Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 26 513
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 130
Приемате ли блудници? Нямаше ме доста  Cry, ровех някъде по дупките  Cry
Даже мислех днес да си взема Мента, Глог и Валериана, че нервата яко ме тресе...

Обаче ви изчетох, не мога без вас и това е  Heart Eyes Като се нормализирам, пак ще пиша  Rolling Eyes

И като последно  newsm59 Тайра и честити крачета на Екзо.

# 691
  • Мнения: 13
Тайра, Честит РОжден ДЕн, много здраве и сбъднати мечти, абе всичко най-най-най  newsm59 newsm59

# 692
  • Мнения: 27 524
Белверде, не, тая е друга. Оназ се раздели със съседа, а къщата е негова и си обра партакешите. Иначе и тя не й отстъпваше по нахалство - канеше си гости, купуваше продукти и ми ги носеше аз да й приготвям яденето  hahaha hahaha hahaha

Месечинке, що тормозиш така мъжа си ти  Joy

Попи, и аз много се впечатлявам от такива неща и се разстройвам, макар че си имам и аз своите тъмни страни и не съм по-добра от други, ама отстрани лесно съдя, а и различно изглеждат нещата...  Rolling Eyes

Тарантулке, взимай ги, в краен случай само ще си ги гледкаш  hahaha
Съскаш, значи  Joy Joy Joy

Лино, щото Коралита го е видяла и й е близо, иначе нямаш да я тормозя и нея.  Blush  Не знам да има друго АМ с плодове  Thinking. Иначе има фруктоза, да, от плодовете, ама друга захар няма. Не ме притеснява, тя не е вече малко бебе, и сол, и захар са си ок, просто са важни колчествата  Simple Smile  Иначе най-добре чисто, разбира се, ама със зор го пие или хич  Rolling Eyes

Бютка, ако си пие 2-та - нека си остане тя. До 2г си е ок.  Simple Smile

Би би, Захариева и тя не е от най-дъртите, ДБС не пише, Айрънчето и тя рядко, май само аз останах дъртухата на темата  hahaha ММ категорично не иска трето, макар че ако стане не знам какво ще правим, не мисля за това, но като цяло не искаме  Whistling Просто ми става криво, като се замисля, че никога повече бременност и новородено, ама то и след третото може пак така криво да ми стане, ама то не може да снеса 20  Joy

Тефита, излизай  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 664
Аааааа, Блонди, Айрънчето е малка, аз съм по-дърта от нея ...  hahaha

# 694
  • Мнения: 27 524
Да, разбрах, съжалявам, бъркам я с някой, ама не мога сега да се сетя ника, пак нещо подобно ми се върти... с голяма дъщеря май беше...  newsm78

# 695
  • Мнения: 20
Здравейте,

Да се похвалим, че днес се запознахме с Калка и Виктор и направихме една голяма хубава разходка. Хапнапме, малчовците поспаха, полюляха, поснимахме се, абе супер си изкарахме  Mr. Green

Тайра,  nbirthday ЧРД - Да си много обичана и щастлива и още 2-3 съкровища като Емма да си имате! И честита ти книжка и безаварийно шофиране от тук нататък !  Hug

Лино, тая история с камъните много ме развесели hahaha

Васето, на мен пък наскоро една смотана лелка ми вика за Дани, че бил много хубаво момиченце, е по нищо не прилича на момиче и момчешки дрехи си го обличам, ама карай нищо да върви  Laughing

Коралче, щом са ти добре днес зъбите снощи след бирата, няма какво да се чудиш всяка вечер по 1 бира и това е лекарството.  Wink

Блонди, нахалните и аз не ги обичам. Наритвай я съседката, да не ти се мота много из краката.  Stop А Ками как сладко спинка  Heart Eyes

Саманта, спасителката ще ти викаме  Crazy Сега остава и по другите градове да ходиш да ни спасяваш  hahaha

Койчева, споко всички си взимат шофьорския изпит, зависи от кой път само  hahaha И накрая всички карат щуро и забравят за правилата  Heart Eyes

По повод малките пипащи ръчички, явно няма спасение, а само търчане след тях. Дани пък непрекъснато се хваща за масата, изправя се, взима си нещо и после пак сяда, само че непрекъснато трябва да го пазя, че често се удря при слизане на крака на масата  ooooh!

# 696
  • Мнения: 27 524
Диони  Blush

# 697
  • Мнения: 664
Тъкмо щях и аз това да напиша, нормално е да се объркаш, те не пишат много често!  Peace

# 698
  • Мнения: 41
ей днес сме си по план, много яко, когато Криси си спази режима Simple Smile
поспахме, понапазарувахме, посготвихме, поразходихме се, упражнения си правих и вече сме си вкъщи готови за игра и надвечерна разходка Simple Smile а че даже успях и да изчистя квартирата!
днес си правих крем супа за мен - моркови, картофи, лук, тиквичка и си я пасирах. Сложих си черен пипер и сол и зехтин на вкус, а дребния ме гледаше жално и гладно, е какво да направя - дадох му, и така да му се услади, че общо взето си я разделихме по братски. Нали няма проблем че е ял черен пипер???

ще ходя да търся в тубата видео как да сваля дамаската на макларъна че направо вече не е за излизане с нея... Simple Smile

Блонди, чакай поща Simple Smile
Лино, може на мен да ми пратиш, да не си капо   bouquet шегувам се Wink

Фери, айде понапиши нещо де, къде се скатаваш Simple Smile

# 699
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
Тайра  newsm59 Бъди все така позитивна, много обичана и щастлива!   bouquet

Би би аз съм 76  Mr. Green А ти? А за трето бих се навила само ако стане случайно  oops

Блонди ЕГН -то не е от значение. Ние с теб сме с младежки дух и затова сме покрай младите и ние млади  newsm03 А между другото  не съм споменавала, че като влизах в операционната да раждам Елица, какво ми каза една от сестрите. Влизам аз усмихната и щастлива /нали стана на моята, че исках секцио/, поздравявам ги учтиво; те от своя страна започват да ми правят комплименти, че съм била най-усмихнатата родилка, влизаща на операция. Едната ме пита дали вече знам пола на бебето и аз й казвам - момиче. А тя, казва, че това вирнато коремче не било за момиче, а за момче и заключва - Ех, младост, младост... Пък аз отговарям - Е не съм чак толкова млада, на 36 г. съм. И тя  Shocked Shocked Shocked Оказа се, че  тя е по-малка от мен.  hahaha hahaha hahaha Умряла циганката дето ме хвали, та аз се похвалих   Blush

Бюти Ели от 10-ти месец е на 3-ка мляко и сега като направи годинка, ще минем на 4-ка. По-мазничко е и засища повече.

Белверде за табличката, щом ти е познала за едното, сигурно и за другото ще ти познае, когато решите да си имате. Но за по-сигурно сравнявай и с други таблици  Grinning И все пак, каквото е писано, това ще стане  Hug

# 700
  • By the sea
  • Мнения: 127
Коралче, те не са някакви специални масажи, в смисъл, нямаме медицински проблем, пази Боже Blush По-скоро за общо укрепване на мускулчетата, тонус и така. За мен по-важното е, че ги прави жена, която 30 г. това е работила в специализиран кабинет, знае къде, как да пипне. Китито до скоро не лазеше и аз малко, ама съвсееем мъничко се бях притеснила, та това е, още 5 пъти ще се помасажираме /общо 15/ и това ще е, понеже тя си заминава и евентуално чак по Коледа ще дойде пак. Тъкмо навреме сега ги правим тия неща, в месеците около прохождането. Малко като бебешки тренировки Simple Smile На Катето много й харесва, пеем песнички /руски hahaha/, тя се забавлява, не е изморително, много бързо свикна и й е приятно Hug А като беше съвсем мъничка и аз не съм я масажирала особено Blush

Рош, много ли е тайна мисията Joy

# 701
  • Мнения: 940
Здравейте,

защо ме изтрихте от групата момичета, верно, че не пиша, но това е защото съм от по-срамежливите и от много подбиране все не намирам подходяща снимка. Обещавам да пускам снимки. Rolling Eyes

Пейпър, това с масажите е страхотно! Ще взема и аз да заведа моето Кате на масаж, защото тя лази от скоро но точно като ранен войник.
Коралче, моята бебка така веднъж яде непредвидена за нея манджа, нищо й нямаше от черния пипер, но за бебета не е добра идея.
тайра, честит рожден ден, да си жива и здрава и много обичана! И браво за книжката, мен ме скъсаха първия път.
белверде, преди сто години ме пита, но чак сега ти отговарям, взимам от държавната кухня на белмекен. Бебка не яде, ако искаш мога да ти дам няколко купона да пробваш.

# 702
  • Мнения: 2 052
Добър ви вечер  Laughing
Бюти, аз в петък ще ходя за мляко и много се чудя дали вече да минавам на 3. Сега сме на Babylove на ДМ, а то пък 3-ката е един цял пакет от 500гр., не е разделено на 2 пакетчета, както 2-ката  Crazy А Ина едно пакетче го яде 2 седмици, въпреки, че на закуска и слагам по 3 лъжички. Но вечер пие по много малко, с 2-3 л. То поне е евтино, не пречи, ако го хвърлям, но дали е по-хранително, че да минавам на него...  Thinking

Тайра, честит рожден ден  Hug

Тефита, опитай се да успокоиш нервата, и аз съм така, днес даже си ревах като откачена ей така, ама като ме разтресе яко нервата и ме удря на рев  Mr. Green

Лелеее, Блонди, каква съседка имаш, ужас  #Crazy

И Ина пипа абсолютно навсякъде, и съм махнала всичко, което може да достигне. Изправя се навсякъде, уж вече стои по-стабилно и не съм постоянно след нея, но пък от 2-3 дни забелязвам как се опитва да се пуска, вчера падна, та май пак ще бъде под наблюдение  Mr. Green

Коралче, едва ли е проблем черния пипер. Ина пък яде чесън тази вечер  Mr. Green Ядем таратор, аз съм и приготвила кайсии, защото винаги иска да яде с нас. Ами не е глупаво, вижда, че друго яде, не като нашето и отива при баща си  Mr. Green И той една лъжичка за него, една за нея  Mr. Green Ама то става, беше с мляко, което и купувам на нея - Верея, краставица от село, ММ яде безсолно, тъкмо за нея си беше приготвен таратора  Mr. Green

Аз за второ хич не се и замислям, вие чак за трето говорите  Mr. Green Не че не ми се бременее отново и пак да родя, и пак да гушкам новородено, нооо... не се замислям  Crazy

# 703
  • Мнения: 7
Ха добър вечер и от мен!  Simple Smile Може да не съм от редовно пишещите ама съм ви изчела от-до! Flutter
Нещо напоследък времето ми е много кът и не смогвам с много неща,от както малката проходи нямам една минута спокойствие,освен един час дневно в който спи и тогава се втурвам да чистя,готвя,пера и т.н.  Crazy
Та така..... първо да пожелая леко и безпроблемно бременеене и прекрасни,здрави бебчета на Галка и Миланова  Hug  Hug  Hug
Честит Рожден Ден,Тайра ! bouquet Много здраве,щастие и късмет  Hug и честито за книжката  Simple Smile
Честито на Екзо и Пърпъл за защитите  Hug Бюти стискам палци за държавния,сигурна съм,че ще го вземеш Hug
Честити христянчета на Миланова,Диди и Тайра  Hug (ако пропускам някой ме извинете  Embarassed )

Та както казах Криси ходи вече,преди близо месец за първи път се пусна,а от десетина дни си шпори без да се държи,навън малко по-плахо стъпва,но вкъщииии  ooooh!    Записах я на кухня,ама няма да го бъде  Tired от месец и половина някъде е кошмар с яденето,мислех ,че с кухнята ще се оправят нещата,но пак нищо не иска  ooooh! С триста зора хапва две-три лъжици и започва великото мрънкане  ooooh! Ама каквото такова,в началото се ядосвах,но не мога да я храня насила   Crossing Arms ММ си е вече в Бг ,започна нова работа и вече няма да му се налага да пътува ,парите естествено са по-малко,но сме си заедно  Heart Eyes Преместихме се в Дупница още ми е малко едно такова ..... абе все едно съм за малко ,но и с това ще свикна (надявам се), виж с това,че Жената Вамп съжителства с нас обаче нещо не мога да свикна  Twisted Evil По принцип не ми се бърка,не дава непоискани съвети,но още докато бях бременна ме обиди на няколко пъти и имахме скандали,та от тогава не я понасям  Naughty Страшно груба и несъобразителна е ,но на този етап ще трябва да я изтърпя  Tired Живот и здраве другата година ще се махнем от тук.
И така това е за нас  в общи линии  newsm78

Да не забравя да кажа,че всички АВГУСТИНЧЕТА са прекрасни!Стават все по-хубави и по-хубави,да са ни живи и здрави! Heart Eyes   Heart Eyes

Толкова от мен засега,спокойна вечер мамчета!  Hug  Hug  Hug

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 614
Тайра, честит рожден ден newsm59! Много здрава да бъдеш и много,много обичана.
Честита ти и книжка.
Днес се запознахме официално с Бобърчето. Много готина мама на още по-готин Дани. Беше ми много приятно. Който идва към Бургас да се обажда Hug
Роши, заминаваме във вторник, в сряда летим. В неделя съм в Изгрев Whistling
Аз пък за трето се хващам, че се замислям, но сякаш не искам. Въпреки че скоро обяснявах на ММ, че третото няма да го кърмя. Бях се поизнервила със заспиването на Виктор Blush.

Общи условия

Активация на акаунт