Вили  Hug Hug  добре си дошла как беше почивката ?

# 739
  • София
  • Мнения: 1 541
Мамарис,
Скрит текст:
не забраменява въобще. Бурджу умира и Хазар взима детето при себе си. За съжаление Хазар младши (в последствие наречен Арда) го ражда Бурджу.


Може да ми се смеете колкото искате, ама преди малко вместо Хазар щях да напиша Захар.  ooooh!

последно ,последно ,последно
Борджу как умира , в смисъл да не би да я   baduu Ресу
оп сори ако е спам

# 740
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Мамарис,
Скрит текст:
след като с простотиите си разделя калпазаните и най накрая осъзнава, че Хазар никога повече няма да се събере с нея (независимо от детето), тя събира нещата и заминава за Измир и умира в катастрофа с автобуса, с който пътува. Детето Арда оцелява. Оставя едно хубаво писмо (което като го чете Хазар се чуди човек и се удивлява какво е написала в смисъл много е странно особено като се знае каква Пепелянка е).  
Ресул за това поне е невинен. С него стават други неща, ама тях си ги виж, че няма да ти е интересно.
Споко не е спам. Ние знаехме доста неща преди да свърши сериала. Пък и е скрито така, че ако някой друг чете, а не е гледал ще го пропусне.  Peace

Вили, добре дошла. Как беше ?  Hug

# 741
  • Мнения: 188
Ива-благодаря,добре беше.

# 742
  • Мнения: 69
Заповядайте в новата тема.

Аз заминавам към морето за няколко дни, във вторник съм отново с вас! Поздрави!

# 743
  • София
  • Мнения: 1 541
Мамарис,
Скрит текст:
след като с простотиите си разделя калпазаните и най накрая осъзнава, че Хазар никога повече няма да се събере с нея (независимо от детето), тя събира нещата и заминава за Измир и умира в катастрофа с автобуса, с който пътува. Детето Арда оцелява. Оставя едно хубаво писмо (което като го чете Хазар се чуди човек и се удивлява какво е написала в смисъл много е странно особено като се знае каква Пепелянка е).  
Ресул за това поне е невинен. С него стават други неща, ама тях си ги виж, че няма да ти е интересно.
Споко не е спам. Ние знаехме доста неща преди да свърши сериала. Пък и е скрито така, че ако някой друг чете, а не е гледал ще го пропусне.  Peace

Вили, добре дошла. Как беше ?  Hug

офффф добре ... можеха да завъртят и една серия с бременна Хазарка ,ама може би не им е останало време
голям спам , ама да си го споделя , че да ми олекне  Sign Exclamation
Скрит текст:
като спомена за отстранен яйчник реших да споделя истинска житейска история на моя приятелка .
казват и че се налага операция за махането на яйчника и ,тя се подлага - всичко минава ок и има епикриза в която пише че е отстранен единят и яйчник .
след месец два отива на преглед при друг лекар ,които я изумява с новината , че тя си има два яйчника  Shocked .(да не говорим , че и аз преживях подобна измама с операция на гърдата - оперират ме и след месец решавайки да видя как зараства раната -отивайки при диагностика си - той отбелязва че образуванието персистира и не е отстранено ... та втора операция естествено при друг хирург  и т. н - Слава на Бога всичко е на време хванато и е с бенигмен характер - доброкачествено .
Та това се сетих по повод Зиляновото заболяване и реших да ви споделя това не за да ви ползвам като кошче за душевни отпадъци ,А ЗА ДА  имате в предвид ако не дай си Боже ви се наложи на ваш познат или близък - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО - НЯКОЛКО МНЕНИЯ преди smile3553 подлагането на интервенция .
Извинете , че ви натоварих , но изпадам понякога  в моментни откровения откровения


а  сега се настанявам тук и чакам Хазарова прегръдка да се потопя в 75 епизод  Hug

# 744
  • Мнения: 898
Мамарис,
Скрит текст:
след като с простотиите си разделя калпазаните и най накрая осъзнава, че Хазар никога повече няма да се събере с нея (независимо от детето), тя събира нещата и заминава за Измир и умира в катастрофа с автобуса, с който пътува. Детето Арда оцелява. Оставя едно хубаво писмо (което като го чете Хазар се чуди човек и се удивлява какво е написала в смисъл много е странно особено като се знае каква Пепелянка е).  
Ресул за това поне е невинен. С него стават други неща, ама тях си ги виж, че няма да ти е интересно.
Споко не е спам. Ние знаехме доста неща преди да свърши сериала. Пък и е скрито така, че ако някой друг чете, а не е гледал ще го пропусне.  Peace

Вили, добре дошла. Как беше ?  Hug

офффф добре ... можеха да завъртят и една серия с бременна Хазарка ,ама може би не им е останало време
голям спам , ама да си го споделя , че да ми олекне  Sign Exclamation
Скрит текст:
като спомена за отстранен яйчник реших да споделя истинска житейска история на моя приятелка .
казват и че се налага операция за махането на яйчника и ,тя се подлага - всичко минава ок и има епикриза в която пише че е отстранен единят и яйчник .
след месец два отива на преглед при друг лекар ,които я изумява с новината , че тя си има два яйчника  Shocked .(да не говорим , че и аз преживях подобна измама с операция на гърдата - оперират ме и след месец решавайки да видя как зараства раната -отивайки при диагностика си - той отбелязва че образуванието персистира и не е отстранено ... та втора операция естествено при друг хирург  и т. н - Слава на Бога всичко е на време хванато и е с бенигмен характер - доброкачествено .
Та това се сетих по повод Зиляновото заболяване и реших да ви споделя това не за да ви ползвам като кошче за душевни отпадъци ,А ЗА ДА  имате в предвид ако не дай си Боже ви се наложи на ваш познат или близък - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО - НЯКОЛКО МНЕНИЯ преди smile3553 подлагането на интервенция .
Извинете , че ви натоварих , но изпадам понякога  в моментни откровения откровения


а  сега се настанявам тук и чакам Хазарова прегръдка да се потопя в 75 епизод  Hug



Скрит текст:
  Не се притеснявай , че сподели това което сте преживя ти  и твоята приятелка . Вие сте две смели момичета не само защото сте го преживели а защото го сподели с нас . Убедена съм , че ви очакват още много хубави преживявания  newsm10

# 745
  • Мнения: 0
Мили момичета Hug
Преди да отида в новата тема да се обадя тук. Много скоростно препускате от тема в тема Peace
Скрит текст:
Чета тук-там. Вчера ми извадиха конците и още една седмица имам да се пазя и да капя капки. Това е до тук.
Разбира се не пропускам да прочета информацията от Милена Hug. Така научих за срещата и поведението на Мк и творци с Ердоган. Хареса ми писаното за нашето момче, все едно беше хвалвбствие от фен. Приемам го за безпристрастно предадено, заради обръщението "бате" към премиера. Едва ли някой друг от срещащите се с премиера, сега по време на размириците, е посмял да се обърне така към него.
Нашият любимец навсякъде и за всичко го бива. Много е талантлив!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт