Бледа втора чертичка на теста за бременност - бременна ли съм?

  • 5 172
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Не забравяйте,че форумът е "Искам бебе".Няма значение кой колко дълго прави опити.В съседният форум се коментират нещата по-задълбочено,там такъв въпрос би бил неуместен.Никой не очаква да му хвърляте боб,но който се дразни от подобни теми-да ги отминава.Библиотеката наистина не е форум,не споря,че не е полезна,напротив.Но всички искат пресни мнения...сега
Бледа втора чертичка означава бременност според мен.

Рядко пиша тук, но това си е точно така.

В по-горния ми подопечен форум се въртят нон-стоп еднакви (ама наистина еднакви!!!) теми вече точно 2 години. Събрала съм огромна библиотека, с търсачката изскачат поне десетина страници на всяка от често обсъжданите теми, но неизменно пак се пишат и се обсъждат.

Ако пращахме всеки, задаващ обсъждана или скучна лично за нас тема, да чете библиотеката и да рови с търсачката, щеше да е читалня...а не форум. Може би трябва да припомним функциите на един форум  Grinning

Момичето пита с пълно право, след като са сравнително малко майките, които забременяват, докато кърмят. В този ред на мисли, благодаря на jam, информацията ми беше полезна.

Моята бледа чертичка сега е на 2г 6м Simple Smile

# 31
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Е айде стига де!
Кво сега наливаш масло в огъня!
От мухата слон направи,под вола теле се търси...

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Съвсем малко масло ще налея още Grinning
Писах горното, понеже не за първи път тук чета забележки, че не се чете Библиотеката и се пишат обсъждани теми.
Така е. Това е положението.

# 33
  • Мнения: 52
да и при мен беше така

# 34
  • Мнения: 1 992
Ами лентичката ми е втората бледа чертичка Wink
И аз като авторката на темата попитах тук какво означава "бледа черта" и имаше такива, които веднага ми се нахвърлиха и даже тръгнаха да ми разясняват процеса оплождане и т.н. Явно тука е така.
Но има и добронамерени потребителки, които отговориха на въпроса ми, не мога да разбера тези, които се дразнят що си правят труда да четат тези теми?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
Хайде престанете да се джафкате!!!
Ако имате да казвате нещо по темата, моля заповядайте...


Е явно не става !

Общи условия

Активация на акаунт