Самоделни бижута 4

  • 148 721
  • 725
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 508
Е, ако човек прави бижута само за собствено удоволствие няма смисъл да дава пари за по-специфични клещи и машинки.
Аз правя повечко кукички понякога и определено ще се възползвам от клещите, но ще поизчакам още месец-два.
Между другото сега погледнах кога е качен клипа, който споделих. От преди 2 години е. Явно китайците са решили доста да позабавят копирането Thinking

# 541
  • Мнения: 87
тези клещи открих като търсех споменатите от вас:

http://www.aliexpress.com/item/Jewelry-Repair-Tool-Craft-Jewelry … /32220667863.html

Едната страна е кръгла и набутва телта в другата страна, която има кръгловат улей, споерд мен ще се оформи прецизна халка  newsm78

Някой да ми даде съвет за София къде да намеря мемори тел и ластична корда на нормални цени?
В мънисто за една закопчалка ми взеха 0,60лв. , то пакета от 100 струва 2-3 лева...

# 542
  • Мнения: 30
виж в ем арт

# 543
  • Мнения: 87

Ще намина от там, благодаря!
Много рано затварят в събота, едва в 15 часа  Rolling Eyes

# 544
# 545
  • София
  • Мнения: 500
От къде мога да си купя ластична корда в Люлин ? Благодаря  Hug

# 546
  • Габрово
  • Мнения: 94
Здрвейте момичета, някой да знае къде в Стара Загора има магазини за мъниста?

# 547
  • София
  • Мнения: 3 833
Здрвейте момичета, някой да знае къде в Стара Загора има магазини за мъниста?

Срещу пощата Simple Smile

# 548
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз да покажа последното нещо, което направих след много дълго затишие Wink

Скрит текст:






# 549
  • Мнения: 5 508
Страхотно е!
Би ли споделила от къде си купила червените цветя  Praynig

# 550
  • София
  • Мнения: 3 833
Страхотно е!
Би ли споделила от къде си купила червените цветя  Praynig
От магазин в Стара Загора Simple Smile Но предполагам са китайски и ще могат да се намерят същите и на Илиенци в София или някакви подобни магазинчета

# 551
  • Мнения: 5 508
Оф, София ми е далеч ... Аз доста ползвам подобни цветя, но вече масово откривам или перлени, или прекалено големи та се надявах да е изскочил някой нов онлайн магазин  Mr. Green Благодаря все пак  Hug

# 552
  • София
  • Мнения: 3 833
Може й да ги има някъде newsm78 Аз ги намерих като се прибирах в Стара Загора Wink В някои китайски сайтове вероятно има такива, че и по-хубави Wink В Пловдив в Бижу Ленд може да има такива Wink

# 553
  • Мнения: 30
OrleanAngel страхотна е, много ми харесва. Това черното / основата / дантела ли е?

# 554
  • София
  • Мнения: 3 833
 Wink Да.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт