Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 93

  • 29 100
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Такааааа, Дениз ще си тръсне ушаците и кво? Голем праз!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Сватба ще има...тя е базирана на солидни фундаменти. Mr. Green

# 736
  • Мнения: 186
Зизку, Хел , благодаря ви за преводите , момичета   bouquet  bouquet

Терз, за фригмана и прекрасните снимки   bouquet

И на всички момичета, с които споделяме серията   bouquet  bouquet  bouquet

Лека нощ от мен  Hug
Заспивам щастлива....

# 737
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Според мен Гюней ще се опита да направи нещо на свадбата само,че Щереф ще го спре той знае ще го направят героя...Шереф Peace


Ако не Дениз ще спаси положението.


Любов, Heart Eyes вади роклАта, ще ходим на сватба. Joy Joy Joy Joy

Лагуни, Hug Зейно съвсем тенденциозно и скапа роклята. Продавачката се дърпаше и не искаше да я променя, ама оная я убеди, че Джема ще е много щастлива.
Така, че Джема даже беше много мека. Аз бих я оскубала. Joy Joy Joy

Това го разбрах, но после слад като продавачката изкара новата рокля, реших, че са подготвили заедно изненадата. Поне така ми се стори, защото продавачката много бързо смени изражението си. Беше напрегната, притеснена и после за секунда смени изражението, когато показа новата рокля. Нали казаха, че З. щяла да подложи на тест Дж. Реших , че е това.
Лагуни, Hug не е така. Просто продавачката излезе от ситуацията с друга рокля.
Жената не искаше да променя нищо....ама оная чапла...
Как няма да реагира остро? Утре се жени, роклята окепазена. ooooh!
Не мило, подлага я на изпитание...не на тест. Държа да се отбележи. Peace

# 738
  • Мнения: 3 371
Да,наистина...това,което звучи накрая е Камино на турски!Като се има предвид,че се пее за пътеката,оригинално решение на двете госпожи!Благодаря ви за преводите,лека нощ!

 Peace Благодаря ти  !  bouquet Аз не направих връзката,а тъкмо писах за пътя !  Peace  bouquet

# 739
  • Мнения: 0


Кузей би трябвало да излъчва щастие. Вместо това е напрегнат. Аз смятам, че не е сън сватбата. Или поне приготволението и. Не дадоха дали се женят обаче.

# 740
  • Мнения: 2 282
Джемрейки, оставям  Ви да си броите пощипванията по бузките и да стягате тоалети за сватба. Joy Joy Както и дежурните плювки срещу Зейнеп. И да се чудите кой ще убие Кузей или Джемре.

Браво на кристалната топка. Позна цялата серия. Даже и това, че новината за бебето ще върне Гюней към живота. Щото беше решил да се самоубива, а не да убива.

# 741
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Джемрейки, оставям  Ви да си броите пощипванията по бузките и да стягате тоалети за сватба. Joy Joy Както и дежурните плювки срещу Зейнеп. И да се чудите кой ще убие Кузей или Джемре.

Браво на кристалната топка. Позна цялата серия. Даже и това, че новината за бебето ще върне Гюней към живота. Щото беше решил да се самоубива, а не да убива.
Дафне, Hug земи си топката и я метни къде хора не минават. Joy Joy Joy Joy

# 742
  • Мнения: 3 371
Лагуниии,  Heart Eyes принципно това е без значение вече.  Peace
Толкова много окепазиха образа на Зейнеп и накрая с тази рокля, беше вече простотия . Тя какви простотии натвори преди това и на финала да я разкарат заради това - ми смешно е, направо !  Laughing

Дафне,  Heart Eyes и аз мисля така !  Peace

Много благодаря за преводите на епизода !   bouquet

В интерес на истината, последният половин час, беше интересен . По едно време се притесних, че и този епизод ще е като предишния. Laughing

# 743
  • Мнения: 0
Тъжен финал ще е .....на сватбата ще има смърт !!!!!!
Не мисля ,че е по-важна любовта всички имат право да бъдат щастливи и Зейнеп и Сисмай и Гюней те не са лоши образи,просто всичко се върти около любовта на Кузей.
Все си мисля ,че Гюней ще издъхне в ръцете на Кузей.Баръш ще се появи , ще стреля в този момент Гюней ще издъхне .После и Баръш ще се гръмне.
Навява ми на Финала на ЗП !!!!
ИСКАМ ГЮНЕЙ И КУЗЕЙ ДА СИ ПРОСТЯТ ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО, НЕ Е ВАЖНО ДАЛИ ЩЕ Е С ДЖЕМРЕ , ВАЖНОТО Е ДА СИ ОСЪЗНАЯТ ГРЕШКАТА БРАТЯТА... !

# 744
  • Мнения: 3 371


Кузей би трябвало да излъчва щастие. Вместо това е напрегнат. Аз смятам, че не е сън сватбата. Или поне приготволението и. Не дадоха дали се женят обаче.



Ще рече човек, че отива да се жени !  Mr. Green Не мога да си обясня защо изглежда толкова ...свиреп?! Дали, докато се приготвя, през главата му не минава това, което глезахме във фрагмана ? Thinking

# 745
  • Мнения: 0
Дафне,  Hug наистина браво на топката!  newsm51

Ако знаете как плаках, когато Кузей и Гюней разговаряха. С глас. Много добра игра! На нито една сцена с Дж. не съм изпитала дори частица от вълнението, които двамата актьори успяха да ми създадат. Толкова истинско беше! И този фрагман за 80 еп. Дано успеят да се прегърнат, да си простят и помирят!  Praynig Praynig Praynig

Зизу,  Hug Хелен,  Hug благодаря за преводите от сърце!  bouquet  bouquet

Госпожата,  Heart Eyes и на мен това ми имина през ума, когато видях синмките и фрагмана. То просто няма начин да не се замисли човек дали не е така.

Последна редакция: чт, 20 юни 2013, 01:15 от sinq laguna

# 746
  • Мнения: 3 371
Дафне,  Hug наистина браво на топката!  newsm51

Ако знаете как плаках, когато Кузей и Гюней разговаряха. С глас. Много добра игра! На нито една сцена с Дж. не съм изпитала дори частица от вълнението, които двамата актьори успяха да ми съдадат. Толкова истинско беше! И този фрагман за 80 еп. Дано успеят да се прегърнат, да си простят и помирят!  Praynig Praynig Praynig

Зизу,  Hug Хелен,  Hug благодаря за преводите от сърце!  bouquet  bouquet

И мен много ме развълнува този момент !  Peace
Тази вечер, съм изключително впечатлена от играта на Буура ! Страхотен образ изгради !  Peace

yonitouo,  Hug добре, че дойде финала, че да се появиш !   bouquet Интересно предположение, дано да се окажеш права ! И аз това искам най- много !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт