Самоделни бижута 4

  • 148 742
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 714
Благодаря Simple Smile Ами идеята ми да направя магазинче е, да има възможност да се заплаща и он-лайн с карта, и чрез изи пей, да се прилагат ваучери, отстъпки и т.н. един вид стъпка напред. Проблемът е, че докато не съм сигурна как ще потръгне, няма смисъл да правя допълнителни постъпления.

# 616
  • Мнения: 108
Здравейте,за първи път се включвам в темата.Иначе ви следя,стига да имам достатъчно време.От скоро се занимавам с направата на бижута,по-точно гривни.Интересно ми е да ги правя,предимно за мен.Ще покажа няколко снимки,искам да ви попитам,вие на какво нанизвате мънистата?Започнах с ластици,сега върху силиконов ластик,но не мога да направя възел,много се пързаля,ще съм ви благодарна за съвет Simple Smile
http://tutka.snimka.bg/hobby/bijuta.883467

# 617
  • Мнения: 760
Здравейте,за първи път се включвам в темата.Иначе ви следя,стига да имам достатъчно време.От скоро се занимавам с направата на бижута,по-точно гривни.Интересно ми е да ги правя,предимно за мен.Ще покажа няколко снимки,искам да ви попитам,вие на какво нанизвате мънистата?Започнах с ластици,сега върху силиконов ластик,но не мога да направя възел,много се пързаля,ще съм ви благодарна за съвет Simple Smile
http://tutka.snimka.bg/hobby/bijuta.883467

имаш много добър вкус за съчетания браво страхотни са ....

# 618
  • Мнения: 36 089
прави три възела, не два

# 619
  • Мнения: 108
Miss_JT,благодаря ти.
bubanka,пробвах с няколко възела-не става и не става.

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Miss_JT,благодаря ти.
bubanka,пробвах с няколко възела-не става и не става.

Като направиш възела, капни малко подходящо лепило отгоре да го стегне.

# 621
  • Мнения: 36 089
силиконова корда /това ли наричаш силиконов ластик?/ - стягаш добре първо втория възел, след това и третия - при мен се получава безотказно

# 622
  • Мнения: 108
Ами,силиконов ластик или силиконова корда мисля,че е едно и също.Благодаря ви за съветите.

# 623
  • Мнения: 1 298
И при мен се получава. Аз правя три също. Първо правя един, после двата края ги връзвам обратно и накрая трети възел. Стягам и при трите и набутвам в топчето. Ако влиза стегнато не слагам лепило, иначе капка лепило и вътре в топчето. Нямам проблем по този начин.

# 624
  • София
  • Мнения: 1 714
И на мен много ми допадат Simple Smile обичам такива гривни. Аз правя като Ellah. Така са ми казали и в магазина, от който купувам кордата. макар че на мен тя доста ми се къса и затова предпочитам обикновения ластик. имам една гривна на такъв, която си направих преди 7 години и до днес не е мръднала...

# 625
  • Vraca
  • Мнения: 133
Здравейте момичета, радвам се че открих точно такава тема. Аз също изработвам разни красоти и ще се радвам да си споделяме и обменя ме идеи. И така конкретно да ви попитам от къде мога да купя материали за бижута като на Манист порцеланови те топчета с другите елементи?

# 626
  • София
  • Мнения: 1 714
Здрасти, sofiq_mari, аз ровя от интернет, направо се съсипвам от рисърчи. В крайна сметка не мога да намеря директен търговец. Сега последно поръчах от Китай, но това е малко инвестиция, защото пристигат за минимум месец и ако имаш поръчка за нещо спешно, може да увиснеш. много е тъпо. Моята поръчка още си я чакам, а нещата щяха да ми трябват за 7-8 ноември. В крайна сметка поръчах от 10fingers.bg, но така все едно направих една поръчка два пъти Sad Отделно ходих на Илиянци, там има камъни и мъниста на мн.добри цени, но другите им метални елементи или куцат, или аз не намерих всички молове, където ги продават. тенекии са малко...Това, ако си от София, де.

# 627
  • Vraca
  • Мнения: 133
На каква цена са нанизите на камъните от илиенци например 8 мм?

# 628
  • София
  • Мнения: 1 714
3 лв. са имитацията на сваровски, а полускъпоценните са 4. то е един наниз, не съм ги броила,около 60-70 бройки са. тея дни тр.да ходя пак,ама съм мн.зле с времето Sad

# 629
  • Мнения: 108
Момичета,поръчвали ли сте от martenici-burgas?Ако да-доволни ли сте,че мисля другата седмица да поръчам от там?

Общи условия

Активация на акаунт